gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

canım merhaba, ben 6+1 deyim, hala bel, kasık ve karın ağrılarım var. geçen hafta çok şiddetliydi hatta lazkizu da bilir, yerimde duramıyordum bu hafta eski şiddetini sürdürmüyor ama hala var yani, yok değil kanaman veya lekelenmen olursa önemli, onun dışında doktorum bana bu tarz ağrıların olabileceğini söyledi. ben reglimin normalde çok sancılı geçmesne bağlıyorum. senin de reglin sancılı olur muydu?

Herkese günaydınnnn maşallah hepiniz erkencisiniz :))) bemim de 6+1 sanırım bakalım 12.30da gidicem doktora bi kendimi temizleyeyim görüşürüz yine öptüm hepinizş :))

Herkese günaydınnnn maşallah hepiniz erkencisiniz :))) bemim de 6+1 sanırım bakalım 12.30da gidicem doktora bi kendimi temizleyeyim görüşürüz yine öptüm hepinizş :))

canım gunaydınnnn haberısz bırakma bızı emı

Bu arada kadınlar klübünde gün gün hamilelik takvimi diye bişey var çok güzel onu takip edin benceee

o ufacık canlı kocaman olacak ınsllah ben dr ne zman gidecegıme karar vereyım gidecegım sabah hepınıze haber verecegım tabıkıı :) hatta esım vıdesounu cekecek ınsllah :)
Bnde video istiyodum ama fırsat olmadı doktr hemn çıkıp gitti anlamadm bile nolduğunu. Neyse artk bi dahakine olur inşallah :) hadi bakalm hayrlısıyla git gel sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…