Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

:KK9:

çok doğru bir tespit ben de denedim bunu ama hurmayı çok sevdiğim için çok yedim hep çok leziz kız ne yapayım:KK53:

Tünaydın fıstık

Öğle yemeği sadece çorba mı? yeşil salata da bulursan ye canım yağ yakmak için:KK19:

Süpper menü canım dün için de kutlarım seni harikasın ağzına bile sürmemişsin işte irade budur:KK59::KK59::21:

kız allah seni :KK70: güneş tutulmasında hava kapkara olur mu hiç sadece grileşiyor:KK53:

Süpersin canım benim ay ne güzel spor yapıyorsunuz kıskandım valla ya

ben de aynı ya of sıkıldım artık

Afiyet olsun canım hep böyle olması dileğiyle:KK68::KK68:

ay biliyorum ben de bunu aşırı leziz bir şey

Afiyet olsun canııım süper:KK24:

Ay azmine bal bandıklarım benim ya ne güzel gidiyorsunuz :nazar::nazar::nazar:

eşini de biraz biraz kandırman lazım canım haftada 5 kez yiyorsa 3 kez yedir:KK55:

Teşekkürler fancim:KK19: Bisiklet bacak eritirmi kasmı yapar akşamları 30dk çeviriyorum ben ama bilemedim şimdi bi süre yapmasammı eriyene kadar.. sarkmaktanda korkuyorum.. ondan erken başladım spora:KK57:

Teşekkürler fancim:KK19: Bisiklet bacak eritirmi kasmı yapar akşamları 30dk çeviriyorum ben ama bilemedim şimdi bi süre yapmasammı eriyene kadar.. sarkmaktanda korkuyorum.. ondan erken başladım spora:KK57:
iyi yapmışsın canım galiba en düşükte çevirmen gerekiyor bacak inceltmek için yani pedal ağır olmamalı. En düşük seviyede en uzun süre çevirerek bacak inceltebilirsin, başka türlü kas yapıyor. Bana bunu manken bir arkadaşım söyledi.

:KK9:

çok doğru bir tespit ben de denedim bunu ama hurmayı çok sevdiğim için çok yedim hep çok leziz kız ne yapayım:KK53:

Tünaydın fıstık

Öğle yemeği sadece çorba mı? yeşil salata da bulursan ye canım yağ yakmak için:KK19:

Süpper menü canım dün için de kutlarım seni harikasın ağzına bile sürmemişsin işte irade budur:KK59::KK59::21:

kız allah seni :KK70: güneş tutulmasında hava kapkara olur mu hiç sadece grileşiyor:KK53:

Süpersin canım benim ay ne güzel spor yapıyorsunuz kıskandım valla ya

ben de aynı ya of sıkıldım artık

Afiyet olsun canım hep böyle olması dileğiyle:KK68::KK68:

ay biliyorum ben de bunu aşırı leziz bir şey

Afiyet olsun canııım süper:KK24:

Ay azmine bal bandıklarım benim ya ne güzel gidiyorsunuz :nazar::nazar::nazar:

eşini de biraz biraz kandırman lazım canım haftada 5 kez yiyorsa 3 kez yedir:KK55:

Canım etli bamya çorbasıydı hafif kıvamlı yemek gibi yanına da maden suyu içtim tok hissediyorum şu an saat 3-4 gibi türk kahvesi ile bir ara öğün daha yapacağım inşallah :)

iyi yapmışsın canım galiba en düşükte çevirmen gerekiyor bacak inceltmek için yani pedal ağır olmamalı. En düşük seviyede en uzun süre çevirerek bacak inceltebilirsin, başka türlü kas yapıyor. Bana bunu manken bir arkadaşım söyledi.

