Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Canım kötü bir sey demedi ki fikrini söyledi zaten konuyu açan arkadaş da isteyen istediği konuya yazar dedi dün
Korkusu ne benim diğer gruba katılmam buraya artık yazmamamdan mi tedirgin oldu böyle bişey olsa zaten istediğim zaman bunu yapabilirdim hepimizde yapabilirdik ayrıca buraya da yazdıran samimiyet aile ortamı; yaziyorsam 2yerede yazma mi tedirgin etti? Bu da sadece beni ilgilendirir

Korkusu ne benim diğer gruba katılmam buraya artık yazmamamdan mi tedirgin oldu böyle bişey olsa zaten istediğim zaman bunu yapabilirdim hepimizde yapabilirdik ayrıca buraya da yazdıran samimiyet aile ortamı; yaziyorsam 2yerede yazma mi tedirgin etti? Bu da sadece beni ilgilendirir
Sakin ol canım lütfen sinirlenme

Lostangel ve zerossima tesekkür ler kizlar evet ben bu gazla böyle devam ederim:KK50:

Ben tşk ederim cnm hepimiz birbirimize destek olmasak ben şimdiye bırakmıştım 1 haftadır ilk defa düzen tutturdum :)

Ben yattığımda bile popo sıkıp bırakıyorum ki bir hareket olsun:KK45:

Haklısın kız dur bende karnımı içime çekip bırakıyodum senin dediğini de yapayım oturduğum yerde :)

Bide elazan yazmış 2 gruba da yazanlar var diye yasakmi?Ne demek istediğini ve eğer benden bahsettiysen açık açık ismimi yaz yarismayada katılırım bu grup haricindekk da başka yere de yazarım, seni neden etkiledi bu kadar anlamadim?
Hayir soyledigim kisi sen degilsin bi arkadas bi bayanin günlüğüne ben kalabalik olunca yapamiyorum diyeti ikili daha iyi oluyor yazmis. Takildim çünkü bura kalabalik olmasina ragmen burdada yazıyo. Tabiki yasak degil buna ben karar verememde tabi. Sert cikisman gerekmezdi!!

Evet kızlar biraz yoğunduk öğle yemeğimi yedim 3 kaşık bulgur pilavı bir orta boy domates bi küçük salatalık 1 de küçük simit yedim 1 bardak su içtim şiştim biraz simite pişman oldum ama zaten azcıktı kalmasın diye bitirdim :)

Artık hareketle falan yakmam lazım onu da :)

Şimdi de zahter içiyorum :)

Sizlerin günü nasıl geçiyor ?

Evet kızlar biraz yoğunduk öğle yemeğimi yedim 3 kaşık bulgur pilavı bir orta boy domates bi küçük salatalık 1 de küçük simit yedim 1 bardak su içtim şiştim biraz simite pişman oldum ama zaten azcıktı kalmasın diye bitirdim :)

Artık hareketle falan yakmam lazım onu da :)

Şimdi de zahter içiyorum :)

Sizlerin günü nasıl geçiyor ?
Ben gec kalktigim icin anca kahvaltı ysptim iki dilim ekmek arasi krem peynirli tost bir haşlama yumurta 3 yesil 3 de siysh zeytin ve yesil cayy

X