Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Evet yarın gidince bir söyleyim canım sabahtan kontrolüm var bugün çok uykusuz kaldım hemen uyuyorum aşkım sabaha haber veririm size dualarınızı yine kombo şeklinde bekliyorum kızlarım

Aşkım yanıt alınca beni de etiketle olur mu sabah okuyayım

Evet yarın gidince bir söyleyim canım sabahtan kontrolüm var bugün çok uykusuz kaldım hemen uyuyorum aşkım sabaha haber veririm size dualarınızı yine kombo şeklinde bekliyorum kızlarım
İyi geceler canım, güzel haberlerini bekliyoruz hayırlısıyla inşallahh dualarım seninle

Sadece cinsiyet, %99,5 doğruluğu. 9. Haftada gittiğim kurum fetal dna yapicak . Çokta kolay test. Aldım 2 güne kargoladilar, kendin aparatı var parmagindan kan alıp geri kargoluyorsun.

Sadece cinsiyet, %99,5 doğruluğu. 9. Haftada gittiğim kurum fetal dna yapicak . Çokta kolay test. Aldım 2 güne kargoladilar, kendin aparatı var parmagindan kan alıp geri kargoluyorsun.
Ayy ilk defa duyuyorumm şimdii çok iyi yaa tam adı ne testin biliyo musun? Araştırayım bakayım var mı Arabistanda da? Malum burası da ortadoğunun amerikası
Fetal dna’ya ücret ödeyecek misin orada? Türkiyede baya ücretli, burada da ücretli kıyaslayıp duruma göre ben de yaptırmayı düşünüyorum ama bakalım.

Burda 350 dolar , evet onuda yaptıracağım .benim kan testlerine de ilk kez bugün bakıldı, triodlerde nodullerim var onlar içinde istedim ek test. Sonuçlar çıkar 1-2 güne , şeker içirdiler gazoz gibi bir şey şekere baktilar, smear aldılarbugün baya işlem oldu. Duygucum yaz bize de midem çok fena olmaya başladı kızlar , yumurta hergun 2 tane yerim artık gitmiyor, hayatım boyunca hiç kırmızı et yemedim sadece balık tavuk . Onlardan da imrenmeye basladim. Umarım geçer protein kaynağı kalmadı

Sitesi bi incelesene fufucum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…