Gece 24'den sonra

Kötüymüş o vakit, calısıyorsun zaten.. : )

Lorin 109 imiş. 109 ve birkac sayfa pesine gelen.

Bugün gelip her dediğine he dese kabul eder misin? Olsa bile artık bir şeyler tükenmiş, mutlulukların bile hep buruk olacaktır. Bence senin hala umudun var ve o şekilde sinyal gönderiyorsun. Bir kitap vardı bununla ilgili, ismine bi bakim dur

Arkadaşa verdiydim hala onda sanırım. Bir bayan yazarın, giden sevgililer hakkındaydı.

Umudum yok canım. Yani ara ara öyle geciyor, sonra kafamı topluyorum. Zamanla azalacak ve bitecek. Beni tüketti cidden her acıdan. Benden beklentisi biri varken onda, onla bunla alakadar iken, belki sevgili bile degildir, ama en azından onla bunla muataptır, sinyaller süpheler var cünkü, burada oturup aglayım. Bu kadar yani. Su anki beklentisi bu.

Bak canım madem.

Arkadaşa verdiydim hala onda sanırım. Bir bayan yazarın, giden sevgililer hakkındaydı.

Bosver canım o vakit. Zaten kafamı kasayamayacagım galiba artık, su nalet teze odaklanmam lazım. Yoksa ikinci dönem de harc öderim. Bu dönem juriye cıkmalıyım.
Cok yorgun hissediyorum ama

parası olacak arkadas
her erkek zaman gectıkce degısıyor
barı parası olsun

parası olacak arkadas
her erkek zaman gectıkce degısıyor
barı parası olsun

Degisirse bosanırsın en kötü. : )

ben bulayım abısınıde sana alalım

Aman! Ben doydum, afiyet olsun sana annem : )

Selam kizlar. allice bisey sorcam, yardimci aldim demissin ya neler yapiyo temizlik ütü yemek hepsini yapiyormu? Birde fiyatlari nasil ne civarda?

Hos geldin kita : )

nereye gıttınız ben daha yenı musaıt oldum

Dısarı gittim geldim, az bir seyler yiyorum buradayım. : )

Selam kizlar. allice bisey sorcam, yardimci aldim demissin ya neler yapiyo temizlik ütü yemek hepsini yapiyormu? Birde fiyatlari nasil ne civarda?

Daha yeni başladı, yemek ve çocuk için tamam dedi ama temizliğe pek yanaşmadı, sadece ortalık yoparlıyor, ütü filan yok. 900'e anlaştık 4 gün için, 3 gibi geliyor 8'de çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…