gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kuzum demeyi untmus olabilir miki cunku cogu kisiye ayninseyler soyleniyor

off ya kızlarrr bana akıl verin korkmaya basladım bırseyler bulmam lazım benımmm :)))

Bende korkuyorum ama dua ediyorum bol bol yarına randevum var bakalım
ya kızlar ben salı günü gidecegim doktora esim kac gündür sikayetçi benmle ılgılenmıyorsun felan ilişki durumuda var dr bana yasak felan demedi smdi sıkıntılı olabilirmş bebege desem illaki anlayışlı olacak ama sorun yasıyacaz doktor deme sen bahane buluyorsun dıyecek öfff darlandım

Anam çok sıkıntı her bir şeyi biz çekiyoruz internette içine boşalma olmamali diyor ona göre dikkat et kuzum

Ben geçen hafta doktora gittiğimde sormadan kendisi söyledi. Bir sorun yok ilişki konusunda. Ayrıca bir kitapçık verdi ve takip ettiğim yabancı kaynaklar var. Oralarda da böyle bir şey yazmıyordu. Tabii tercih meselesi, karar sizlerin :)

Bana da bişey dememişti doktor ama cnm eşine söyle riskli olabilir illaki anlayışlı olacaktır merak etme sen bi kalp atışlarını duy doktora sorarsın

Herkese merhabaaa bende geldim... yarın 12.30da randevum var :))
İnşallah hepimiz sağlıkla yavrucuklarımızı kucağımıza alırız :)))
hos geldiniz aramızaa :) ınsllah saglıklı hamilelik kolay doğumlar nasip etsin rabbim kac haftalıksınız ??

hos geldiniz aramızaa :) ınsllah saglıklı hamilelik kolay doğumlar nasip etsin rabbim kac haftalıksınız ??

Geçen ay 22 temmuzda kimyasal gebeliğimin düşüğünü yaptım o günden sayarsam 5+6 .. inşallah cümlemiz hayırla sağlıkla kucağımıza alırız

Merhaba cnm hoşgeldin inşallah her şey yolundadır

Bilmiyorum henüz. Daha bugün öğrendim zaten.. 5+6 haftalık sanırım hcg değerim 12994 biraz yüksek geldi gözüme ama bilemiyorum tabi.. yarın gidicem bakalım doktora

hayırlı ugurlu olsun canm allahım kolaylık versin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…