Canım benim de bacaklarım çok kalın salondaki hocam 2 sefer 20 dakikadan toplam 40 dakika bisiklet vermişti level 2-3 te

:KK19:Genç Şişkolar Zayıflama Kampının Fıstıklarııı!!!:KK55:
:confused:3 Günde 600 mesaj yollamışız topice!!!:confused:
Muhabbetimiz, motivasyonumuz, şansımız bol - kilolarımız az olsun hep beraber!:KK68::KK30:

Canım etli bamya çorbasıydı hafif kıvamlı yemek gibi yanına da maden suyu içtim tok hissediyorum şu an saat 3-4 gibi türk kahvesi ile bir ara öğün daha yapacağım inşallah :)
aa anladım canım afiyet olsun ozaman :)
Canım benim de bacaklarım çok kalın salondaki hocam 2 sefer 20 dakikadan toplam 40 dakika bisiklet vermişti level 2-3 te
bebişim benim bilgiğim level arttıkça kaslarını zorluyorsun kaslarını zorladıkça da kasların şişiyor gelişiyor

Yasitiz cnm ayy üçlü rakamlara gecince yasimida soyliyemez oldum :-)

Dimi ya söylemesi bile kötü Otuuuuuuzzzz :KK16:

Hadi ya uzatacaksa yapayımm :KK70:

SAol cnm inş hep böyle olur :KK19:
Sen ebru şallıya başla cnm bence uzamak istiyorsan belde sıkıntı yoksa:KK19:

Yasitiz cnm ayy üçlü rakamlara gecince yasimida soyliyemez oldum :-)

Dimi ya söylemesi bile kötü Otuuuuuuzzzz :KK16:

Hadi ya uzatacaksa yapayımm :KK70:

SAol cnm inş hep böyle olur :KK19:
Sen ebru şallıya başla cnm bence uzamak istiyorsan belde sıkıntı yoksa:KK19:

Muhabbetimiz, motivasyonumuz, şansımız bol - kilolarımız az olsun hep beraber!:KK68::KK30:

Aminn inşş az olur :KK70: :KK70:

Zumba da 1 saatte 600 kalori verdiyiyormuş internette çok güzel videoları ver ben yazın yapıyordum 1 haftada fark etti çevremdekiler. İnsan enerji harcadığını hissediyor :KK73:

O neymiş dur bi bakim :)

Hmm bende numara yok 2-3 diye artı - var.. orta seviyeye ayarlamıştım biraz daha kısarım gerekirse bakalm

20-20 o da iyi:KK50:
:KK5:
Zumba da 1 saatte 600 kalori verdiyiyormuş internette çok güzel videoları ver ben yazın yapıyordum 1 haftada fark etti çevremdekiler. İnsan enerji harcadığını hissediyor :KK73:
iyiymiş:21:
Burcuuu yok canım spor salonuna gidiyorum evet yarım saat sonra içilmesi yap yakımını hızlandırıyor

Hoca eşliğinde daha güzel olur evt hemde bilinçli yapılır...

19/03/2015
SABAH:
1 KIZARMIŞ EKMEK
1 DİLİM PEYNİR
YEŞİLLİK
ÖĞLE: TAZİYA VARDI
2 BAKLAVA
1 DİLİM ISPANAKLI BÖREK
AKŞAM(16.00)
1 KASE ÇORBA
1 DİLİM EKMEK
1 PORSİYON KIYMA KAVURMA
YEŞİLLİK
1 TANE SALATALIK
ARA: 1 KASE YAĞSIZ PATLAMIŞ MISIR

19/03/2015
SABAH:
1 KIZARMIŞ EKMEK
1 DİLİM PEYNİR
YEŞİLLİK
ÖĞLE: TAZİYA VARDI
2 BAKLAVA
1 DİLİM ISPANAKLI BÖREK
AKŞAM(16.00)
1 KASE ÇORBA
1 DİLİM EKMEK
1 PORSİYON KIYMA KAVURMA
YEŞİLLİK
1 TANE SALATALIK
ARA: 1 KASE YAĞSIZ PATLAMIŞ MISIR
Kız ne baklavası böreği :) sen benden betersin:)

X