Gece 24'den sonra

ben 30 u henuz gormedim ama allh nasıb ederde gorucem ama 30 sonrası evlenenler 20 yas evliliğini hiç ni zamn bilemiycekler. Ayrıca etrafımda suana kadar hep taktir edildim. Rabbim utandırmasın.

siz de 30 yaşın olgunluğu ile evlenmeyi bilemeyeceksiniz zaten 10 yıllık evli olacaksınız.. bu değildi anlatmak istediğim:)

anlatmak istediğim evliliği bilmek değil..

siz 20 ile 30 u kıyaslarken daha gelmediğiniz yaşları yorumluyorsunuz..

biz ise bildiğimiz gördüğümüz yaşları kıyaslıyoruz..

mutlusunuz, hep öyle olun konu bu değil """iş okul meslek öncesi evlilik""" konu..

bence buradakı kılıt soru şu olmalı
bızler neden evlenırız ?

Asık oldugumuz insanı yanımızda istedigimiz için ömür boyu. : )
Ona bagımlı olmadan, baglı olmak ve destek vermek için zor zamanında. Aynı sekilde o da öyle. Ancak böyle kuvvetli bir bag olusur gibi. Cünkü sen ona bagımlı olursan benden cıkarı var o yüzden yanımda der, senle kendi arasına duvar örer psikolojik olarak. Tek basımıza ne yaparsak yapalım eksigiz ama, her yere yetisemeyiz. Sen de yapacaksın, her seyi bileceksin, ama yetisemedigin yere o yetisecek. Her konuda ama. Ev, iş, cocuk. Ömür boyu arkadas, sevgili, anne baba, kardes olacak sana, amac bu. Daha cok manevi yani. Bence es aileden daha önemli bu yüzden. Cünkü herkes gidecek, yanına kalan o olacak, yeri geldiginde kendi kanından cocugun da bırakıp gidecek seni. Böyle bakıyorum ben.

tebrıkler guzel bır yazı olmus herseyı ozetlemıssın
ben bırseye cok karsıyım bız bayanlar kımı bayanlar dıyeyım evlendıkten sonra kendılerını salıyolar ,asıl iş evlendıkten sonra baslıyor bunun farkına varmalılar

tamam tutuyorummmm :)

İlk kart asılan adam, beklemeyi, beklemeye almayı, açığa çıkaramadığın duyguları baskılamayı simgeler. Engel olarak yoksunluk, uygun ortamın oluşmaması yada doğru insanla karşılaşılamaması. Sonuç kartın dünya kartı, özellikle maddi bir şey dilediysen, fazlasıyla yerine gelecek fakat her durumda bu kart olumlu sonlara işaret eder. Sınırlardan kurtulmuş, yeni bir düzeni de simgeler :)

Saldıgımız durumlar da olabilir, o arayı anlayısla karsılamalı karsındaki kisi. Belki kadının psikolojik bir sıkıntısı var. Bunalımda...
Ya bir sey yapmadan, evli olup da cok saldın sen filan demeden bunu aldatma bahanesi olarak kullanan adamlara ne demeli?
: ) Kadın belki yetisemiyor her seye, hem oturdugun yerden her seyi bekle, destek olma, hem de aldat direk. Kadın da orada kendini parcalasın. Bir gün 24 saat malesef. : )

Demin bir haber vardı, adamı dogramıs bir kadın, tipi de tip degil, ne hale gelmiş kadın, niye acaba? O kadar emek etmis, karsılıgı aldatılmak. Bu sey gibi bozulan oyuncagı bir kenara atarsın yenisini istersin onun gibi, halbuki onu bozan sensin, bir düsün ama de mi?

çok sağol canım bi dileğimi söylemediğin kalmış resmen :)

gerçekten benim için bu kadardı.. içini binbir şeyle doldurabilirim ama özeti bu kadar :)

Cok sevdim annem : )
Hergün görmek, uyurken kokusunu hissetmek, beraber yemek, beraber uyanmak...
Umarım mutlu olursun cok, gördügüm kadarı ile de mutlusun. : )

ne olursa olsun kendımıze zaman ayırmalıyız ısterse bır bayan 10 dakıka ıcınde guzellesebılır

Benimki gibi, doğumdan sonra bana hep derdi kendini saldın diye. Eeee sabah kalk işe git, gel yemek yap, çocukla ilgilen. Adam nerde? Bilgisayar başında yada çocukla meşgul olmamak için kaçmış bir yerlerde. Yürüyüş yapıcam çocuğa bakmaz, yanımda götüreyim derim, hava soğuk üşütcen mi çocuğu der. Kendime ayıracak dakikam olmaz, iş-çocuk-ev. Ondan sonra da "saldın kendini"

Cok sevdim annem : )
Hergün görmek, uyurken kokusunu hissetmek, beraber yemek, beraber uyanmak...
Umarım mutlu olursun cok, gördügüm kadarı ile de mutlusun. : )

sağol canım :) cümlemin içini doldurduğum halini bir arkadaşın sorusuna yazmıştım daha önce.. :) okuyabilirsen daha iyi anlarsın beni..
iç dünyamda çok çok çok mutlu biri değilim hiç olmadım.. ama eşim olmasaydı mutsuzluğum içinde boğulurdum.. onun sayesinde yüzüp geçebiliyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…