geçmişi sürekli yüzüme vuruyor.

arsızın önde gideni zaten. herşeyi bana yıkıyor ben aldatmışım sanki öyle bir suçlayıcı konuşuyor daha da birşeyler dedi de hatırlamıyorum arsızlık diz boyu ya
Kimsenin günahını almayım ama bumu anası mı böyle yaptı acaba? Sen erkeksin yaparsın diye sırtını kim sıvazladı acaba bunun

Kimsenin günahını almayım ama bumu anası mı böyle yaptı acaba? Sen erkeksin yaparsın diye sırtını kim sıvazladı acaba bunun
Malesef öyle annesi paşa oğlum erkek oğlum diye büyüttü tepemize çkarı. Günahını almıyorsun merak etme

Bide ablası var tam bir yılan. Sen erkeksin oğlum sen yaparsın oğlum diyip duruyor. Noluvak ablam sen haklısın ablam

Hiç muhatap olmamak lazım bununla. Alsın anası paşa oğlunu besleyip büyütsün evinde. Başka kadınların da başını yakmasınlar. Sen kurtulmuşsun sevindim senin adına.
Kurtuldum tabi şükrediyorum kurtulduğuma kendine layık birini bulmuş.

Adamın beyni kafasında değilde başka yerinde gibi. Resmen gel barışalım demiş

Jameya'nın dualarıni kabul eden Rabb'ime şukürler olsun

ben senin erkek arkadaşınla tatile gitmeni bile affettim
neyi ne hakla affetmiş şu eski erkeklerin hazımsızlığı...adamın kafasına vura vura ul*n g.zekalı boşandınız kadın bekar diye bağırmak geldi içimden.
Ama garip olan bir şey daha var eski eşinin seni stolklamasına niye izin veriyorsun? Hesabını gizle, gizliyse onunla bağlantılı kişileri çıkar. Eski konularından da garip bir şekilde eski eşinize karşı birşeyler hissettiğinizi hissetmeye başladım ilgisi kıskanması hoşunuza mı gidiyor? böyle bir vibe verdiğiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…