Gece 24'den sonra

valla şimdilerde hatırlamıyorum bile ama o zaman seğirme olunca "stresten evet ondandır" demiştim oradan hatırlıyorum.. saçma sapan bişeye kızmışımdır :)

valla şimdilerde hatırlamıyorum bile ama o zaman seğirme olunca "stresten evet ondandır" demiştim oradan hatırlıyorum.. saçma sapan bişeye kızmışımdır :)

Anladım : ) Ufacık bir seymis demek ki unutmussun, ama 24 saat sürdü diyorsun yaf.
Yorgunluktan olur diye biliyorum ben de..
: )

tuttum canım tuttum bekliyorum sıramı :)

Kendi hayatınla ilgili bir değişim, bazı rollerin değişme beklentisi çıkmış. Aynı zamanda mantıkla alınacak ve kesinlik verecek kararlara işaret eder. Bu arada açılım yapsaydım bu kart burcu hava gurubu bir kadına için belirleyici kart olurdu. Engel olarak henüz olgunlaşmamış zaman ve mekan, yani daha vakti var, zamanı gelmemiş. Sonuç kartın diyor ki, ulaşabileceğiniz gerçekçi hedefler belirleyin, tutarlı olun ve o yola sadık kalıp takip edin. Başarıya elbet ulaşacaksın ama bu beklediğinden daha azı olabilir, hazırlıklı ol.

teşekkür ederim canım çok sağol..

Kizlar ben kaçar. Öptüm sizi

İyi geceler.. : = )

bir tane canım.. 2,5 yaşında kızım var :)

Allah bagıslasın can...

: )

Anlatmış mıydım, bi yardımcı kadın buldum en sonunda, müdür de boş günümüzden çekti nöbeti. Haftada bir gün evde olucam

Sen zaten cumartesi pazar evde degil misin ? Nasıl yaf? Cumartesi okul mu var?

Kızlar ben de yattım, sabah arkadasım gelecek : )

Öptüm, tekrar görüsürük. : )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…