geçmişi sürekli yüzüme vuruyor.

Hiç mi akrabanız vs yok mesela sizin tarafınızdan bir anne teyze vs onunla muhatap olsun eski eşiniz mesela çocuğu mu alacak onlardan birini arasın o kişi sizin aranızda köprü olsun
Mesela eşiniz kızı alacağım dedi o kişiye o kişi de gel şu noktada benim gözetimim ile al çocuğu diyebilir
Konuşmaya gerek yok çocuğun eski eşinizde kalacağı gün bellidir zaten mahkeme karari ile size ben çocuğu almaya geliyorum yazsın
Sizde tamam deyip geçin çocuğu indirin biraz ilerde bekleyin o çocuğu alsın gitsin
Yani isteseniz mesafeyi her türlü koyabilirsiniz
ailemde ki kimse muhattap olmak istemiyor. bunu ben annemle de kız kardeşimle de konuştum kardeşim abla ben muhattap olmicam kendi aranızda halledin dedi. annem deseniz zaten çalışıyor almaya geldiği zaman hafta içi olduğunda yine ben muhattap olmak zorunda kalıyorum. 3 ay engelledim hiç telefon numaramı da vermedim kızımı aldı. mecbur telefon numarasına kendi tabletinden ulaşamadığımda ona yazdım onu aradım görüşmek için. bir dönem ablası ile görüşüyordum ablasına bağırıp çağırmış jameya ile muhattap olma diye o gün bugündür yazamıyorum. şimdi kız arkadaşı devreye girdi çoğunlukla onunla muhattapım en son bana kız arkadaşımla muhattap olma beni ara kızımla ilgili birşey olduğunda demeye başladı. ertesi gün kız arkadaşı ben seninle kızın için konuşmaktan rahatsız değilim bana da babasına da yazabilirsin dedi. yani kimle muhattap olayım söyleyin. ben elimden geldiğince ona zaten yazmamaya özen gösteriyorum.

ailemde ki kimse muhattap olmak istemiyor. bunu ben annemle de kız kardeşimle de konuştum kardeşim abla ben muhattap olmicam kendi aranızda halledin dedi. annem deseniz zaten çalışıyor almaya geldiği zaman hafta içi olduğunda yine ben muhattap olmak zorunda kalıyorum. 3 ay engelledim hiç telefon numaramı da vermedim kızımı aldı. mecbur telefon numarasına kendi tabletinden ulaşamadığımda ona yazdım onu aradım görüşmek için. bir dönem ablası ile görüşüyordum ablasına bağırıp çağırmış jameya ile muhattap olma diye o gün bugündür yazamıyorum. şimdi kız arkadaşı devreye girdi çoğunlukla onunla muhattapım en son bana kız arkadaşımla muhattap olma beni ara kızımla ilgili birşey olduğunda demeye başladı. ertesi gün kız arkadaşı ben seninle kızın için konuşmaktan rahatsız değilim bana da babasına da yazabilirsin dedi. yani kimle muhattap olayım söyleyin. ben elimden geldiğince ona zaten yazmamaya özen gösteriyorum.
Kızınız kaç yaşında bilmiyorum ama madem muhatap olmak zorundayım diyorsunuz
Mesafe ve duvar olduğunu karşı taraf anlamali o sınırı cizmelisiniz
Ben oğlum küçükken babaanne ile muhataptim şimdi oğlum da telefon var direkt oğluma yazıyorum oğlum da bana yazıyor aynı şey babası içinde geçerli çocuk telefon var ve tek muhatap olduğumuz kişi oğlumuz
Kızınız da telefon varsa baba direkt çocukla muhatap olsun

Vurursa vursun ne olacak Allahaşkına, siz resmiyette boşanmadınız mı… aynen, çok haklısın, aslansın kaplansın deyin geçin

