Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Kızlar şimdi öğle yemeğini yemeye gittim 3 4 kaşık bulgur pilavı 1 orta boy domates 1 küçük salatalık dilimledim tuz atmadım sadece kırmızı biber attım üstüne ama bitiremedim :) 2 kaşık pilav 2 dilim domates 3 dilim salatalık attım ağzıma doydum inanamıyorum şu an kendime hatta şiştim :KK70: ay hep böyle olsam ne güzel olur kilo da almam :KK71:
Çok kıskandım yaa ben hayatta doymam:)

Sabah sabah serseri falan olur belki spor yapılacak olan yerde arkada kalıyor o yüzden tek gitmeye korkuyorum :) ama akşamları bizimkilerle gidebilirim :)
Cnm tekin değilse gitme tabi bayanız sonuçta Allah korusun..:KK57:
Kızlar bende l carnitine içtim sonra 1 saat plates yaptım şimdi 15 dk sonra light süt içeceğim yağ yakımı hızlansın diye

ohh harika yapmışsın cnm:21: plates olarak ne yapıyorsun videolumu? bide süt içince yağ yakımı hızlanıyormu?:KK66:

Yeterince iradeli olamıyorum kararlı olamıyorum ya asıl sorun orda kafama koysam mesela yemekleri düzenlemek çok daha kolay olucak ama başlamadan pes ediyorum resmen

Yaparsın cnm kendini gaza getir bak hepimiz diyettaşız:KK19:
Canım ben solgar markanınkini kullanıyorum eczaneden alıyorum. Zayıflamadan ziyada yağ yakımını arttırıyor ve daha enerjik oluyorsun daha az yoruluyorsun birde normale göre daha çok terliyorsun.Ama öyle çok çok büyük bir etkisi yok tabi

Kaç tl 1 şişe cnm?:KK22:
Kızlar şimdi öğle yemeğini yemeye gittim 3 4 kaşık bulgur pilavı 1 orta boy domates 1 küçük salatalık dilimledim tuz atmadım sadece kırmızı biber attım üstüne ama bitiremedim :) 2 kaşık pilav 2 dilim domates 3 dilim salatalık attım ağzıma doydum inanamıyorum şu an kendime hatta şiştim :KK70: ay hep böyle olsam ne güzel olur kilo da almam :KK71:

Ohh ohhh süper midede küçülmüş işin zor kısmı bitti desene:KK19:
Canlarım bu arada akşam yemekleri için ıspanak salatasını tavsiye ederim hem hafif hem de çok doyurucu.
Çiğ ıspanaklara domates ve beyaz peynir doğrayın canınız isterse ceviz ve mısır da atabilirsiniz ben kullanmıyorum kalorisi fazla olmasın diye yağ ve tuz koymadan az nar ekşisi ile tatlandırıyorum. nefis oluyor :KK36:

Bunu denicem cnm teşekkürler:KK68:
Öğle:4 ızgara köfte 1 haslanmıs patates küçük bir kase salata su
Afiyet olsun cnm :KK25:

Kızlar güneş tutulmuşsa tutulmuş spor kıyafetimi giydim çıktım tempolu yürüdüm 20 dk terledim geldim üst baş değiştim ohh rahatladım:-)
Yemeğimide yedim :KK66:

Arkadaşlar gaza getirdi oyle çıktım bakmadan yürü güneşe bakmak zorunda değilsin deyince ammaaan dedimm başlarım güneşe:-)

Kızlar ben evlendiğimde 62 kiloydum çok idealdim.. 1 sene oncesinden zayıflamıştım.. yine bu kilolardan önce 56ya düşmüstüm(tabi o zaman boy 1.72 idi çocuklar doğunca her çocukta 1.5 cm kısaldım) çok zayıf oldum 56 hiç yakışmadı 62 ye çıktım süper oldu tam fittim.. sonra 67-70 te sabitledim.. 72 ye çıkıp 70e düşüyordum otomatik normal yiyiyordum.. Geçen sene ocakta bunalımdan yemeye başladım 10 kg aldım bu zamana kadar durduramadım kendimi...
Eşimde hem iştahlı hem tatlıcı olunca yaptık yaptık yedik hamurları tatlıları..
yeniden gelinlikli kg ma düşücem inşallah:KK51:

