geçmişi sürekli yüzüme vuruyor.

Gizledim hesabımı bakamıyor şuan ona ayrı bir kuduruk zaten eski eşime karşı birşey hissetmiyorum.

Bu evdeki kadınla sizi aldatmisti sanki yanlış mı hatirliyorum
Evet beni o kızla aldatmıştı boşanmadan bana arkadaşım msj atmıştı siz boşandınız mı el ele biriyle gördüm diye ben kızdan sonra şüphelenmiştim ve doğru çıkmıştı.

Çok uzuluyorum ya okuyunca halen senden ayrılamamıs bır adam, hani gorusmek konusmak zorunda olmak

Evliyken bosanınca da bıtmıyor demek

Çok uzuluyorum ya okuyunca halen senden ayrılamamıs bır adam, hani gorusmek konusmak zorunda olmak

Evliyken bosanınca da bıtmıyor demek
bitmiyor malesef gerçekten hala bir sorumluluğum varmış gibi davranıyor ona hesap vermem gerekiyor sanki. utanmaz herif ya.

Bence telefonu kapatmamaliydiniz. Siz karşılıklı eteginizdeki taşları dökmeden rahatlamayacaksiniz. Gerekirse saatlerce bir boşaltın içinizi de rahatlayıp anne babalık yapabilin.

Barışır misiniz barismazsiniz bilemiyorum ama onun bu kıvama gelmiş halini kızınızın giderleri için aldığınız nafakayı alttan tatlı tatlı şekilde artirmak için iyi bir fırsat . Kavga etmeden sakin kalarak sanki hak verdiginizi zannettirerek bu durumu lehinize kullanın bence. Size de yazık zorlaniyorsunuz .

Bence yuzuk meselesi patladi bacimsu Jameya kizda bunu sindiremedi (metres olmayi sindirmis gerci) olay cikardi, o da dedi ki madem oyle yuzugun sahibine geri doneyim.

Yuzuk onemli biliyorsun, elden ele geziyor kiymetlimissss

Bence yuzuk meselesi patladi bacimsu Jameya kizda bunu sindiremedi (metres olmayi sindirmis gerci) olay cikardi, o da dedi ki madem oyle yuzugun sahibine geri doneyim.

birşey yüzünden kavga ettikleri belli zaten :) ama bence yüzük değil mesele.

yüzük olsa mesele bence o kız durmaz yanında.

bence evdekinden sıkıldı

bunu annem de söylüyor şimdi barışalım bir şans daha verelim dersen evdekini şutlayacak dedi zaten onun huyu biribi bulmadan birini bırakmaz.

muhtemelen benim adım atmamı bekliyor benle barışmak için ben gidip şans verelim dememi bekliyor barışırsak da yüzüme vurucak ben seninle kızımız için barıştım diye
yorumumla seni üzmek istemem ama bu adamdan kesinlikle seninle barışmak isteme, sana geri dönme enerjisi almadım
muhtemelen diğeriyle arasında ciddi bi sorun oldu, adam da yalnız kalma korkusu peydah olunca seni yoklamak istedi
sen ılımlı konuşsaydın biraz daha üzerine giderdi, belki bir iki flörtleşirdi ama diğeriyle arasındaki sorun çözüldüğü an koşa koşa ona giderdi
veya diğeriyle düzelmese bile başkasını bulduğu an yine seni bırakırdı
bazı insanlar böyledir, asla yalnız kalmak istemezler, yalnız kalmamak için bitmiş gitmiş ilişkileri tekrar yoklarlar
yedekte tutmayı severler falan
adamın şu an elinde senden başka seçenek yok muhtemelen o nedenle seni yoklamış
kimsenin hayatında bir seçenek, bir alternatif, bir "kimseyi bulamazsam buna dönerim" rolünde olmayın
olacaksanız başrol olun kızlar, yan rollere tenezzül etmeyin

Evdeki kadında da aradığını bulamamış, denemiş bakmış etmiş...olmuyor gel barışalım halleri.
Sakın barışma.

Evdeki kadında da aradığını bulamamış, denemiş bakmış etmiş...olmuyor gel barışalım halleri.
Sakın barışma.
yok be ne barışması Allah korusun. neler yaşadım ben onunla evliyken. travmalarını hala atlatamadım.

Ahah öyle zaten, herifin anksiyetesi tutuyo kadınsız kalacam diye resmen. Toprak olsa şekil alır yine ölmez öyle bir libido.

hiçbir zaman o rolde olmadım zaten ben

Bence maddi sıkıntın olduğunu biliyor,bu sebeple şansını denemiş. Önce çocuktan vurmaya çalışmış ters tepince gerçek niyetini ortaya dökmüş.
Aslında buna tamam gel diyip sevgilisinden ayırıp (kadında kurtulur)sonrada tekmeyi basmak lazım ama o zamanda nafaka falan daha da uğraştıracak seni zira her zaman parasız kalmandan memnun olmuş ,zor durumda kalınca bana dönecek diye düşünen ve bu sebeple maddi konuları hep zora sokmuş biri zaten.

Evet beni o kızla aldatmıştı boşanmadan bana arkadaşım msj atmıştı siz boşandınız mı el ele biriyle gördüm diye ben kızdan sonra şüphelenmiştim ve doğru çıkmıştı.
Ne kadar iğrenç bu erkekler ya

Komik biriymiş,dünya kadar derdimin arasında güldürdü beni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…