geçmişi sürekli yüzüme vuruyor.

Tabi canım ama aralarındaki ilişki boyutu ciddi değil sanırım, gündelik takılıyorsa bu konuya müdahil olmak istemiyor olabilir belki. Kendimi o kadının yerine de koymak istemem ama düşünüyorum böyle bir ilişkiye nasıl başlar insan bir cocuk var ortada eski esle hırgür sürekli bir huzursuzluk, ne ara sevgililik yasayabilirsin, garip ya.
beni bu kadınla daha boşanma mevzumuz yokken aldattı ve bu kadını da aldattı. şuan yüzük taktı aynı evde yaşıyorlar. yani ilişkileri ciddi takılmalık değil. yani ben eski eşiyle sürekli tartışmaya çalışan biri olsa hayatımda ben cidden sorgularım hayırdır neyi tartışıyorsun sen diye. bide niye sinirleniyosun kadın birşey demedi derdim.

Senın bu esınden cektıgın bıtmez. Sülük gıbı amip gıbı adam. Kan emici.
Kadına hıc sasırma it iti, bok boku bulur. Evli adamla içi almıs kadını cokta sey etme. Cıkarı bıtınce oda kor tekmeyı. Sneın ex te de ne cesaret ne feraset varmıs. Cocugu bıle duunmuyor. Tek derdı uçkuru

Senın bu esınden cektıgın bıtmez. Sülük gıbı amip gıbı adam. Kan emici.
Kadına hıc sasırma it iti, bok boku bulur. Evli adamla içi almıs kadını cokta sey etme. Cıkarı bıtınce oda kor tekmeyı. Sneın ex te de ne cesaret ne feraset varmıs. Cocugu bıle duunmuyor. Tek derdı uçkuru
ay çok güldüm ya :KK70: evet sülüğün teki. bide demez mı benden uzak dur jameya diye. Allahın cezası evlense artık şu kızla

ay çok güldüm ya :KK70: evet sülüğün teki. bide demez mı benden uzak dur jameya diye. Allahın cezası evlense artık şu kızla
Evelenemz ooo. Müzmin bekar bi hakan altun bır beyazıt bır de senın ki kaldı..

Lafa bak düş yakamdan demiş. Aman sakın gelme yanıma namusuna zeval gelır deseydın. Şaplara gelesıcee

Evelenemz ooo. Müzmin bekar bi hakan altun bır beyazıt bır de senın ki kaldı..

Lafa bak düş yakamdan demiş. Aman sakın gelme yanıma namusuna zeval gelır deseydın. Şaplara gelesıcee
bana bulaşmasın da ne yapıyosa yapsın.

Eski eşinle imtihanın ne zaman bitecek merak ediyorum ya adam kene gibi resmen, bide aşırı doyumsuz hepsi beni sevsin istiyor herhalde işe yaramaz herif 😒😒
yemin ederim bende bilmiyorum bitsin bu çile artık.

😂 😂 Anasına danasına sorsan altın ç. Klüm dıye sevıyodur. Kaldırıyorlar ogullarının dikini arşa çıkarıyılar. Bız ugrasıyoz sonra
evet hep annesi ablası yüzünden bu halde diye düşünüyorum. ay ilk nikahımız kıyıldığında sabah odamıza geldi ablası kardeşinin yanına yatmak için :KK70: çok garip bir ailesi vardı. annesi vefat etti.ondan sonra daha da kafayı yedi zaten

evet hep annesi ablası yüzünden bu halde diye düşünüyorum. ay ilk nikahımız kıyıldığında sabah odamıza geldi ablası kardeşinin yanına yatmak için :KK70: çok garip bir ailesi vardı. annesi vefat etti.ondan sonra daha da kafayı yedi zaten
Gece için kısa bır sunumda geceydınız altın d. şşaklı, sadrazam tohumlu oguları için.. Gereksizler surusu.

beni bu kadınla daha boşanma mevzumuz yokken aldattı ve bu kadını da aldattı. şuan yüzük taktı aynı evde yaşıyorlar. yani ilişkileri ciddi takılmalık değil. yani ben eski eşiyle sürekli tartışmaya çalışan biri olsa hayatımda ben cidden sorgularım hayırdır neyi tartışıyorsun sen diye. bide niye sinirleniyosun kadın birşey demedi derdim.
anladım, o zaman aralarındaki gerilim tam da bu konu olabilir ama yansıtmak istemiyordur belki

Ay kabus🤮

boşandınız mı sizde? amin inşallah. biz mutlu huzurlu oldukça onlar huzursuz mutsuz olsun. yaptıkları yanına kalmasın
Boşandım. Ohh iyi yaptım. Aldattı neler yaşattı. Narsist ruh hastasının tekiydi. Aldattığı kadını da oyalıyor hala. Mutluluk yüzü görmesin çok dua ettim. Ne yapsa mutlu değil. Bu bana yeter.

Konuyu yeni gördüm, barışacaksan üzerine ev araba yaptırmadan barışma sakın. Hatta sağlam bir mikatarda da altın iste. Eski konularına az buçuk aşinayım, tam bir şerefsiz. Sen hayat mücadelesi ver o boşandıktan sonraki sevgilini affetsin, seni halâ malı zannediyor bu

X