geçmişi sürekli yüzüme vuruyor.

Ay bu erkekler niye böyle.
4 yıl olmuş ikinizin hayatlarına insanlar girmiş. Şimdi gelmiş ağız yokluyor. Seni aldatmış, bide pişkin pişkin elinde tutsaydın diyor bu kadın bidaha seninle evlenir mi
ya utanmıyor ya kocana sahip çıksaydın derken bide öyle bir bağırıyor ki ben sakin sakin konuştum ona ayrı kudurdu zaten

Senin bu adamla işin çok tam bir toksik sülük ya herkes yoluna baksın hala bir yapışmalar

Senin bu adamla işin çok tam bir toksik sülük ya herkes yoluna baksın hala bir yapışmalar
ya valla tam toksik ilişki olarak da toksik boşanırken de toksik. vallahi uğraşılıcak gibi değil.

Yeni sevgilinle olan foto vs gormus olabilir mi? Yada kizin babasina senin sevgilin oldugunu soylemis olabilir mi?

Iyyy o kadar leş zihniyetli biriyse zaten kurtulduğunuz iyi olmuş. Her şeyin bir karması var 2 gün sonra beraber olduğu kadın onu aldatır o zaman görür erkek yaparı.
valla umarım yaşar ya belli ki mutlu değil beni yokladığına geçmişi bu kadar bağıra çağıra haykırdığına göre.

ahdshfdf oldu paşam ohh ne güzel
E zaten bırakmasan şimdi düzen hala buydu. Hem çocuğu gözünün önünde olur elin adamları ile muhatap olmaz, hem de donunu yıkamayan kadına nafaka ödememiş olur. O verdiği üç kuruş bile nasıl canını yakıyo. Evde karısı dışarda oynaşı gül gibi hayat. Çoğu erkeğin hayali.

valla umarım yaşar ya belli ki mutlu değil beni yokladığına geçmişi bu kadar bağıra çağıra haykırdığına göre.
Günah çıkarma desem o da değil düpedüz arsızlık bu. Kendi içinde yaptığını aklamış o. 2 gün sonra şimdi yaşadığı mutsuzlukları da size bağlar, bana sahip çıksan böyle olmazdı diye.

evet nafakanın hesabını yapıyor zaten. ya istiyor ki yiyecek ekmeğim olmasın ona döneyim yemin ediyorum bunu istemiyorsa bende birşey bilmiyorum.

arsızın önde gideni zaten. herşeyi bana yıkıyor ben aldatmışım sanki öyle bir suçlayıcı konuşuyor daha da birşeyler dedi de hatırlamıyorum arsızlık diz boyu ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…