gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

hep bu ofisteki klimalardan oluyor :KK43: evimde olsam hiç bunlar olmazdı :KK43:

o durum bende de varkuzum klıma tam karsımda gercı ıstedıgım zaman acıp ıstedıgım zaman kapatıyorum ama ınsanda bır sersemlık yapıyor ıllakı

o durum bende de varkuzum klıma tam karsımda gercı ıstedıgım zaman acıp ıstedıgım zaman kapatıyorum ama ınsanda bır sersemlık yapıyor ıllakı
beni maalesef kimse düşünmediği için burda herkes pek bi ateşli maaşallah! klima açmadan rahat edemiyorlar, tam sırtıma vuruyor benim de :KK43:

yaa canım sorma bu düşük ılacnı aldım kahvaltı yapmadm gbı bırseydı tok karnına ıcılmesı lazımdı nasırı fena oldum abartısız söyluyorum :KK43:
yavrum kahvaltını sağlam yap o zaman :KK43: yat uzan kapa gözlerini dik bacaklarını yukarı bari..

yavrum kahvaltını sağlam yap o zaman :KK43: yat uzan kapa gözlerini dik bacaklarını yukarı bari..
esımı arayacam arayamıyorum telfonum bozuk basım felaket dönuyo gözumun önu kararıyor ıcmeyecektım ben naptım ya gozum karıncalanıyor böle uzanacamda oturdum sandalyeden kalkamıyorum kı :KK43: ac ıctıgım ıcın böle oldu sanırm

yaa canım sorma bu düşük ılacnı aldım kahvaltı yapmadm gbı bırseydı tok karnına ıcılmesı lazımdı nasırı fena oldum abartısız söyluyorum :KK43:

1 yumurta, bikaç ceviz, bi bardak süt iç seni ayakta tutar. Ben de sabahları iştahsızım. Sana akıl veriyorum ama :)

Kızlar merhaba ben 6 haftalik hamileyim gecen cumartesi randevum vardı dedem öldüğü icin gidemedim o aksami da sancilandim akşam olduğu icin başka bir doktora gittim ilk defa ultrasonla baktı kese olusmus boyutuda iyi yerlesmede güzel dis gebelikde yok dedi simdi sizce kendi doktoruma ne zaman gitmeliyim

Günaydın kızlar,geç yumurtlama olduğundan 4+5 teyim , 9 eylül de randevum, en son 29 unda gittim doktora, değerim o gün 272 idi, çok küçük olduğu için oltason bakmadı doktor.. Bat günüm de açık kahve leke ve şiddedli bel ve kasık ağrısı yaşadım, sonrasında hafif ara sıra ağrılarım oldu, dün akşam yine çok yoğun vel ve kasık ağrım oldu, bıçak batması gibi, akıntım hiç yok,, benimle aynı durumu yaşayan varmı aranızda.?

Buarada benim de gece gece aklıma hamsi geldi, balık mevsimi de açıldıya, bi olsa da yesek diye :)

Kızlar merhaba ben 6 haftalik hamileyim gecen cumartesi randevum vardı dedem öldüğü icin gidemedim o aksami da sancilandim akşam olduğu icin başka bir doktora gittim ilk defa ultrasonla baktı kese olusmus boyutuda iyi yerlesmede güzel dis gebelikde yok dedi simdi sizce kendi doktoruma ne zaman gitmeliyim

canım merhaba aramıza hosgeldın ne guzel masalah ; bana kalırsa 7. haftanda gşit

Maaşallah yolunda herşey. Doktoruna sor bence, kalp atışı için gidebilirsin ne zaman duyulabilir derse

Herkes Mayıs annesi neredeyse, ama burada yazılıyor :KK66: o sayfayı boş bırakmayın :anneadayı:

Maaşallah yolunda herşey. Doktoruna sor bence, kalp atışı için gidebilirsin ne zaman duyulabilir derse
Cokta ultrasona girmek istemiyorum sakincali diye ama bi yandan da diyorum ki biraz gec git hemde kalp atışlarni duymus olursun diye kafam.karisti valla

Günaydın kızlar,geç yumurtlama olduğundan 4+5 teyim , 9 eylül de randevum, en son 29 unda gittim doktora, değerim o gün 272 idi, çok küçük olduğu için oltason bakmadı doktor.. Bat günüm de açık kahve leke ve şiddedli bel ve kasık ağrısı yaşadım, sonrasında hafif ara sıra ağrılarım oldu, dün akşam yine çok yoğun vel ve kasık ağrım oldu, bıçak batması gibi, akıntım hiç yok,, benimle aynı durumu yaşayan varmı aranızda.?

canım merhaba bel agrısı hıc cekmedım ama kasık batmaları yasadım ozellıkle merdıvn cıkarken ve yattıgım zaman donerken ; lekelenmen gecmıs olsa bıle bır doktoruna gıt derım cunku benımde adet gunumde pembe lekelenmemm oldu her ne kadar yerlesme kanaması olsada dusuk onleyıcı ılacverılıyor

X