Hadi sizin aileniz eşiniz şiddet gördüğünüz için görüşmek istemiyor ama ablasına neden bağırıp çağırıyor? (Şiddet gördüğünüz bir adamla muhatap etmemeleri lazım aslında ama onların da tavrı bir degisik)
Eski eşinin sana olan ilgisi sevgi unutamamak pişmanlık vs değil
Şans karşı bir öfke ve kin taşıyor içinde bir intikam peşinde gibi geldi bana
Yani geri dön sinyalini vs sırf sana hayatı zehretmek için veriyor olabilir
Ben erkek olsam ve beraber olduğum kadın hala eski eşiyle görüşmeye konuşmaya yüz göz olmaya devam etse o kadını ciddiye alamam güvenemem yani erkek de de aynı eski eşiniz hayatında ki kişinin yerine bir koyun kendinizi ne kadar kötü hissettiriyor demi?
Tamam illa başka çare yoksa görüşülür ama görüşme esnasında geçen kelime sayısı 2 3 kelimeyi geçmez herkes sınırını duracağı yeri bilir sizde kızınızın babası da bu sınırı koyamamışsiniz
Ben de aldatıldım ve sesini de yüzünü de görmek duymak istemedim içimde öldü saydım fatihasini okudum toprağını attım bitti gitti
Kadında erkekte bu durumda bunu yapıyor

Vurursa vursun ne olacak Allahaşkına, siz resmiyette boşanmadınız mı… aynen, çok haklısın, aslansın kaplansın deyin geçin
Ya olan oldu yaşandı bitti bu konuyu konuşmak boş ve gereksiz yanımızda başka insanlar var onlarla beraberken bu yaptığımız konuştuğumuz etik doğru değil deyip kapatılabilirdi telefon konu sahibi tarafından
Karşı tarafa bu kadar cüret verilmemeliydi sınırlar çizilmeli idi yani

Ya olan oldu yaşandı bitti bu konuyu konuşmak boş ve gereksiz yanımızda başka insanlar var onlarla beraberken bu yaptığımız konuştuğumuz etik doğru değil deyip kapatılabilirdi telefon konu sahibi tarafından
Karşı tarafa bu kadar cüret verilmemeliydi sınırlar çizilmeli idi yani
Aynen yani o kim ki “yüzüne vuruyor”

Kadın inanmaz ki sen peşindesin sen muhatap oluyorsun sen arıyorsun der
dün kızımı tabletinden aradım 2 defa ulaşamayınca babasına yazdım zaten. baktım tartışmaya yer arıyor kız arkadaşına görsel attım bak sürekli benimle bir tartışma halinde bu adam diye. kendi aranızdaki sorunlara beni çekmeyin dedi. kızın umurunda değil anlayacağınız ne yapıyorsa yapsın diye düşünüp sadece parasını yiyor izlenimi verdi bana.

Karşı tarafın hayatındaki kişiyle konuşma vakti gelmiş
ben dün yazdım kadına. ben sadece cevap versene yazdım diye 3 saat benimle bu konuyu tartışmak için uzattı da uzattı sen benimle bu şekilde konuşamazsın sen bana saygısızlık yapamazsın. baktı ki tartışmıyorum 15 kez üst üste aradı ve açmadım en sonunda kız arkadaşına yazdım bu adamın bu öfkesi normal değil sadece kızımı soruyorum sürekli br tartışma halinde neden böyle diye. bana dediği kelime sizin aranızdaki sorunlara çekilmek istemiyorum. asla ilgilenmiyor hala neden bu kadınla tartışma peşindesin ne yapmaya çalışıyorsun diye gidip sormuyor bile.

kızım orda şuan o yüzden muhattap olmak zorundayım. bana geldiğinde azten tek kelime bile etmem.
Anlıyorum oğlum 1 aydır bende babası da babannede bir kere beni arayıp yazmadılar arada oğluma mesaj atıp arıyorlar o kadar
Ben de babada iken aramıyorum sadece oğluma yazıyorum arıyorum oda sık sık değil günde 1 yada hafta da 3 4 kez

