Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Hoşgeldin cnm:KK19: bugün diyetimin 2. günü fena motive oldum inş boyle devam edecek :KK5:

hoşbulduk :21: ben bu sabah kalktımm kahvaltımda sacma sapan şeyler yerken buldum birden. kendimi son gördüğümde çaya bisküvi batırıyordum o kadar. üstelik yani işe geç kalıcam yine de yiyorum. sonra yolda napıyorum dedim ve kendime geldim. geçen haftaki isveç diyetinden sonra yeni bir diyet listesine başlayamam. evet güzel kılo veriyorum ama bunalıma sokuyor beni.. her yerde bulamıyorum o yemekleri. ben de yarın sabah kesin olarak başlıyorum. direk sabah erkenden kilomu yazarak başlarım.. birbirimizi motive edelim.. fancy pency iyi ki açmışsın bu sayfayı çok samimi bir ortam

Kızlar ben bi ara leslie yapıyordum yeni doğum yaptığım dönemlerde o da iyidir egzersiz arayanlar bi göz atsın derim, leslie 3 mile diye yazın google 'a çıkar

ben de bir ara yapmıştım 20 dk dan sonra iptal oluyordum başta ama sonra ilerletmiştim. şimdi koşu bandı aldım onda yürüyeceğim. sizce sabah mı daha iyi olur akşam mı

arkadaşlar merhaba ben de 24 yaşındayım 72 kiloyum. bundan 2 hafta önce isveç diyetine başladım ama 5. günde bırakmak zorunda kaldım. 3 kilo verdim ve geri almadım.boyum da minicik 155 o yuzden tam bir topaça benziyorum. diger forumlarda birlikte zayıflayanlara katılacaktım ama o kadar kalabalıklar ki.. üstelik aralarında bir arkadaşlık kurmuşlar yalnızca birbirlerine cevap veriyorlar.. umarım bu sayfa benim için bir başlangıç olur. tum sayfaları okumadım ama elimden geldiğince ben de faydalı bilgiler vermeye çalışırım o kadar uzun zamandır uğraşıyorum ki gençliğim diyet sitelerinde çürüdü :KK70: umarım ben de düğünüme kadar tüm kilolarımdan kurtulmuş olurum. hedefim 1 temmuzda 50 kilo olmak

Hoşgeldin cnm hepimiz için iyi bir başlangıç olur inş benim de hedefim 55 bende çok uzun sayılmam 1.58 1.59 gibiyim :KK70: bi türlü tam tutturamadım metrede o 1 cmi :)

Hoşgeldin cnm hepimiz için iyi bir başlangıç olur inş benim de hedefim 55 bende çok uzun sayılmam 1.58 1.59 gibiyim :KK70: bi türlü tam tutturamadım metrede o 1 cmi :)
Hosbulduk canimm benim de aslinda 156 ama ben 155 diyorum düz :KK48: umarim guzel olur bu aksamdan tum planimi yapicam yarin basliyorum:KK76:

Hosbulduk canimm benim de aslinda 156 ama ben 155 diyorum düz :KK48: umarim guzel olur bu aksamdan tum planimi yapicam yarin basliyorum:KK76:

Valla benim aklımda ekmeği kesmek arada spor yapmak vardı bugün aniden burda başladım program yapmadım yediklerimi azaltıcam daha çok spora destek vermeye çalışıcam burdan destek almaya geldim :KK19:

selam kızlar ben de katılmak istiyorum.çok topik dneedim ama olmadı kısmet burayaymış.sizden daha gencim.uzun süredir egersiz flan yapıyorum ama galibv ametabolizmam yavaş bi türlü zayıflayamıyorm .bu arada aktif olarak yazarım gündğz lisedeyim ama akşamları boş kaldıkça yazarım.
boy:162
kilo:54
bu arada ben ekmek ve şeker yemiyorum sadece sabah kahvaltısında 1 dilim geçmiycek miktarda ekmek yiyorum.

selam kızlar ben de katılmak istiyorum.çok topik dneedim ama olmadı kısmet burayaymış.sizden daha gencim.uzun süredir egersiz flan yapıyorum ama galibv ametabolizmam yavaş bi türlü zayıflayamıyorm .bu arada aktif olarak yazarım gündğz lisedeyim ama akşamları boş kaldıkça yazarım.
bu arada ben ekmek ve şeker yemiyorum sadece sabah kahvaltısında 1 dilim geçmiycek miktarda ekmek yiyorum.

