Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Günaydın kızlar bugün sınavım olduğu için daha doyurucu bir kahvaltı yaptım

Sabah yarım tost
1 kase mısır gevreği
Biraz peynir

İnşallah öğle ve akşam daha hafif geçecek dengelemeye çalışacağım. Bu hafta vize haftam olduğu için spora hiç gidemedim maalesef. İnşallah haftaya kaldığım yerden devam :)

Günaydın kızlar 09:00'dan beri ders çalışıyorum bu hafta yetiştirmem gereken bir sürü şey var. Pazartesi rahatlamış olacağım ve bomba gibi bir haftaya başlayacağım
Canlarım ben de akşama iyi başladım aslında
Fırın tavuk
Çok az haşlanmıç patates
Salata yemiştim
Ama akşam dayanamadım birkaç kaşık tatlı yedim :mad:
Ay tamam geçti gitti bebişim salla
Kızlar sizlere önemli bir uyarı kaçamak yaptığınız hafta veya en olmadı kaçamak yaptığınız günden bir kaç gün sonrasına kadar TARTILMAYIN ÇÜNKÜ ÖNEMLI OLAN VAZGEÇMEDEN DEVAM ETMEK TARTIDAKİ RAKAMLAT NEYE ODAKLANMANIZ GEREKTİĞİNİ ŞAŞIRTIYOR
Ben arkadaş ortamında alkol kullanıyorum canım sosyal içici diyorlar ya öyleyim ama sigara içmişliğim yok.
Ben de keşke böyle olsam sigara çok içiyorum
Günaydın kızlarrr rapor zamanı :KK53:

Akşam biliyorsunuz spor yapamadım merdiven inip çıktım bi kaç defa öyle misafirler gittikten sonra yoğurt kürümü yapıp yedim :) 1 2 bardak su içtim sonra nişanlımla msjlaştığım yerde uyuyakalmışımm :KK23:

Sabah kalktım 25 mekik çektim işe yürüyerek geldim her zaman ki gibi Hoppa

Gelince biraz temizlik yaptım (o da spor sayılmaz mı ki :oops:)

Yarım litre su içtim :KK28: bakalım kahvaltı yapar mıyım yapmaz mıyım :confused:
Temizlik spor sayılmaz bebişkom :KK70:
Merdiven spor sayılır hem de süper bir spor tabi 3-4 kez yapıldığı zaman
Herkese günaydın:) sabah: yarım kepekli simit bir dilim light peynir soğuk nescafe.birde sabah pasif jimlastik ve lenj derenaja girdim:)
Süpersin caniko hadi bakalım

Olmaz ama kahvaltı önemli canım ya alışmaya bak:KK43:

Tmm yapmaya çalışacağım cnm :)

Sabah yarım tost
1 kase mısır gevreği
Biraz peynir

İnşallah öğle ve akşam daha hafif geçecek dengelemeye çalışacağım. Bu hafta vize haftam olduğu için spora hiç gidemedim maalesef. İnşallah haftaya kaldığım yerden devam :)

Günaydın cnm afiyet olsun :)
Öğle ve akşam hafif yersin bişey olmaz sporunu da yaparsın :)

Sabah yarım tost
1 kase mısır gevreği
Biraz peynir

Hiç sporu düşünme canım sen sınav haftanda diyetini bozma yeter :)

Sabah yarım tost
1 kase mısır gevreği
Biraz peynir

Benimde haftaya finallerim var :KK43: olsun canım iyi yapmışsın dengelersin sen onu

Kızlar GÜNAYDIN :) nabersiniz? Akşam 3yk bulgur pilavı yanına tavuk salata sabah menemen peynir çay 2 dilim ekmek ve sabah bilançosu -400 (79.300):KK19:

Bide elazan yazmış 2 gruba da yazanlar var diye yasakmi?Ne demek istediğini ve eğer benden bahsettiysen açık açık ismimi yaz yarismayada katılırım bu grup haricindekk da başka yere de yazarım, seni neden etkiledi bu kadar anlamadim?

Kızlar GÜNAYDIN :) nabersiniz? Akşam 3yk bulgur pilavı yanına tavuk salata sabah menemen peynir çay 2 dilim ekmek ve sabah bilançosu -400 (79.300):KK19:

Günaydın cnm afiyet olsun :)

Maşallah iyi gidiyosun inş istediğin sonuca ulaşırsın :)

Bide elazan yazmış 2 gruba da yazanlar var diye yasakmi?Ne demek istediğini ve eğer benden bahsettiysen açık açık ismimi yaz yarismayada katılırım bu grup haricindekk da başka yere de yazarım, seni neden etkiledi bu kadar anlamadim?
Canım kötü bir sey demedi ki fikrini söyledi zaten konuyu açan arkadaş da isteyen istediği konuya yazar dedi dün

X