Geçmeyen İzleriniz,Yaralarınız Ve Kondilomlarınız İçin!

bu arada konun sabıtlenmesı ve goze çarpması herkesın faydalanması ıcın degerlendırmeden oylama yaparsanız sevınırım hepınızın işine yarar...

miriana sana bir soru sormak istiyorum yüzümde küçüklükten kalma bir tırnak izi var acaba kantaron yağı ise yararmı yara olustuktan sonra aradan epey bir zaman geçti lütfen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum :)

ha unutmadan birde fazla kilo alınca kalçamda çatlaklar olustu bir kaç ay önce, acaba bunun için ne yapmalıyım lütfen yardımlarınızı bekliyorum (=

miriana sana bir soru sormak istiyorum yüzümde küçüklükten kalma bir tırnak izi var acaba kantaron yağı ise yararmı yara olustuktan sonra aradan epey bir zaman geçti lütfen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum :)

ha unutmadan birde fazla kilo alınca kalçamda çatlaklar olustu bir kaç ay önce, acaba bunun için ne yapmalıyım lütfen yardımlarınızı bekliyorum (=

ıkısı içinde kullan canım ıllakı işe yarar denemeden bılınmez

tesekkür edrm cnm benm tırnak izi olalı 5 yılı geçtiği için belki etki etmez dio arkadaslar o nedenle sordm inşallh etkisi olur :)

kız sende heee ne zararı olcak zeytınyagı ve kantoron btkısınden yapılan bırsey ! ılahi...hıc zararını duymadımm ama şüpheyle yaparsan ınanmazsan hıcbır işine yaramaz benden demesı

ben dün aldım da bunu karden marka, kantaron (sabit) yağı yazıyo üstünde, aktardan aldım, rengi açık kırmızı gibi, acaba doğru mu aldım? kırmızı kantoron yağının rengi açık kırmızı mı?

insallah ise yarar ya cok heycanlandm bende kırmızı alaym bari :) bu arada karisx senin sorunun neydi ve ise yaradımı bizide bilgilendirimsn :KK70:

arkadaslar deri çatlaklarına hiç birseyin çözüm olmadığını duydum ama bazılarıda bira ve kakao yağının faydası oluo diyorlar sizin bir bilginiz varmı :)

evrımcım burda konunun dışına cıkmazsak sevınırım burdakı asıl konu kırmızı kantoron yagıdır kakao yagını baska topıklerde paylaşabılırsın cnm

bırcok kız arkadasıma onerdım sıgıller ıcın ozellıkle Inanın Allah razı olsun dıyen dıyene
işe yaramayanı gormedım
herşeyden once ınanarak yapın sonucları bana soyleyın enazından mutlu olurum

evrımcım burda konunun dışına cıkmazsak sevınırım burdakı asıl konu kırmızı kantoron yagıdır kakao yagını baska topıklerde paylaşabılırsın cnm

bırcok kız arkadasıma onerdım sıgıller ıcın ozellıkle Inanın Allah razı olsun dıyen dıyene
işe yaramayanı gormedım
herşeyden once ınanarak yapın sonucları bana soyleyın enazından mutlu olurum
adet dönemim geçtikten hemen sonra başlicam, inş işe yarar dediğin gibi... nasıl kullancaz akşam sürüp iç çamaşırı giymeden yatıyoruz; bu şekilde mi?bilmiyorumkismile

ılk sayfada anlatmıştım ama bıda anlatıyım..sıgıllere tek tek kulak çöpuyle surcen her sıgıl ıcın bır ucunu kullan...
sıgıl olmayan yerlere vajınanın ıc kısmına makata gazlı bez e damlat sur...
gece yatarken yap ya çamaşr gyme ya bol gyın sabahda alkolsuz bı jelle yıka..

ılk sayfada anlatmıştım ama bıda anlatıyım..sıgıllere tek tek kulak çöpuyle surcen her sıgıl ıcın bır ucunu kullan...
sıgıl olmayan yerlere vajınanın ıc kısmına makata gazlı bez e damlat sur...
gece yatarken yap ya çamaşr gyme ya bol gyın sabahda alkolsuz bı jelle yıka..
teşekkürler:)

arkadaşım yüzümde sivilce ve lekeleri mevcut.birde kasıklarımda kıl dönmesi mevcut.bu yağı almayı düşünüyorum..kırmızı kantaron..?
gazlı bez ile genital bölgeye ve yüze geceleri haftada 2kez temiz deriye sürülmesini önermişsin değil mi?
yüzümüzü sabah sabunla yıkayalım mı temizlemek için?genital bölgeye alkolsüz jelle temizlemeyi önermişsin ok?
fakat anlayamadığım bişey var.şimdi yüz vücuttan daha önemli biliyosun.renk açıyor demisşin bu yağ.yüzümüze gazlı bezle sadece sivilcelere sürdüğümüzde farklı renkler oluşmasın yüzümüzde?bir tarafı açık bir tarafı koyu?birde sivilceleri yağlandırıyor sivilce lekelerine kullanın demişsin değil mi?

detaylı okumamışsınız..kıl donmesı ıcın faydalı olup olmadıgını bılemem ama pek sanmam..yuzunuzdekı normal derıyı nıye açsın hastalıklı bolgeyı tedavı eder okdr...
koyu lekelere sureklı suruldugunde ıyışetrdıkce acar rengını bunu deneyımleyen cok kişi var..

svılce lekelerıne surun dedım sıvılcelere deıl...dıkkatlı uygulanmalı

sabah ıster yıkayın ıster yıkamyın sıze kalmıs bırsey...

X