geçmişi sürekli yüzüme vuruyor.

offfffffff duyar kasmayın artık ya yeter.
bu durumdan keyif aldığını söyleyen sen
duyar kasan ben, öyle mi ?

sana burada kaç tane kadın söyledi barışma sinyali falan değil boşluğa düşmüş ötekiyle sorun yaşamış yalnız kalmamak için sana yazıyor seni yokluyor diye
sen hala bunu barışma sinyali olarak algılıyorsun, şimdi soruyorum sana
senin egon seni döven söven aldatan bir adamla tatmin olacak kadar zayıf ve basit mi ?
çıtan gerçekten bu kadar düşük mü ?
bu kadar aza razı gelmeyi kendine nasıl yakıştırabiliyorsun ?

ben sadece mevcut durumdan keyif alıp kendisi ile dalga geçiyorum. bahsettiğin şeyler hiç de benim karakterime uyan şeyler değil.
beter olsun istiyorum ve benden iyi tanımadığına göre karşımdaki insanı neyin peşinde olduğunu da benden daha iyi bilemezsin. bu adam defalarca barışmak için geldi bana 4 senedir ayrıyım her sene 2 defa gelmiştir.
benim egom yok bunu ego yapmıyorum sadece beter duruma gelmesini istiyorum hepsi bu. böyle oldukça da keyifleniyorum. insan umursamadığı insanı 15 defa aramaz bir günde.

yahu bu karakterde bi insan seni günde 15 kere arasa ne olacak 150 kere arasa ne olacak ?
yeniden dövüp aldatmak için barışmak istiyor o zaman sahiden barışmaksa niyeti
sevdiği için olamaz. insan sevdiğini dövmez zaten bu seni hiç sevmemiş.

ya ben seviyo mu diyorum? konuyu neden saptırıyosunuz?

kaldı ki ben barışmak gibi bir düşüncede değilim ki o ne istiyorsa düşünsün sadece eğlendiğimi bu durumdan keyif aldığımı belirtiyorum. farklı yere çekmeye çalışmayın lütfen. yaptıklarından yaşattıklarından pişman olmasını isstiyorum! hepsi bu.

Boşlukta kalmış sana gelmiş. Hayatında kadın var ama ruhen boşlukta. Dilerim ki hep öyle kalır asla mutluluk yüzü görmez aldatan bir koca. Ayrıca boşanmış üstünden 4 sene geçmiş sende sevgilinle tatile gitmişsin, kim ki seni affediyormuş. Höst deseydin senden af dileyen mi var demeliydin. Hiç takılma s.ktret. Önceden kıymetini bilecekti.

hemde ne boşlukta o kadar belli ki. umarım asla mutlu olamaz evlensin evliliğinde de mutlu olmasın. ki belli ki değil.

Öyle gibi görünüyor olabilir ama aslında durumu aşağıda anlatmış konu sahibi, o adamcığın bu duruma düşmesi zevk vermiştir, bir nevi eğlenceli gelir. Zamanında hayatının icine ettigi süreci ilahi adaletle yasadığını görmesi ayrı bir zevktir kim ne derse desin. Ben de acı cekmesini isterdim yalvarmasını isterdim köpek olmasını isterdim. Yakın olmasın tabi kadın diyor zaten bulaşmasın diye.

Allah Allah o da garip

ay yok illa duyar kasacak gayet doğal hisler yaşıyorum. adamın gerçekten bana yaptıklarının acısını çekmesini pişmanlık yaşamasını istiyorum ki eminim tanıyorum 20 senedir bu adamı benden iyi bilemez kimse. yaptığı şeyler pişmanlık belirtisi. köpek olsun sürünsün istiyorum.ki bu daha yeni başlangıç.

yani ben olsam sorgularım hayırdır ne yapmaya çalışıyorsun diye.
Tabi canım ama aralarındaki ilişki boyutu ciddi değil sanırım, gündelik takılıyorsa bu konuya müdahil olmak istemiyor olabilir belki. Kendimi o kadının yerine de koymak istemem ama düşünüyorum böyle bir ilişkiye nasıl başlar insan bir cocuk var ortada eski esle hırgür sürekli bir huzursuzluk, ne ara sevgililik yasayabilirsin, garip ya.

Psikologlar şuna bi tanı koysa ne var ya. Şuursuz desem basit kalır. Şizofreni mi nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…