Geçmişte yaptığım bir hata yüzünden evliliğim tehlikede

Çok saçma ya sevgili iken olan olay , (ex)adam durmuş sosyal medyadan ansızın evlenmeden evvel 7 sene önce karını öptüm ben mi demiş. Sonra adamın(eşin) soğuması gelmiş. Bu adam hiç ama hiç kimse ile sevgili olup yazışma falan kimseye yürüyüp dokunmamış bakir bir yüce gönüllü Türk erkeği ise yemin ederim helal olsun 😅 hiç sanmıyorum. Sevgili iken aldatmamışsınız, evli iken yok ama 7 sene öncesinde öpüşme var. Ya insan ilk konuştuğu kişi ile sevgili mi değil mi anlamıyor bile başta çoğu kişi "tanıma veya geyik " muhabbetine konuşuyor.
Cinsel hayat bitirmiş adam, bu seni başkası ile aldatıyor olmasın. Hepsini geçtim elin adamını niye dinliyor doğru veya değil, adı üstünde geçmiş??

Çok saçma ya sevgili iken olan olay , adam durmuş sosyal medyadan ansızın evlenmeden evvel karını öptüm ben mi demiş. Sonra adamın soğuması gelmiş. Bu adam hiç ama hiç kimse ile sevgili olup yazışma falan kimseye yürüyüp dokunmamış bakir bir yüce gönüllü Türk erkeği ise yemin ederim helal olsun 😅 hiç sanmıyorum. Sevgili iken aldatmamışsınız, evli iken yok ama 7 sene öncesinde öpüşme var. Ya insan ilk konuştuğu kişi ile sevgili mi değil mi anlamıyor bile başta çoğu kişi "tanıma veya geyik " muhabbetine konuşuyor.
Cinsel hayat bitirmiş adam, bu seni başkası ile aldatıyor olmasın. Hepsini geçtim elin adamını niye dinliyor doğru veya değil, adı üstünde geçmiş??

Ben inkar etmedim konuşmaya geldiğinde doğru mu diye. Arkada bırakabileceğimizi düşündüm bu olayı dürüst olur isem. Aldatıyor olmasından korkuyorum dediğim gibi çok sık iş gezilerine gidiyor başka ülkelere

Eski arkadaş grubumdaydı ve ortak arkadaşlarımız hala çok. Ben kendisiyle bitirdiğimde yedirememişti ve direnmişti. Evliliğe kafasına göre bomba koymak istemiş başka bir açıklama bulamıyorum
E yuh be kardeşim üzerinden 7 sene geçmiş nasıl bir dene kiniymiş bu böyle.
Eziğin tekiymiş ya 7 sene önce biten bi şeyi aşamadığına göre. İyi ki seçmemişsiniz onu.

Peki bu ezikle bu olaylar yaşandığında eşinizle tam olarak sevgili miydiniz? Yoksa flört dönemi falan mıydı?

E yuh be kardeşim üzerinden 7 sene geçmiş nasıl bir dene kiniymiş bu böyle.
Eziğin tekiymiş ya 7 sene önce biten bi şeyi aşamadığına göre. İyi ki seçmemişsiniz onu.

Peki bu ezikle bu olaylar yaşandığında eşinizle tam olarak sevgili miydiniz? Yoksa flört dönemi falan mıydı?
Sevgili olarak adını koymuştuk ilişkinin

Çok saçma ya sevgili iken olan olay , (ex)adam durmuş sosyal medyadan ansızın evlenmeden evvel 7 sene önce karını öptüm ben mi demiş. Sonra adamın(eşin) soğuması gelmiş. Bu adam hiç ama hiç kimse ile sevgili olup yazışma falan kimseye yürüyüp dokunmamış bakir bir yüce gönüllü Türk erkeği ise yemin ederim helal olsun 😅 hiç sanmıyorum. Sevgili iken aldatmamışsınız, evli iken yok ama 7 sene öncesinde öpüşme var. Ya insan ilk konuştuğu kişi ile sevgili mi değil mi anlamıyor bile başta çoğu kişi "tanıma veya geyik " muhabbetine konuşuyor.
Sevgili iken aldatmış yalnız orayı yanlış anlamissiniz🫠

Ben inkar etmedim konuşmaya geldiğinde doğru mu diye. Arkada bırakabileceğimizi düşündüm bu olayı dürüst olur isem. Aldatıyor olmasından korkuyorum dediğim gibi çok sık iş gezilerine gidiyor başka ülkelere
Ya ben açıkcası bu duruma inanmazdım. Bir iş çeviriyor. Bu durumu da zaten biliyordu. Ordan yürümüş. Siz de onaylamışsınız. Ordan devam ediyor. Fıldır fıldır gezen adam 7 sene önceki geçmişte olan şey yüzünden yargılama yapıyor vallahi çok ilginç, ölür müsün öldürür müsün😅 sinir bozucu

Sevgili olarak adını koymuştuk ilişkinin
Öyleyse aldatmış oluyorsunuz bu durumda eşinizi ama üstünden de 7 sene geçmiş bir olay için boşanmak bilemedim yani. Gerçi kocanız şu an öğrendiği için 7 sene önce olması bir şey ifade etmiyor ona.
Yani gerçekten bilemedim. Ben olsam ne yapardım diye düşünüyorum sanırım yaşamadan bilemem bu durumu.

