Gece 24'den sonra

aslında çok istiyorum ama 2 çocuğa bakma cesaretim yok.. umarım gelir o cesaret bir gün.. çok istiyorum aslında..

Bana yap dediler hemen ikinciyi, yok dedim, daha ilkinin derdi çok biraz büyüsün. Büyüdü, ben rahatladım, rahata alıştım bi zor geldi ikinci. En sonunda hadi yapim bari dedim, olmuyor, şimdi yaş da 35ee yaklaşınca, uğraşıp durcam. Olunca da zor gelecek, unuttum herşeyi.

biraz büyüsün hali bende de var.. aslında en güzeli şimdilerde 2.nin olması.. ablamla aram 18 ay.. annem ya hemen yap ya yapma diyor.. bilmiyorum kafam karışıyor.. bi de ilk hamilelikten hala 20 kilo fazlam var.. ve sigara içiyorum.. bunları halletmeliyim önce.. bi de şu an aşırı yorgunum 2 tane ile ne olurum kim bilir?

bu arada öğretmen misin canım?

Örtmrnim. Sen de öğretmendin de mi?

özelde mi devlette mi? Branş ne?

benimki biraz karışık.. türk dili edeb. mezunuyum ama formasyonum ingilizce öğretmenliği.. önce dersanelerde çalıştım.. sonra tezli yüksek lisans yaptım "halk eğitimi"nde.. sonra staj için gidip orada öğretmen olarak kaldım 3 yıl.. 10 yıldır özel ders veriyorum.. şu an 8. sınıf tüm dersler anlatıyorum iki öğrenciye teog a hazırlanıyorlar..

Baya karışıkmış hakketten. Mezun olduğun alandan niye formasyon vermediler?
Bi de tüm sözel dersler mi, yoksa sayısal da dahil mi?
Bi de kaç saate, ne kadar ücret alıyosun ayıp olmazsa sorması?

Baya karışıkmış hakketten. Mezun olduğun alandan niye formasyon vermediler?
Bi de tüm sözel dersler mi, yoksa sayısal da dahil mi?
Bi de kaç saate, ne kadar ücret alıyosun ayıp olmazsa sorması?

bölüm bitince 1 yıl okuma yazma öğretmenliği yaptım o ara ingilizce öğretmeni olmaya karar verdim kendim istedim o branşı farklı bir üni.de tezsiz y.l yaptım..
türkçe ing fen mat sos bazen dine de bakıyoruz :)
5 yıldır o öğrencilerle çalışıyorum dersaneye gitmiyorlar sadece benle çalışıyorlar o yüzden artık farklı bi noktadayız.. ücret söylemesem canım.. maaş alıyorum diyelim :)

Anladım canım. Zordur ama ya o kadar branşla uğraşmak. Allah yardımcın olsun.

Anladım canım. Zordur ama ya o kadar branşla uğraşmak. Allah yardımcın olsun.

bazen beynim sulanıyor gerçekten tam mitoz bölünme bitiyor hoop fiilimsi çıkıyor :) ama hayalimdi oldu çok şükür.. mutluyum.. senin branş ne canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…