Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Ayy düştüm ben kızlar ya tuvaletleri temizlerken bacaklarımın biri öne doğru gitti bildiğin balerin modu 😂🤦‍♀️ eşime de demedim kurt mu var yapıyorsun diyecek diye
Duyguşşş iyi misin canikomm :dua: Çok sert düşmedin değil mi ?Ayaklarını uzatıp yatıyosun artık yarına kadar :sinirli:

Duyguşşş iyi misin canikomm :dua: Çok sert düşmedin değil mi ?Ayaklarını uzatıp yatıyosun artık yarına kadar :sinirli:
Ya o kadar komikti ki sağ bacağım ve kasımın olduğu yer biraz zorladı ama balerinlerin böyle ayaklarını çapraz bir şekilde komple actigini düşün o şekilde kaldım kahkaha attım ama bir yandan da canım çok acıdı ya başak burcu laneti işte ben klasik bir başağım azıcık bir yeri kötü göreyim hemen domestos‘a sarılıyorum o arada da olan oldu

dyglsy dyglsy fufucum fufucum renklibirkelebek renklibirkelebek
Kızlar süperiz süper😍
Ulturasonla bakıldı,tak diye karşıma çıktı ayyy 🙈
Bebitomu gördüm gölge olarak Rabbim nasip ederse 30 Ekim kalp atışı için gideceğiz
Şuan 5+1 dedi doktorlar
Bende ki uygulamaya göre de 5+3 🤣
2-3 gün oynar bir şey olmaz süper kese yolk her şey çok güzel dediler 🥰
Maşallaahhh 😍😍🧿🧿 çok sevindim canım benim hadi gözünüz aydın yeniden, darısı kalp atışlarına inşallah 😍😍🙏🙏

Ya o kadar komikti ki sağ bacağım ve kasımın olduğu yer biraz zorladı ama balerinlerin böyle ayaklarını çapraz bir şekilde komple actigini düşün o şekilde kaldım kahkaha attım ama bir yandan da canım çok acıdı ya başak burcu laneti işte ben klasik bir başağım azıcık bir yeri kötü göreyim hemen domestos‘a sarılıyorum o arada da olan oldu
Domestosa artık çok maruz kalmaman lazımmm. Aslında hiç kullanmamamız lazım ama banyo lavabo işlerinde o olmadan da insanın için rahat etmiyo. Dikkat et canım, gerekirse eşine söyle o yardım etsin. Geçmiş olsun 😘😘

Ahh canımm onunla geçmiş olsun. Bende kendimi çok sakınmak istemiyorum ama eşim çok kızıyor ne yapsam laf oluyor 😂😂
Sende dediğim gibi uzat ayaklarını dinlen , ağrın falan olursa da söyle eşine bence.
Domestos da zararlı ama onsuz da olmuyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Ahh canımm onunla geçmiş olsun. Bende kendimi çok sakınmak istemiyorum ama eşim çok kızıyor ne yapsam laf oluyor 😂😂
Sende dediğim gibi uzat ayaklarını dinlen , ağrın falan olursa da söyle eşine bence.
Domestos da zararlı ama onsuz da olmuyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Benim de eşim sağolsun yardımcı oluyor. Ne varsa bana söyle diyo sağolsun. Bugün misafir geldi gitti ıslak kek yapmıştım sosu yoğun, servis kaşığını yanlışlıkla düşürdüm yere çikolatalarcaaaa her yer. Hemen aldım geldim hijyenik ıslak mendili ve bezi filan. Kızdı hemen napıyosun filan öyle yere eğilme diye aldı elimden. Dedim; tamam 😂😂 Canım kocam dedim yaa 😂🧿🧿

Benim de eşim sağolsun yardımcı oluyor. Ne varsa bana söyle diyo sağolsun. Bugün misafir geldi gitti ıslak kek yapmıştım sosu yoğun, servis kaşığını yanlışlıkla düşürdüm yere çikolatalarcaaaa her yer. Hemen aldım geldim hijyenik ıslak mendili ve bezi filan. Kızdı hemen napıyosun filan öyle yere eğilme diye aldı elimden. Dedim; tamam 😂😂 Canım kocam dedim yaa 😂🧿🧿
Yaaaa çok şükür ki böyleler. 🙏🏻🫶🏻
Bende gece tuvalete kalktım gün içinde çok su içmeye başladım zorlayarak kendimi. Sonra neyse gözlerim resmen kapalı wc deyim. 😂 gözümü bir açtım kapının arasından kafasını uzatmış iyi misin bişey oldu sandım diyo 😂😂😂 dedim işiyorum müsadenle. Korktum ama çok :KK12:

Domestosa artık çok maruz kalmaman lazımmm. Aslında hiç kullanmamamız lazım ama banyo lavabo işlerinde o olmadan da insanın için rahat etmiyo. Dikkat et canım, gerekirse eşine söyle o yardım etsin. Geçmiş olsun 😘😘
Kendi içim rahat etse keşke beynim

Hiçbir şey yapmadım ama peceteye çok hafif leke geldi incecik kahverengi gibi çok çok hafif 😔
Progesteron kullanıyorum zaten
Keseyi gördüm çok güzel kanama alanı bile yoktu niye geldi bu ya :KK43:

X