Geç döllenme

Merhaba kızlar ben 21 ağustos son adet tarihim gecikmenin 17 günü deyim kaset testte silik gördüm bugün kan verdim 0.1 çıktı ilk defa böyle gecikiyor ne yapmalıyım postu açan arkadaş umut oldu bana beklesem mi doktoramı gitsem acaba

Merhaba, eğer gebelik olduğuna inanıyor ve böyle bir şey hissediyorsanız bir süre söktürücü falan kullanmayın, inanın sonra insanın içi içini yiyor ya bir şey varsa da ben engellediysem diye bizler çok geç öğrendik 2. Regl dönemimiz bile gelmişti , ben bekleyin derim ama beklerken de bu durumu unutmanızı tavsiye ederim

Yaaaa çok sevindim inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız inanın güzel haberi alınca çok duygulandım, çok mutlu oldum

Valla Sebahat hanım ne diyeceğimi bilemiyorum ama ben gecikmenin 26. Gününde silik çizgi görüp 35. Gününde 140 ile öğrenmişim , eklediğim hanımefendi de 24. Günde 2300 ile öğrenmiş benim tavsiyem şu an bile yumurtlama oluyor olabilir bence söktürücü falan kullanmayın

Benim de randevum 3 hafta sonra ve ben de şu an aynı durumdayım , umarım hiçbir sorun olmadan atlatırız
Canım bugün dayanamadım doktora gittim. Bebişin kalp atışını vajinal ultrason ile duyduk şükürler olsun doktor her şey yolunda gelişimi çok güzel dedi kalp atış sayısı cok güzel dedi kan testi istedi. Geç döllenme dedi ve 29 Temmuz olan son adet tarihimi 23 Ağustos olarak değiştirdi
Yaaaa çok sevindim inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız inanın güzel haberi alınca çok duygulandım, çok mutlu oldum
çok teşekkür ederim canım benim inşallah ilerleyen süreçlerde de hep beraber böyle güzel haberler alırız

Dün siyaha yakın akıntım oldu bekliyorum bklim inşallah gebeliktir

Yok doktora gitmiyorum beklemedeyim rabbim hayırla sonuçlandırır inşallah

İnşallah

İdrarda görüp kanda neden negatif çıktığına anlam veremedim , doktor bu konu hakkında bir şey söyledi mi
Bugün 25 gün sabah tekrar yaptım yine 2 cizgi var akşamda yapmıştım ondada çıktı doktora göstermedim acilde kan verdim sol kasık ağrım var belim ağrıyor göğüslerde büyüme var çarşamba günü tekrar gidicem tahlil için negatif olsa 3 testte pozitif çıkmaz diye düşünüyprum

Ay çok garip bir durum yaa ve çok can sıkıcı , umarım hayırlı sonuçlar olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…