Cnm tekin değilse gitme tabi bayanız sonuçta Allah korusun..:KK57:

Aynen cnm zaten o yüzden ne olur ne olmaz :)

Ohh ohhh süper midede küçülmüş işin zor kısmı bitti desene:KK19:

İnşallah devamı gelir cnm böyle hep :)

Kızlar güneş tutulmuşsa tutulmuş spor kıyafetimi giydim çıktım tempolu yürüdüm 20 dk terledim geldim üst baş değiştim ohh rahatladım:-)

Arkadaşlar gaza getirdi oyle çıktım bakmadan yürü güneşe bakmak zorunda değilsin deyince ammaaan dedimm başlarım güneşe:-)

En iyisini yapmışssın valla afiyet olsun cnm :KK9:

Kızlar ben evlendiğimde 62 kiloydum çok idealdim.. 1 sene oncesinden zayıflamıştım.. yine bu kilolardan önce 56ya düşmüstüm(tabi o zaman boy 1.72 idi çocuklar doğunca her çocukta 1.5 cm kısaldım) çok zayıf oldum 56 hiç yakışmadı 62 ye çıktım süper oldu tam fittim.. sonra 67-70 te sabitledim.. 72 ye çıkıp 70e düşüyordum otomatik normal yiyiyordum.. Geçen sene ocakta bunalımdan yemeye başladım 10 kg aldım bu zamana kadar durduramadım kendimi...

İnş cnm inşş :)
Çocuk olunca boy kısalıyo mu :KK57:

İnş cnm inşş :)
Çocuk olunca boy kısalıyo mu :KK57:

Evt cnm öyle oluyo genelde malesef:KK51: bu sene farkettim kısaldığımı ki süt peynir yogurt çok tüketen biriyim ona rağmen.. dr a sordum doğumlarda kısalman normal dedi :KK61: eski anneler topiğinden arkadaşlarımada sordum onlarda ölçüldüler evt kısalma onlardada var:KK14:

Günaydınnn kızlarr anca gelebildim dünden beri akşam misafirliğe gittik bende malesef yarım bardak kola içmek zorunda kaldım 1 sıkım da köfte yedim sevdiğimi biliyorlar ya yedirdiler işte napalım :KK43:

Eve gelir gelmez yoğurt kürünü yapıp yedim üstüne 2 bardağa yakın su içtim yattım sabah kalkar kalkmaz 30 mekik çektim ise yürüyerek geldim yarım litre su içtim :) Şimdilik böyle başladım :)
Evet dun gece malesef ilk gün krizi yasadim :-) ama yilmak yok devam edicem.. senin kacamaklarda fazla degil cnm sporla telafi etmissin

Evt cnm öyle oluyo genelde malesef:KK51: bu sene farkettim kısaldığımı ki süt peynir yogurt çok tüketen biriyim ona rağmen.. dr a sordum doğumlarda kısalman normal dedi :KK61: eski anneler topiğinden arkadaşlarımada sordum onlarda ölçüldüler evt kısalma onlardada var:KK14:

Al işte çocuk yapmak istememeye bi sebep daha boyumuz zaten kısa bi de çocuk yaparsam ilerde tam kısalır :KK43:

Şimdiden derdine düştüm tee allaa yaa :KK70:

Evet kadro belli olsun eşleşelim :)
:KK9:
Bu arada tatlı ihtiyacını kesmek adına hurmayı şiddetle öneririm. Günde 2den fazla yememek şartıyla hem lifli yapısıyla sindirime yardımcı oluyor hem de şekerli olduğu için tatlı krizlerini önlüyor. Kahvaltıda ya da ara öğünde hurmaya mutlaka yer veriyorum.
çok doğru bir tespit ben de denedim bunu ama hurmayı çok sevdiğim için çok yedim hep çok leziz kız ne yapayım:KK53:
Günaydın:) sabah yarım kepekli simit bir dilim peynir çay. Power plate ve masaja gittim sonrada bir saat sonrada platese gideceğim:)
Tünaydın fıstık
Kızlar bugün evdeyim ama ara öğünümü okulda yaptığım saatte yaptım yine.
Yarım avuç kadar beyaz leblebi ve 5-6 adet badem yedim.
Öğle yemeği içinse 1 kase bamya çorbası içeceğim.
Hadi hayırlısı :KK31:
Öğle yemeği sadece çorba mı? yeşil salata da bulursan ye canım yağ yakmak için:KK19:
GÜNAYDIIIIN GÜNAYDIIIINN:KK73:
Dün akşam yazamadım, ordan devam edeyim,
Akşam 1.5 kase çorba 1 dilim ekmek ve yoğurt yedim
Çocuklara ve eşime akşam yemeğine pizza yaptım ama ağzıma sürmedim kokladım hmm.. o kadar:21:
Yarım saat bisiklet çevirdim full tempolu durmadan..