Hadi sizin aileniz eşiniz şiddet gördüğünüz için görüşmek istemiyor ama ablasına neden bağırıp çağırıyor? (Şiddet gördüğünüz bir adamla muhatap etmemeleri lazım aslında ama onların da tavrı bir degisik)
Eski eşinin sana olan ilgisi sevgi unutamamak pişmanlık vs değil
Şans karşı bir öfke ve kin taşıyor içinde bir intikam peşinde gibi geldi bana
Yani geri dön sinyalini vs sırf sana hayatı zehretmek için veriyor olabilir
Ben erkek olsam ve beraber olduğum kadın hala eski eşiyle görüşmeye konuşmaya yüz göz olmaya devam etse o kadını ciddiye alamam güvenemem yani erkek de de aynı eski eşiniz hayatında ki kişinin yerine bir koyun kendinizi ne kadar kötü hissettiriyor demi?
Tamam illa başka çare yoksa görüşülür ama görüşme esnasında geçen kelime sayısı 2 3 kelimeyi geçmez herkes sınırını duracağı yeri bilir sizde kızınızın babası da bu sınırı koyamamışsiniz
Ben de aldatıldım ve sesini de yüzünü de görmek duymak istemedim içimde öldü saydım fatihasini okudum toprağını attım bitti gitti
Kadında erkekte bu durumda bunu yapıyor
bilmiyorum kimse ile muhattap olmamı istemiyor ki onunla muhattap olmak zorunda kalayım ben böyle anlıyorum. şimdi de kız arkadşıma yazma diyor işte bana yazacaksan beni arayacaksan ara neden kız arkadaşımla konuşuyorsun diyor. yani anladın mı sürekli onunla iletişimde kalmamı istiyor. ki kız arkadaşına da ben ulaşmadım kendisi beni aradı.

Anlıyorum oğlum 1 aydır bende babası da babannede bir kere beni arayıp yazmadılar arada oğluma mesaj atıp arıyorlar o kadar
Ben de babada iken aramıyorum sadece oğluma yazıyorum arıyorum oda sık sık değil günde 1 yada hafta da 3 4 kez
oğlunuz kaç yaşında? benim kızım 6 yaşında. bende sık aramıyorum aslında dediğim gibi birşey olduğunda da kendisine değil kız arkadaşına yazıp soruyorum çocuğu. kendisi ile çok az iletişim kurmaya çabalıyorum. ama o bunu anlamak istemiyor kızımı bahane edip arıyor mevzuyu çok başka yerlere getiriyor. bide kendisi konuyu açmıyormuş gibi benden uzak dur sakın benimle kızımız dışında bir mevzu konuşma diyor :KK70: konuları açan hep kendisi

dün kızımı tabletinden aradım 2 defa ulaşamayınca babasına yazdım zaten. baktım tartışmaya yer arıyor kız arkadaşına görsel attım bak sürekli benimle bir tartışma halinde bu adam diye. kendi aranızdaki sorunlara beni çekmeyin dedi. kızın umurunda değil anlayacağınız ne yapıyorsa yapsın diye düşünüp sadece parasını yiyor izlenimi verdi bana.
Bu tarzda bir kadının kızınla ilgilenmesi de tuhaf ben olsam adamla baş başa olmak isterim paraysa amacım kızını da atsın anasına alıp durmasın derim (kadın gözünden bakınca) ikisi de tuhaflıklar silsilesi vallahi

Bu tarzda bir kadının kızınla ilgilenmesi de tuhaf ben olsam adamla baş başa olmak isterim paraysa amacım kızını da atsın anasına alıp durmasın derim (kadın gözünden bakınca) ikisi de tuhaflıklar silsilesi vallahi
kızım oraya sık gitmiyor zaten senede 1 filan anca gidiyor ona da ses çıkarmıyor. çok paragoz bir kadın tek yaptığı adamın parasını yemek ve muhtemelen kızıma karşı kendini suçlu hissediyor olabilir o yüzden de bakıyor.

oğlunuz kaç yaşında? benim kızım 6 yaşında. bende sık aramıyorum aslında dediğim gibi birşey olduğunda da kendisine değil kız arkadaşına yazıp soruyorum çocuğu. kendisi ile çok az iletişim kurmaya çabalıyorum. ama o bunu anlamak istemiyor kızımı bahane edip arıyor mevzuyu çok başka yerlere getiriyor. bide kendisi konuyu açmıyormuş gibi benden uzak dur sakın benimle kızımız dışında bir mevzu konuşma diyor :KK70: konuları açan hep kendisi
10 yaşına girdi
2.5 yaşında ayrıldık babasıyla 7 yaşında babaannesinde kalmaya başladı
Boşandığımizdan beri muhatap olmadık babasıyla

10 yaşına girdi
2.5 yaşında ayrıldık babasıyla 7 yaşında babaannesinde kalmaya başladı
Boşandığımizdan beri muhatap olmadık babasıyla
valla ben aramalarına normalde cevap vermiyorum. özellikle msjla en minimal şekilde iletişim kurmaya çalışıyorum.
ama karşı taraf garip bir insan mutlaka konuları başka yerlere çekiyor. bende muhattap olmak istemiyorum o yüzden kız arkadaşıyla iletişim kuruyorum.

X