Gece 24'den sonra

Yok maalesef yani buluyorum tamam diyorum ama sonra başka bir doktora gidince tamamen farklı birşey söylüyor kafam darma duman

Evet istanbuldayım çook iyi olur :)

nazan sürmeli ortodontist feneryolunda idi yıllar önce hala orada mı ne oldu bilmiyorum ama bi bak istersen benim doktorumdu çok şeker bi insandı..

umarım alırlar.. tamir edelim diyorlar ama daha dün almışsın bakalım.. kolay gelsin..
sağolun iade almadılar hatta değişim bile yapamayız dediler. Ben de neden iade alamayacağınıza dair bir belge istiyorum dedim Bu forumda bir avukat hanım demş o belgeyi isteyin diye. Belgeyi istediğimi duyunca hemen değiştirdiler

Atanamadimki, atansam belki verirler o hakki ama atanamadim. Ben bu branş degistirme olayina da karsiyim yazik günah diğer branslarda atama bekleyenlere de

Haklısın ben de branş değişikliğine hoş bakmıyorum, kastettiğim atanma öncesi değiştirebiliyor musun, hani bazen çift branş yazarlar filan ya. Bu arada bende Türkçe yazıyor. Ne alakaysa ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…