geçmişi sürekli yüzüme vuruyor.

Evet hep öyle düşündü bunu daha önce söyledi zaten sen orda tek yapamicaksın bana geri döneceksin diye. Ben ne olursa olsun ne zorluklar yaşasam da ona dönmeyi bikere bile düşünmedim halbuki ama o egosundan böyle düşünüyor. Durumu da güzel ya benden iyisini mı bulucak diye düşünüyor

İki kadını aynı anda idare etmenin peşinde.

Hiç şaşırmadım açıkçası.

ona göre erkek yapabilir o süreçte öğrendiğimde ben ona sahip çıkıcaktım, boşanmaya karar vermeyecektim.
Yaw he he, şuursuzlukta sınırsızlığa bak

şoyle adamlarin eski eslerine kopek olduklarini gorunce cok keyifleniyorum ahjfks

Çocuk dısında tek konu edecek olursan konusmadan kapatırım der kapatırsınız telefonu. Bir aklı selim cıkıp da bunlara hatalısın neden demez
Onu diyorum her seferinde söylüyorum tartışmaya girme benimle diyorum bir bahane bulup mutlaka bana sinirleniyor tartışmaya başlıyor hemen

Gel gel akıllı derler böylelerine bir öyle bir böyle tamamen ben merkezci canı sıkılmış belli sende kızın için onla iletişimde olmak zorundasın ah ah

Onu diyorum her seferinde söylüyorum tartışmaya girme benimle diyorum bir bahane bulup mutlaka bana sinirleniyor tartışmaya başlıyor hemen
Allah sabır versin cnm o zaman ne diyim. Sinirine de sana da başlatma deseniz ay bu kadar hadsiz arsız hem suçlu hem güçlücülük dayanamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…