Ama hala adamın durup dururken 7 sene sonra ben karınla öpüştüm diye mesaj atmasına anlam verebilmiş değilim. Evliliğinizi baltalamak istese bile mantıksız çünkü evleneli de 4 sene olmuş. İlk senenizde yapsa yine neyse dicem de.

Arkadaşlar iyi misiniz ya?
Kadın aldatmış. Seçimini elinden aldığı doğru.
Siz aldatıldığınız bir adam sizi kandırıp evlensin ister miydiniz?
Ben istemezdim.
Adam hem aldatılmış hem kandırılmış. Aldatıldığı bir ilişkiyi evliliğe taşımazdı adam.
Boşanın bence de konu sahibi. Bu basit bir olay değil. Ben de sindiremedim boşanmak isterdim. Aldatılmada zaman aşımı yoktur bana göre. Aldattıysa aldatmıştır ve bitmiştir.

Gerçekten buradaki yorumlara bazen inanamıyorum . Konuda erkek yapsa sevgiliyken aldatsa herkes bir kere aldatan bir daha aldatır. Kadın durduk yere mesaj atmaz yıllar sonra iletişimleri var boşan denilirdi.
Kadın olunca ah canım ya yıllar geçmiş sen samimi şekilde pişmansin boşan gitsin diyorsunuz.

Konu sahibi yıllar sonra adamın aklına niye geldiniz ? Ortak arkadaşlarla mi görüşme oldu .Adamın aklına da bu gelmiştir . Pişmanlığıniz tabi ki işe yaramaz dürüst olup evlenmeden söyleyebilirdiniz.

Arkadaşlar iyi misiniz ya?
Kadın aldatmış. Seçimini elinden aldığı doğru.
Siz aldatıldığınız bir adam sizi kandırıp evlensin ister miydiniz?
Ben istemezdim.
Adam hem aldatılmış hem kandırılmış. Aldatıldığı bir ilişkiyi evliliğe taşımazdı adam.
Boşanın bence de konu sahibi. Bu basit bir olay değil. Ben de sindiremedim boşanmak isterdim. Aldatılmada zaman aşımı yoktur bana göre. Aldattıysa aldatmıştır ve bitmiştir.
Kadın olduğu için aldatabilir. Erkek olsaydı olmazdı

Nasıl yani, adam eşinize sosyal medyadan ben senin karını öptüm ve müstehcen konuşmalar geçti aramızda mı demiş?Normal bir Türk erkeği böyle bir şeyi asla hazmedemez.Adam yürek yemiş sanırım ama eşiniz çoktan bitirmiş kafasında sizi.Boşanmanız ikinizin de hayrına olur diye düşünüyorum.Bu saatten sonra düzelmez aranız.

Kadın olduğu için aldatabilir. Erkek olsaydı olmazdı
Bir de ortak çevreden tanıdığım kadın gelecek yazacak. Milletin gözünde aptal konumuna düştüğüme de öfkelenirim. Hiç olacak iş değil. Hem gurur kırıcı, aptal yerine konma var, hem aldatma ver, hem evlilik sürecinde kandırılma var.
Ahlaksızlığın kadını erkeği yoktur. Ahlakla alakalıdır. Ben beni aldatan birine güvenmem.
Ki konu sahibinin bakış açısı da yamul. “Ciddiye gidecek gibi gelmedi” diye gidip milletle öpüşüyor. Yani ilişki ciddiye gitsin gitmesin ilişkidir. Ciddi değilse aldatırım nasıl bir kafa yapısı. Böyle birine kim güvenir.

O cocugu adam tutup dövdururdum heralde hakettigi bu pislik serefsiz esinizde 7 yil once olan olayi cok fazla abartmis iliskinin basinda olmus ilerisinde olsa neyse ama asamiyorsa yapcak bisey yok malesef
Adam şerefsizin tekiymiş ama kadın sonuçta aldatmış.Yaşanan şey zaten bir erkeğin kolay kolay hazmedebileceği bir şey değil.Adam kafasında bitirmiş zaten,uzatmanın bir anlamı yok.

Her doğru her yerde söylenmez derler,hiç duymadınız mı?Sen arkada bırakırsın ama eşinin bırakacağını nasıl düşündün?İlk yanlışı ikinciyle devam ettirmişsin.Ben de olsam eşimle devam edemem .

Evlilik bitmiş,geçmiş olsun . Cirkinlesmeden bir an once hatalarinizla yuzlesin ve ayrılık sürecine girin . Artık duzelmezsiniz .

X