Gece 24'den sonra

Allice allice allice....

Can you make a wish of me, please? I wanna, please plaase If you do that, i will do whatever you want.

Kizlar iyilesme surecim cok aciliydi, vucudumda o kadar dikiş vardir. Hastaneden ciktiktan sonra da sürekli teşhis icin tetkik için hastaneye gidip geldim. Mr lar tomografiler e girmekten bir kac dikisim bile patladi yeniden diktiler. Kan degerlerim bile sürekli dususteydi. Talasemi den lösemiye bütün kan hastaliklarindan suphelendiler yapmadiklari test kalmadi.kollarimdaki ellerimdeki igne ve serumlarin morlukalri aylarca gitmedi cunku surekli kan aliyorlar vs. Sonraki 1 sene icinde adet sancisinda bile hastaneye gitmek zorunda kaldim. Kac kez ultrasona girdim sayamadim bile ama tüm bunlari yasarken bir an bile neden demedim, bir an bile hayata kusmedim, bir an bile karamsarliga kapilmadim. Doktorum bile bunu dile getirdi, çok hosuna gitmisti. Ama şu insanlarin tavir ve davranislari, esimin ailesiyle yasadiklarim, işte bunlar beni hayattan sogutuyor, aglatiyor, üzüyor

Sen ne kadardır evlisin?

Ama onların umrunda degil ki senin burada üzülmen, işte bu sebeple yıpratma bu kadar kendini...
En azı yıpratmamaya calıs.

Dolapta içli köfte var

Yapma bunu, yapma bunu...

Ok sen makarnanın suyunu koy, ben de kartları alayım. Bu arada ben mercimek köfteyi çok severim ama yapmayı bilmem. Yaparsanız, bir parça gönderiverin emi

Beybi herbir seyin tarifi nette var zaten, bilmene gerek yok bile...Cok kolay zaten.
Tamam can, suya attım zati hemen.
Benim bu yurt zamanlarından kalma, pratik makarnam bu. Soguk su+tuz+baharat+1/4 (tek kişi için) cubuk makarna++sıvı yag+minik bir parca sanayag atıveriyorsun ufak tencereye. O kendi kendine pişiyor, oluyor sana sulu makarna. : D Kolaycana da oluveriyor, bizim mutfak 12'de kapanıyordu, acıktıgımızda acil bunu yapıyorduk. Milleti odaya topluyorduk....Beraber yiyorduk. Ne günlerdi...Keske hep öyle yasasaydım :)

Dilegimi tuttum. <3

Biz de poşette kısır yapardık.
Köfteyi denedim, sulu oldu, sonrakinde az su koydum, bu sefer de katı oldu

Kalktım yedim içli köfte 1 tane

Biz de poşette kısır yapardık.
Köfteyi denedim, sulu oldu, sonrakinde az su koydum, bu sefer de katı oldu

Posette kısır nasıl olig yahu? : )

Beybi sulu daha güzel ki, yani sulu derken yumusak oldugunu kastediyorsun galiba, bulguru cekiyor suyu zati. : )

Kalktım yedim içli köfte 1 tane

Ben onu yapmayı bilmiyorum : (
Nasıl yapin? Hazır mı cigköfteciden filan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…