Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Bebeklerim çıktım üniversite tarafına eltimin yanına geldim sonuçlar harika kalp atışı müthiş ve ilginç şekilde çok fazla hareketli 😂😂 kocaman olmuş minik tırtıl
Aaayyyyy 😍😍 maşallaaahh tipe baaak çok tatlıı yerim seni minik şeeey 😍😍🧿🧿🧿 ohh ne güzel haberler iç açtı çok şükür 😘🙏🧿

Yaaa kızlarrr bizde çıktık hastaneden her şey yolunda şuan, haftasına göre kese vs. iyi dedi. 31 Ekim de tekrar gidicez :anneadayı:

Eklentiler

• Ekran görüntüsü 2024-10-23 122652.png
    Ekran görüntüsü 2024-10-23 122652.png
    311,8 KB · Görüntüleme: 15
Ayhhh yerim yaaa minik tırtılı :KK200::KK200:
Çooook sevindimm canımmm her şeyin yolunda olmasınaa :anneadayı:
Ya sorma ben de aşırı mutluyum bir de doktor video falan çekti Allah’ım suratımda öyle saçma bir mutluluk varmış ki bir yandan ağlamamak için zor tuttum kendimi Allah’ım sağ salim bana kavuştursun❤️

Yaaa kızlarrr bizde çıktık hastaneden her şey yolunda şuan, haftasına göre kese vs. iyi dedi. 31 Ekim de tekrar gidicez :anneadayı:
Ya minnoşum benim çok tatlısınız minnak bir kese birden bire nasıl büyüyor inanılmaz benim doktor bile şok oldu biliyor musun bu kadar büyümesine üstteki fotoğrafta direk bebeği bile görebilirsiniz kan akışı falan da çok hareketli on gün içerisinde minicik kurtçuk insana dönüşmüş şaka gibi😂

Aaayyyyy 😍😍 maşallaaahh tipe baaak çok tatlıı yerim seni minik şeeey 😍😍🧿🧿🧿 ohh ne güzel haberler iç açtı çok şükür 😘🙏🧿
Kız sorma aşkım ya kan akışı da kendi de çok hareketli bildiğin yüzüyordu suyun içinde sanki videomu atabilsem buraya keşke o sesini duydum ya dünyalar benim oldu resmen kız bildiğin tak tak tak tak tak atıyor😂😂

Ya minnoşum benim çok tatlısınız minnak bir kese birden bire nasıl büyüyor inanılmaz benim doktor bile şok oldu biliyor musun bu kadar büyümesine üstteki fotoğrafta direk bebeği bile görebilirsiniz kan akışı falan da çok hareketli on gün içerisinde minicik kurtçuk insana dönüşmüş şaka gibi😂
Oyyy yaaaa o sesi duymak eminim çok başka bir histir. Bana da haftaya belki duyabiliriz daha çok küçük ama deneriz dedi.
İnanılmaz bir olay ya bu hamilelik :nazar::anneadayı: Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah hepimiz.

Ayy ne güzel bugün double güzel haberler aldık 😍minik büyüme yolunda ilerliyor 😍🧿🧿 oh ne güzel 😍😍
Kız sorma aşkım ya kan akışı da kendi de çok hareketli bildiğin yüzüyordu suyun içinde sanki videomu atabilsem buraya keşke o sesini duydum ya dünyalar benim oldu resmen kız bildiğin tak tak tak tak tak atıyor😂😂
Maşallah yaa 😍😍 darısı başıma inşallah 🙏🙏🧿🧿

Ayy ne güzel bugün double güzel haberler aldık 😍minik büyüme yolunda ilerliyor 😍🧿🧿 oh ne güzel 😍😍

Maşallah yaa 😍😍 darısı başıma inşallah 🙏🙏🧿🧿
İnşallah canımmm darısı hepimizin sağlıkla kucağına almasına bebişleri :halay: Sonra da tırtılları konuşacağımız yeni başlık açarız :KK200::KK200::KK200:
dyglsy dyglsy duygusum hayırlı olsun bebegim cok sevindim iyi olmasına 🥰
Kalp atisina kurban oyyy ♥️

renklibirkelebek renklibirkelebek kelebeğim hayırlı olsun mis gibi minnos kese😍
Senin kaçıncı hafta?
bebişimmm evet minnacıkk daha :spor: 4+6 dedi bugün, uygulamada da aynı görünüyordu. Daha çok küçük :KK69:

İnşallah canımmm darısı hepimizin sağlıkla kucağına almasına bebişleri :halay: Sonra da tırtılları konuşacağımız yeni başlık açarız :KK200::KK200::KK200:

bebişimmm evet minnacıkk daha :spor: 4+6 dedi bugün, uygulamada da aynı görünüyordu. Daha çok küçük :KK69:
Yaaa yerim onu ben 😍
Allah'ım sağlıkla ilerletsin puuu maşallah minnoslarimiza 🥰🥰🥰

X