Gece 24'den sonra

Bu başlığı görünce yas olarak algılıyorum hep (; her defasında da girip bakıyorum...
Su sıralar is arayışlarındayım ve 24 sen sonrası harbinden sıkıntı... İşverenler evlilik yaşın gelmiş 1-2 seneye ya da bu aralar evlenip gidersin sen diyorlar... Yaş 26ya geldi çok asabım bozuluyor yahu:/

Neden gidecekmişsin ki, evlenince de çalisacağini söyle

Aminnnn. aman kararı bana bırakmasınlar en çok ona sinir oluyorum. İnsan bazen biz sizi ararız lafını da özlüyormuş :)
En azından onlar secmedi napalım diyip bakıyorum önüme...

Edit: hosbuldum allice tesekkur ederim

dipnot: Telefondan alıntı yapınca imlec yerini saşırıyor sinir oluyorum yahu :/

Son düzenleme:
[QUOTE="kita_kitta, post: 37300602, member: 6296] anladim. Allah kolaylik versin. İnşallah iyi sonuçlanır
Aminnnn. aman kararı bana bırakmasınlar en çok ona sinir oluyorum. İnsan bazen biz sizi ararız lafını da özlüyormuş :)
En azından onlar secmedi napalım diyip bakıyorum önüme...[/QUOTE]

Nasıl yani? Anlamadim karari sana niye birakiyorlarki işverenler, o zaman girersin işe

Yirmialtı aslında istenen bir yaş değil midir, yani aslında tam sorumluluk altına girecek yaş gibi. Ne bilim iş sahibi olsam yeni mezuna iş vermeden bir düşünürdüm

Düşük maaş ya da ekstradan seyahat durumları vs ya da fazla mesai falan oluyor... Seçim senin diyorlar Zaten bilinçli issiz miyim yoksa ağır işsiz mi karar veremedim henüz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…