Hoşgeldin aramıza cnm çok fazla kilon yok gibi ama sanki inş fazlalıklardan kurtuluruz :)

Sabah: çeyrek kepekli simit biraz yağsız peynir yeşil çay. Öğle:çok az kepekli makarna 1 konserve yağsız ton balığı. Arada bir tane türk kahvesi az şekerli. Akşam ızgara balık bir tane haşlanmış patates. Bugün spor yok:KK43:

Yaş; 20
Boy; 157
Kilo ; 9 martta basladım bu serüvene 69 kiloyla bugün 67,64 kiloyum suanda hedef hazirana kadar 53 :)

Yaaa ben de katılabilir miyim? Ben de fazlalıklarımdan kurtulmak istiyorum. Her akşam yazamam belki ama mümkün olduğunca katılmaya çalışırım.

hoşbulduk :21: ben bu sabah kalktımm kahvaltımda sacma sapan şeyler yerken buldum birden. kendimi son gördüğümde çaya bisküvi batırıyordum o kadar. üstelik yani işe geç kalıcam yine de yiyorum. sonra yolda napıyorum dedim ve kendime geldim. geçen haftaki isveç diyetinden sonra yeni bir diyet listesine başlayamam. evet güzel kılo veriyorum ama bunalıma sokuyor beni.. her yerde bulamıyorum o yemekleri. ben de yarın sabah kesin olarak başlıyorum. direk sabah erkenden kilomu yazarak başlarım.. birbirimizi motive edelim.. fancy pency iyi ki açmışsın bu sayfayı çok samimi bir ortam
Ammann sakin bisküvi olmaz
ben de bir ara yapmıştım 20 dk dan sonra iptal oluyordum başta ama sonra ilerletmiştim. şimdi koşu bandı aldım onda yürüyeceğim. sizce sabah mı daha iyi olur akşam mı
Sabah hafif birşey yedikten 45 dk kadar sonra yaparsan yag yakmak daha kolay olur cnm ama şart değil yap ta ne zaman istersen yap :)
Hoşgeldin cnm :)
Sabah: çeyrek kepekli simit biraz yağsız peynir yeşil çay. Öğle:çok az kepekli makarna 1 konserve yağsız ton balığı. Arada bir tane türk kahvesi az şekerli. Akşam ızgara balık bir tane haşlanmış patates. Bugün spor yok:KK43:
Karbonhidrat fazla gibi ama yinede iyi
Yaş; 20
Boy; 157
Kilo ; 9 martta basladım bu serüvene 69 kiloyla bugün 67,64 kiloyum suanda hedef hazirana kadar 53 :)
hadi hayırlısı :)
Yaaa ben de katılabilir miyim? Ben de fazlalıklarımdan kurtulmak istiyorum. Her akşam yazamam belki ama mümkün olduğunca katılmaya çalışırım.
Hoşgeldin cnm
Boyumuz aynı kilomuzda nerdeyse aynı senden 2 kilo fazlayım sanırım. 28 yaşındayım bende. Katılabilir miyim? =)
Hoşgeldin cnm

Canım haklısın ama hemen kesmek istemiyorum kendimi fazla aç hissetmemek için yavaş yavaş azaltcam diyet değilde yaşam tarzımı değiştiricem inşallah

KIZLAR HEPİNİZE GÜNAYDIIIN
Evt cnm 2 küçük çocuğum olduğu için böyle bi yer seçmiştik yıllık üyeliğimiz var ailece eylülde dolacak.. 2 kere mi 3 keremi gittim yalan olmasın.. ben hasta oluyorum cocuklar hasta oluyor tempom ağır geliyor gidemiyorum.. arabada acemiyim 1 aydır çocukları anaokuluna bırakıp geri alıyorum arabayla yeni yeni alışıyorum.. yolu bi ezberlesem gider gelirim aslında ama bi kaç sefer eşimle gitmem lazım
aaa anladım canım ozaman ikna edersin ya aynı şekilde söylersin :)
MALZEMELER ;
4 yk Nohut
4 yk Pilavlık Bulgur
4 yk Yeşil Mercimek
2 ad Salatalık
600-700gr Yoğurt
İsteğe göre, sarımsak, nane, pul biber veya diğer baharatlar.
Su
HAZIRLANIŞI ;