Sabah 79.700 düm:21:(ilk kilo 81.900):nazar:

Bu sabah salatalık domates maydanoz dereotu limon 3 zeytin ve süzme peynirden oluşan salata yaptım şekersiz sütlü kahveyle içtim
Sonra bol su ve öğlene doğru 1 türk kahvesi ( bizim mürüvvet ablanın kahvesi müthiş olur kızlar 1 tane içiyorum genelde günde) varsa seker onda vardır onun harici ağzıma şeker sürmüyorum:KK28:

Öğlen için salata ve 4 köftem ayranım 2 dilim ekmeğim var beni bekliyor..:KK25:
Süpper menü canım dün için de kutlarım seni harikasın ağzına bile sürmemişsin işte irade budur:KK59::KK59::21:
Kızlar elimden geldiğince geçmişe baktım alıntıladım kaçırdıklarım yoktur inş:KK19:
Motiveyim :) eşofmanlarımı getiridim ama öğlen arası yürüyemeyeceğim günes tutulması muhabbeti varya tedirgin oldum..
şu sıralar gerçekleşiyor olmalı... kararma fln yok ama..
kız allah seni :KK70: güneş tutulmasında hava kapkara olur mu hiç sadece grileşiyor:KK53:
Kızlar bende l carnitine içtim sonra 1 saat plates yaptım şimdi 15 dk sonra light süt içeceğim yağ yakımı hızlansın diye
Süpersin canım benim ay ne güzel spor yapıyorsunuz kıskandım valla ya
yeterince kararlı olamıyorum bi türlü ya
ben de aynı ya of sıkıldım artık
Afiyet olsun canım hep böyle olması dileğiyle:KK68::KK68:
Canlarım bu arada akşam yemekleri için ıspanak salatasını tavsiye ederim hem hafif hem de çok doyurucu.
Çiğ ıspanaklara domates ve beyaz peynir doğrayın canınız isterse ceviz ve mısır da atabilirsiniz ben kullanmıyorum kalorisi fazla olmasın diye yağ ve tuz koymadan az nar ekşisi ile tatlandırıyorum. nefis oluyor :KK36:
ay biliyorum ben de bunu aşırı leziz bir şey
Öğle:4 ızgara köfte 1 haslanmıs patates küçük bir kase salata su
Afiyet olsun canııım süper:KK24:
Ay azmine bal bandıklarım benim ya ne güzel gidiyorsunuz :nazar::nazar::nazar:
eşini de biraz biraz kandırman lazım canım haftada 5 kez yiyorsa 3 kez yedir:KK55:

GÜNAYDIIIIN GÜNAYDIIIINN:KK73:
Dün akşam yazamadım, ordan devam edeyim,
Akşam 1.5 kase çorba 1 dilim ekmek ve yoğurt yedim
Çocuklara ve eşime akşam yemeğine pizza yaptım ama ağzıma sürmedim kokladım hmm.. o kadar:21:
Yarım saat bisiklet çevirdim full tempolu durmadan..

Sabah 79.700 düm:21:(ilk kilo 81.900):nazar:

Bu sabah salatalık domates maydanoz dereotu limon 3 zeytin ve süzme peynirden oluşan salata yaptım şekersiz sütlü kahveyle içtim
Sonra bol su ve öğlene doğru 1 türk kahvesi ( bizim mürüvvet ablanın kahvesi müthiş olur kızlar 1 tane içiyorum genelde günde) varsa seker onda vardır onun harici ağzıma şeker sürmüyorum:KK28:

Öğlen için salata ve 4 köftem ayranım 2 dilim ekmeğim var beni bekliyor..:KK25:
Evet cnm bugunn devam edicem tabiki.. senin menunde guzelmiss afiyet olsun. Bu arada evli bi biz variz sanirim yasin kacti cnm

X