Gece 24'den sonra

Varmi biseyler kizlar
20141019_225345.jpg
20141019_225323.jpg

Eklentiler

• 20141019_225311.jpg
    20141019_225311.jpg
    879,2 KB · Görüntüleme: 65
  • 20141019_225329.jpg
    20141019_225329.jpg
    910,6 KB · Görüntüleme: 50
Selammmmm sizinle tanisamadik normalde buralardaydim ama ben yokken siz gelmissinizzz :)))
Fala gelince boyun yada sirt bölgesinden rahatsız olan bi tanidiginiz varsa ondan bir haber gelecek size sizin için önemli bi haber

Merhaba :KK36:
Çok teşekkür ederim fal icin. Kimmis ki acaba :110: benimde boynum ve sirtim cok agriyor acaba o ben miyim

Alliceeeeeee ben geldimmm sen nereye kaybolduuunnnnnnnn
Hoşgeldin, nerelerdeydin bakim? :KK20: Özlettin kendini. Bir sorun yoktur inşallah?

Anlatma dedim çünkü bir arkadaş vardı, ne zaman görsek kocayla arası bozuk, madem anlaşamıyorsun ayrıl dedik. Bu seferde boşanıcam muhabbetleri. En sonunda ne ayrıldı ne de mutlu mesut yaşıyor. Ama bu dediğim 5 yıllık bir süreç. Şimdi ne zaman kocadan dert yansa ciddiye almıyoruz, derdi ciddi bile olsa, kötü oluyor yani.

Hoşgeldin, nerelerdeydin bakim? :KK20: Özlettin kendini. Bir sorun yoktur inşallah?

Anlatma dedim çünkü bir arkadaş vardı, ne zaman görsek kocayla arası bozuk, madem anlaşamıyorsun ayrıl dedik. Bu seferde boşanıcam muhabbetleri. En sonunda ne ayrıldı ne de mutlu mesut yaşıyor. Ama bu dediğim 5 yıllık bir süreç. Şimdi ne zaman kocadan dert yansa ciddiye almıyoruz, derdi ciddi bile olsa, kötü oluyor yani.

Ben eskiden herkese herşeyimi anlatirdim ama artik öğrendim ki derdini de mutluluğunu da herkese anlatmamak biraz ketum olmak gerekiyormuş. Birine dert anlattigim zaman kendimi kötü hissediyorum. Sanki o insani sıkıyormuşum gibi.

Ben eskiden herkese herşeyimi anlatirdim ama artik öğrendim ki derdini de mutluluğunu da herkese anlatmamak biraz ketum olmak gerekiyormuş. Birine dert anlattigim zaman kendimi kötü hissediyorum. Sanki o insani sıkıyormuşum gibi.

Bazı insanlar öyle oluyor canım ya. Neden ben de buralara yazıyorum sanıyosun, çok canım yandı da ondan :KK43:

Allice yarin ankaraya geliyorum eşimin isi dolayisiyla. Gelmişken gezelim dedik ama senden bilgi almak gerekkkk 
Havasi nasil sogukmu kislikmi getirelim
Ha bide.ulasimla ilgili bi kaç sorum olacak

Allice yarin ankaraya geliyorum eşimin isi dolayisiyla. Gelmişken gezelim dedik ama senden bilgi almak gerekkkk 
Havasi nasil sogukmu kislikmi getirelim
Ha bide.ulasimla ilgili bi kaç sorum olacak

Hava gündüz eh işte belli olmuyor bazen sıcak bazen soğuk ama geceler soğuk oluyor ona göre kıyafet al yanına. Sor canım

X