Bakliyatlar akşamdan ıslatılır ve ertesi gün yumuşayana kadar haşlanır.
Yoğurt su ile karıştırılarak koyu yogun ayran kıvamı elde edilir.
İçerisine, haşlanmış bakliyatlar, rendelenmiş salatalıklar eklenir ve isteğe göre sarımsak ve baharatlar ilave edilir.
Normal Kahvaltı saat 9’da yapılacak ve 12:00’de başlayarak 20:00’de bitecek şekilde her 2 saatte 1’er kase detoks çorbası içilecek.
Kahvaltıda yenmesi gerekenler ; 1 yumurta,peynir, zeytin, domates, salatalık, yeşillik ve çay.1 Dilim Kepek Ekmeği..
Ayran detoksu ayda 2 gün olacak şekilde 1 defa yapılmalıdır.
Detoks yapıldığı gün, su ve bitki çayları dışında hiç bir şey yenilip içilmemelidir.
2 gün sonunda tartıda kiloya bağlı olarak 2 kilo eksilme göreceksiniz.
Bu ayran detoksunu çok duydum ben ama tartıda giden kilo ödem mi yoksa yağ mı çok merak ediyorum. Yağ değilse hiç gerek yok. Vücuttaki yağ oranı azaldıkça santimsel incelme oluyor çümkü:KK55:
sanırım kaçamaklar kan tahlili vs yaptırdı ama extra demir ilacı ve folik asit kullanıyorum onlarıda biliyor
Kaçamaklardan demekki canım en doğrusunu yapmışsın insan tam karar vermeyince diyetisyen miyetisyen hiç bir işe yaramaz
arkadaşlar merhaba ben de 24 yaşındayım 72 kiloyum. bundan 2 hafta önce isveç diyetine başladım ama 5. günde bırakmak zorunda kaldım. 3 kilo verdim ve geri almadım.boyum da minicik 155 o yuzden tam bir topaça benziyorum. diger forumlarda birlikte zayıflayanlara katılacaktım ama o kadar kalabalıklar ki.. üstelik aralarında bir arkadaşlık kurmuşlar yalnızca birbirlerine cevap veriyorlar.. umarım bu sayfa benim için bir başlangıç olur. tum sayfaları okumadım ama elimden geldiğince ben de faydalı bilgiler vermeye çalışırım o kadar uzun zamandır uğraşıyorum ki gençliğim diyet sitelerinde çürüdü :KK70: umarım ben de düğünüme kadar tüm kilolarımdan kurtulmuş olurum. hedefim 1 temmuzda 50 kilo olmak
ay benim de gençliğim diyet sitelerinde çürüdü bebeğim buradayı da yeni açtık daha kemik kadro oluşmadı hem düzene oturmaya hem de kaynaşmaya çalışıyoruz umarım sana da iyi gelir burası fıstıkçııık:KK19:

Kızlar ben bi ara leslie yapıyordum yeni doğum yaptığım dönemlerde o da iyidir egzersiz arayanlar bi göz atsın derim, leslie 3 mile diye yazın google 'a çıkar
Ay evet leslie süper bir buluş
bebeyiiiiim nerede kilo bildirimin :KK73::KK73::KK73:hoşgeldin tatlişko
yaşın kaç canım senin? hoşgeldin aramıza metabolizma yada troit problemi yaşadığını anlamak için ya kan tahlili gerekir yada dikkatli gözlem :) 1 hafta kelimesi kelimesi diyet yapsan da yavaş gidiyorsa kür faşlan uygularsın incelme yolunda yanına yoldaş olacak insanları burada bulman dileğiyle bebiş:KK19:
Afiyet olsun canım iyi görünüyor menün :kk77::kk77:
Yaş; 20
Boy; 157
Ay hadi inşallah canım benim :KK55::KK55:
Tabiki katılabilirsin canım motivasyon aradıkça gelip dert yan buraya iyi gelir:KK19:
Boyumuz aynı kilomuzda nerdeyse aynı senden 2 kilo fazlayım sanırım. 28 yaşındayım bende. Katılabilir miyim? =)
Elbette tatlışko hoşgeldin aramıza diyete başladın mı?
Kızlar selam :) akşam 1kepce domates çorbası 1,5 dilim ekmek 3kasik yoğurt salata 3kofte
Süper akşam yemeği:21:
Saolun bnimde boyun 1.64 kilom 60 yasim 20. Hedefim 10 kulo vermek umarim hepimiz basaririz :)
Hep birlikte başarmak daha kolay olacak ona eminim hihihi:KK49::KK49:

Günaydın kızlar akşam eve gittim misafirliğe gittik orda da çok yememek adına 2 3 patates kızartması 2 3 patlıcan kızartması yani küçük dilim olarak ha :KK70: 3 4 dilim domates salatalık biber 1 dilim ekmek yedim çok hasta olduğum için spor yapamadım yattım :KK43:
Sabah kalkar kalkmaz 1 bardak su içtim 20 tane mekik çektim işe yürüyerek geldim gelince yarım litreye yakında burda su içtim şimdilik böyle :)

X