Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Evet kızlar biraz yoğunduk öğle yemeğimi yedim 3 kaşık bulgur pilavı bir orta boy domates bi küçük salatalık 1 de küçük simit yedim 1 bardak su içtim şiştim biraz simite pişman oldum ama zaten azcıktı kalmasın diye bitirdim :)

Artık hareketle falan yakmam lazım onu da :)

Şimdi de zahter içiyorum :)

Sizlerin günü nasıl geçiyor ?
Canım pişman olma hiç kahvaltı etmedin onun yerine tut artık yemişsin zaten moral bozma devam:)

Bende 7:30 da kalkiyorum cnm kocisi ise yolluyorum geri yatıyorum 9 a kadar telden oyun falan oynuyorum derken tekrar uykum geliyo uyuyorum :KK48:

O da güzelmiş :KK53:

Canım pişman olma hiç kahvaltı etmedin onun yerine tut artık yemişsin zaten moral bozma devam:)

Demi aslında bi yandan öyle :KK70:

Kızlar ben öğlen yemeyeceğim herhalde midem fena bulanıyor

Aaa hayırdır neden?

Ben kimseye demedim diyette olduğumu sanki her zaman ki halimmiş gibi takılıyorum bi işyerinde az yediğimden burdakiler biliyor onlarda önemli değil :) o yüzden kimse beni zorlayamıyor diyetteyim desem zorla yedirirler genelde cnm istemiyor diyorum :KK70:

Ben kimseye demedim diyette olduğumu sanki her zaman ki halimmiş gibi takılıyorum bi işyerinde az yediğimden burdakiler biliyor onlarda önemli değil :) o yüzden kimse beni zorlayamıyor diyetteyim desem zorla yedirirler genelde cnm istemiyor diyorum :KK70:
Bana karsı olan tek kişi var:63:

X