Gece 24'den sonra

Yirmialtı aslında istenen bir yaş değil midir, yani aslında tam sorumluluk altına girecek yaş gibi. Ne bilim iş sahibi olsam yeni mezuna iş vermeden bir düşünürdüm
Ben anlamadım zaten hem çok tecrübe isterlerhem de yaş kriteri koyarlar sacmalık şimdiki aklım olsa liseden sonra hep çalışırdım üni dönemimde de...
Ya yetiştirecekler toy birini bulup en az maaşa hem de birçok is yaptıracaklar ya da yaşını başını almış her şeye vakıf eleman arıyorlar... Ben ortasında kalıyorum işte :)

Düşük maaş ya da ekstradan seyahat durumları vs ya da fazla mesai falan oluyor... Seçim senin diyorlar :KK14: Zaten bilinçli issiz miyim yoksa ağır işsiz mi karar veremedim henüz...

Ortada bir sürü işsiz mezun olunca, adam elini sallasa işssiz üniversiteliye denk geliyo, istiyo da istiyo, biri olmazsa öbürü kabul eder nasılsa diye düşünüyo.

Ortada bir sürü işsizn olunca, adam elini sallasa işssiz üniversiteliye denk geliyo, istiyo da istiyo, biri olmazsa öbürü kabul eder nasılsa diye düşünüyo.
:KK51: aynen öyle... Yaş faktörü de baya olumsuz oluyor bu yüzden...

Muhabbet icin cok tesekkurler ben yine erken yatcam uykumu duzene sokcam dedim ama kkya takili kaldim:KK8:
İyi geceler hos sohbetler hanımlar :KK54:

Ben anlamadım zaten hem çok tecrübe isterlerhem de yaş kriteri koyarlar sacmalık şimdiki aklım olsa liseden sonra hep çalışırdım üni dönemimde de...
Ya yetiştirecekler toy birini bulup en az maaşa hem de birçok is yaptıracaklar ya da yaşını başını almış her şeye vakıf eleman arıyorlar... Ben ortasında kalıyorum işte :)

Bende yeni mezunken özel okullara basvuru yapiyorum hep ayni laf, birinci sinif vericez deneyimli birini istiyoruz emekli öğretmen ariyoruz. Neyse sonra bir tanesi beni aldi ama sinif vermeyecekti öyle stajyer gibi calistiracakti derken okullar açildi kayit fazla mecburen bir tane daha birinci sinif actilar ve beni verdiler oraya ama ben varya nasil canla başla çalişiyorum. Allah yardim etti şükürler olsun ve ben alnımın akıyla bitirdim o işi diğer iki sinifin deneyimli öğretmenleri tırt çikti ve müdür sene sonunda yanina çagirdi hakkini helal et biz senin günahini aldik sen bizi utandirdin dedi. Yaaani demekki neymis genc ve deneyimsiz insanlarda gayet başarili olabiliyorlarmis.

Benimkiler de akdenizde ben Ankaralarda :KK61::KK61::KK61:

Ankara ya aşığım ben çok seviyorum bazen böyle gözlerimi kapatiyorum hayalimde kizilaya gidiyorum dolaşiyorum biraz sonra dost kitabevine giriyorum orda zaten minumum yarim saatte çikarim. Bazen sihhiye pazarina gidiyorum bazen bahçeliye gidiyorum marko paşa vardi yandi sonra tekrar acildi galiba orada biseyler iciyorum ahh ahh kafayi yemişsem demekki oturup bunlarin hayalini kuruyorum :KK53:

Ankara ya aşığım ben çok seviyorum bazen böyle gözlerimi kapatiyorum hayalimde kizilaya gidiyorum dolaşiyorum biraz sonra dost kitabevine giriyorum orda zaten minumum yarim saatte çikarim. Bazen sihhiye pazarina gidiyorum bazen bahçeliye gidiyorum marko paşa vardi yandi sonra tekrar acildi galiba orada biseyler iciyorum ahh ahh kafayi yemişsem demekki oturup bunlarin hayalini kuruyorum :KK53:

Ankara fazla değişmedi, Gökçek kapı yaptı Ankara'nın yarısı dışarda :KK53: kaldı bi o var :KK50: bi de ssk da artık bar yok :KK50: denk geldin mi bilmiyom

Ankara fazla değişmedi, Gökçek kapı yaptı Ankara'nın yarısı dışarda :KK53: kaldı bi o var :KK50: bi de ssk da artık bar yok :KK50: denk geldin mi bilmiyom

Kapı mı yapti? Ssk da bar mı? Neyyy :KK57: ya siyasete girmek istemiyorumda gökçek deyince bana bir sinir geliyo nedense :KK53:

X