Gece 24'den sonra

Yok be yav, ne takılıcam, gelen erkek de olsa hoş gelmiş. Bu kadar atmasalar kendileri ortaya diyom ama.
Kız zaten girdiği her konuda tartışma çıkaran bi tip, geyik olur ben uğraşırım

Hic gerek yok annem...Kendi kendine konussun dursun : )

Göze yassak mı var

Yine ne diye gelmiş, bir türlü gidemedi ş. refsiz

Serefsiz deme annem, ben de dedigim lafa üzüldüm zaten sonradan. Keske demeseydim dedim, bana yakısmadı.
Basvurumun ekran görüntüsünü atmıstım. Dün sabaha tartıstık gibi oldu, aldıgı kolyeyi boynumdan cıkarmıs mıyım? Cıkarmamıstım, sonra iftiramsı bir sey dedi gene, sonra pesine git basımdan dedim, gitmiycem dedi, ben de cevap vermedim. Agzıma bir parmak bal sürme hevesinde herhalde.
Hic inanmıyorum artık zaten. Ordan burada tuhaf tuhaf kızlar pörtlüyor zaten sürekli, bir sey olmustu facebook, sifresini istemistim vermemisti. Sonra gene bir sey oldu. Bir yandan da böyle seyler oldu. Gerci yazdıydım.
İyice lackalastı her sey.
Neler kurmustum ben, fıs...

Gene alıtılamıyor ya.. Lorin 107 den basla yazdıydım. Simdi cok uzun...Ya da vaktin olunca oku.

Sana da bulcaz ama senin daha zamanın var.

Aman deyim ben böyle iyiyim, yapmadıgım kalmadı, gene en kötüsü ben oldum. Daha da ugrasamam kimseyle...

bana soyle zengın elımı sıcak sudan soguk suya koydurmayacak bır adam laızm

Parasına bakmayacaksın annem, huzur veriyor mu ona bakacaksın...Yanında mı destek mi sana ya da ilgisi, sevkati tam mı, kalbini carptırabiliyor mu bunlar..Bunlar olunca zaten saman yesen mutlu olursun. Her yükün altına girersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…