Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Günaydın:) sabah yarım kepekli simit bir dilim peynir çay. Power plate ve masaja gittim sonrada bir saat sonrada platese gideceğim:)

Ohh ohh süpersin:nazar::nazar:
Ooo afiyet olsun baya sağlıklı liste süpersin valla:)
Teşekkürler cnm:KK50:
Oh maşallah devam böyle cnm ben zaten çayı kahveyi şekersiz içtiğimden hiç sıkıntı çekmiyorum o konuda bende ilk güne göre 3 kg vermişim bu zamana kadar ama pzt kilo kontrol gününde tam rakam vereceğim :) çok mutluyum çok inş diğer kilolarda gidecekk :KK49:
Ohh ohh süpersin valla gitsin kilolar gitsin kilolar:nazar::nazar::21:

Kızlar elimden geldiğince geçmişe baktım alıntıladım kaçırdıklarım yoktur inş:KK19:
Motiveyim :) eşofmanlarımı getiridim ama öğlen arası yürüyemeyeceğim günes tutulması muhabbeti varya tedirgin oldum..
şu sıralar gerçekleşiyor olmalı... kararma fln yok ama..

Kızlar elimden geldiğince geçmişe baktım alıntıladım kaçırdıklarım yoktur inş:KK19:
Motiveyim :) eşofmanlarımı getiridim ama öğlen arası yürüyemeyeceğim günes tutulması muhabbeti varya tedirgin oldum..
şu sıralar gerçekleşiyor olmalı... kararma fln yok ama..

Bende sabah haberde izledim evet varmış öyle bişey bugün yapma yarın yaparsın sende cnm :)
Ah ben yanıma yoldaş bulsam sabahları bizim evin yanında ki parka gidip aletlerle çalışıcam ama tek başıma gidemem ki ne olur ne olmaz valla :)

Off arkadaşlar nolcak bişi olmaz çık diyolarda.. cesaret edemedim ne bileyim yaa.. hem hiç bi yer kararmadıda hava sisli puslu.. kendin çık cnm nolcak spor bu:KK66:

Off arkadaşlar nolcak bişi olmaz çık diyolarda.. cesaret edemedim ne bileyim yaa.. hem hiç bi yer kararmadıda hava sisli puslu.. kendin çık cnm nolcak spor bu:KK66:

Sabah sabah serseri falan olur belki spor yapılacak olan yerde arkada kalıyor o yüzden tek gitmeye korkuyorum :) ama akşamları bizimkilerle gidebilirim :)

Kızlar bende l carnitine içtim sonra 1 saat plates yaptım şimdi 15 dk sonra light süt içeceğim yağ yakımı hızlansın diye

Burda da yağmur havası gibi ama bunaltıcı değil çok severim böyle havayı keşke çıkıp çiseleyen yağmur altında yürüsem :KK16:

Günaydın kızlaaar 20 sayfa kadar geçmiş okudum oh valla ne konuşmuşunuz :KK70:

Yazacağım şimdi fıstık

Ne yapmayı düşünüyorsun şimdi

Ben de böyleyim ne yapsam yapayım tam olmuyor
Günaydın kızlaaar 20 sayfa kadar geçmiş okudum oh valla ne konuşmuşunuz :KK70:

Yazacağım şimdi fıstık

Ne yapmayı düşünüyorsun şimdi

Ben de böyleyim ne yapsam yapayım tam olmuyor
yeterince kararlı olamıyorum bi türlü ya

Yeterince iradeli olamıyorum kararlı olamıyorum ya asıl sorun orda kafama koysam mesela yemekleri düzenlemek çok daha kolay olucak ama başlamadan pes ediyorum resmen

canım carnitine hakkında bilgi verir misin? zayıflamaya etkisi nedir? nereden alıyorsun?
Canım ben solgar markanınkini kullanıyorum eczaneden alıyorum. Zayıflamadan ziyada yağ yakımını arttırıyor ve daha enerjik oluyorsun daha az yoruluyorsun birde normale göre daha çok terliyorsun.Ama öyle çok çok büyük bir etkisi yok tabi

Yeterince iradeli olamıyorum kararlı olamıyorum ya asıl sorun orda kafama koysam mesela yemekleri düzenlemek çok daha kolay olucak ama başlamadan pes ediyorum resmen
Çok sıkmadan kendini yavaş yavaş bir düzene sokmaya başla çok sıkarsan bu sefer uzun süreli devam edemezsin. İradelisindir canım ya yeterince iste beyinde bitir ilk

Kızlar şimdi öğle yemeğini yemeye gittim 3 4 kaşık bulgur pilavı 1 orta boy domates 1 küçük salatalık dilimledim tuz atmadım sadece kırmızı biber attım üstüne ama bitiremedim :) 2 kaşık pilav 2 dilim domates 3 dilim salatalık attım ağzıma doydum inanamıyorum şu an kendime hatta şiştim :KK70: ay hep böyle olsam ne güzel olur kilo da almam :KK71:

Canlarım bu arada akşam yemekleri için ıspanak salatasını tavsiye ederim hem hafif hem de çok doyurucu.
Çiğ ıspanaklara domates ve beyaz peynir doğrayın canınız isterse ceviz ve mısır da atabilirsiniz ben kullanmıyorum kalorisi fazla olmasın diye yağ ve tuz koymadan az nar ekşisi ile tatlandırıyorum. nefis oluyor :KK36:

X