gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Takvime göre benimki erkek sanirim :) ama gonlumuzde yatan kiz, basta sanki ilk cocugum erkek olcak gibi geliyodu :) eli ayagi duzgun saglikli olsun farketmez
Bende baktım erkek çıktı aynı şekilde benimde gönlümde yatan kız ama eli ayağı düzgün olsun yeter

Benimde çin takvimi ve rus takvimi erkek inşAllah erkek olur :) Kızımda kız çıkmıştı ve tuttu. Bakalım hayırlısı :)

Kızlar doktora gittim bebeği göremedik 1 hafta daha bekleyip muhtemelen kürtaj olucam o kadar mutsuzum ki yolk kesesinin var ama bebek yok

UOTE="seeda, post: 48259119, member: 229457"]Kızlar doktora gittim bebeği göremedik 1 hafta daha bekleyip muhtemelen kürtaj olucam o kadar mutsuzum ki yolk kesesinin var ama bebek yok [/QUOTE]
İnsallah vardır bebişin bende korkuyla bekliyorum hayırla sonuclarin umarim

Kizlar mideleriniz ne durumda rahatlam a k için birseyler yapiyormusunuz

Kızlar dün agrim arttı bugün doktora gittik kesemi gördüm çok şükür doktor herşey yolunda dedi bebek gozukmez daha erken dedi haftaya gel görürüz istersen 15 gün sonra gel kalbinide duyalim dedi☺☺☺

Günaydın kızlarr...Nihayet büyük gün geldi, bebeğimizi veya küçük bi ihtimal bebeklerimizi ultransonda ilk kez görcez Allahın izniyle. Gece heyecandan döndüm durdum :) inşallah sonraki mesajım güzel haberlerle dolu olur.

kızlar gunaydın hayırlı guzel bır hafta olsun ınsallah. ya kızlar ben kendmı hıc hamıle gıbı hıssetmıyorum bende mı bır garıplık var anlamadım - goguslerım ve kasıklarımın sıslıgı harıc hıc hamıle gıbı degılım

Canım aynı durumdayım ben de, korkuyorum hatta yoksa bişey mi oldu diye. Ara ara midem de bulanıyo benim ama çok nadir. Kendi kendime bebeğim nasıl olursa olsun burada olduğunu hep hissettir bana diyorum :) Öğlen ultrasona gitcem bakalım, daha kaç haftalık, ne durumda hiç bilmiyorum.

valla bazen bende oyle canım korkuyorum ıster ıstemez ama napalım beklıycez artık- haber ver emı bızede

Ay canım bende aynı ya eşime sabah hamilelik testi aldırdım yaptım o kadar psikolojim bozuldu doktorda baya kızdı bana bu kadr kuruntu yapma hamileyken huyun nasılsa bebekte oyle olur sakin ol mis gibi mide bulantısı yasamiosun ne güzel ışte dedi bide tüyo verdi hamileliğin başlarında bulantı yasamayanin oğlu olur dedi bende önceden öğlene kadar uyurdum şimdi tam tersi 7 de uyanıyorum bi islaklik hissetsem hemen tuvalete koşuyorum gece bile uyanıp gidiorum bazen kanama varmı diye 5 yıldır bekleyince böyle oluyo demek bi kalbini duysam rahatlicam

canım benım ya bebslerımız ıcın endıse etmekte haklıyız tabıkı ama onlarada bunu yansıtmamalayız doktorun dogru demıs - bende de bulantn hıc bısey yok aynı dedıgın gıbı ıfak bı ıslaklıkta hemen bakıyorum - ben kalbını duydum sukur sımdı ayın 17 sını beklıyorum yerımde zor duruyurm

Kızlar. artık benide gruba kabul etmeniz gerekiyorr :) cumartesi Kalp atışımızı duyduk Hamd olsun :) O kadar olumsuzluktan sonra bunu duymak süperdi, rahimdeki kanama alanı vardı yok olmuş; bebeğin kesesinde yolk sacı yoktu ama biz sonunda tam tamına 7.0 da kalp atışımızı sağlıkla sıhhatle duyduk Rabbimin izniyle :) Darısı tüm bekleyenlere. Tüm isteyenlere. Tüm evlad için yananlara. Rabbim hepimize hayırlı güzel gebelikler nasip etsin. Sağlıklı evlatlar versin. evimiz bebek kokusuyla dolsun İnşallah.

Kızlar bilen varsa aydınlatsın beni lütfen . Adetimin gecikmesi üzerine 2 tane test aldım ve 2 çizgi çıktı . Yine emin olmak icin hastanede idrar tahlili yaptırdım . O da pozitif çıktı . Fakat ultrasonda doktor hiç bişey gözükmüyor dedi . Bu da kafamı çok karıştırdı dış gebelik falan mı var acaba çok araştırdım ama bi sonuca varamadım

masallah canım sevındım senın adına ınsllah guzel bır hamılelık gecırırsın bebeısınıde kucagına alırsın

canım selam bıraz daha bekle bakalım - beta degerın kac cıktı - 4+4 te benımde kesem mınıcık karartı seklınde gorunmustu hatta doktorum belkıde bu kese bıle degıldır demıstı cok erken demıstı -* erken oldugundan yada gec dollenme oldugundan gozukmuyor olabılır -

1 haftadır ara ara kasıklarım agrıyor . Ve araştırmalarıma göre gebelikte kasık Ağrı'ları 5. Haftadan itibaren başlıyormuş . Dış gebelik belirtileriyle aynı olduğunu görünce çok tedirgin oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…