gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Geçen ay 22 temmuzda kimyasal gebeliğimin düşüğünü yaptım o günden sayarsam 5+6 .. inşallah cümlemiz hayırla sağlıkla kucağımıza alırız :anne:

Bilmiyorum henüz. Daha bugün öğrendim zaten.. 5+6 haftalık sanırım hcg değerim 12994 biraz yüksek geldi gözüme ama bilemiyorum tabi.. yarın gidicem bakalım doktora :KK68:
Bak hemen hamile kalmişsın cnm hayırlı olsun inşallah sapasağlam kucağına alırsın

canm senin bu randevunda kalp atışı için diyodun demi ??
Evet cnm doktorum o gün bir hafta sonra gel dedi bana hastane biraz uzak bende daha yakın yerden randevu aldım devlet hastanesi yarınki gideceğim
1 hafta beklemek istemedim
Gerçi şuan izmirdeyim bayramdan sonra kocaeline gideceğim
Şu kalp atışını bi duysam

abooooooo dahaaa ne bekleyişler ne heycanlar var :))) kese görecez :) kalp atısını bı duysaydık felan yolun baskındasın

Geçen ay sıkıntı olunca bu ayda hcg gözüme çok yüksek gelince bi paranoyaya bağladım.. eğer normalsem 5+6 olduğun için keseyi görürüm belki yarın :))

İnşallah duyacaksın canım benim allah gönlüne göre versin

Cümlemizin canımmmm
Kizlarrrr dr gittim vee bebeğimin kalp atımini duydummm.çok şükür allahima.masallah.darısı sizlere:anneadayı::KK200::anneadayı::nazar::nazar:

Hayırlı olsun canım kaç haftalıktın sen :))))

Cnm tam 7 haftalık bugün. Utrasonda çok derinden duyuluyor tam anlaşılmıyodu. Alttan bakınca net duydukdaha yeni anladım biliyomusun hamile olduğumu. Kimseye söylemiyodum ama artık gizlemiycem.rabbim izin verirse zaten devam eder

Evet cnm doktorum o gün bir hafta sonra gel dedi bana hastane biraz uzak bende daha yakın yerden randevu aldım devlet hastanesi yarınki gideceğim
1 hafta beklemek istemedim
Gerçi şuan izmirdeyim bayramdan sonra kocaeline gideceğim
Şu kalp atışını bi duysam
yaa bende yozgattayım esimin işi yuzunden burda bırtane doktor var sadece devlet hastanesınde bende yarm satt yol gıttım ıyı bır doktor olsun dıye 30nda sorgun güven hastanesine gittim özele bır ton ucret odedım sadece 6 haftalık dedı ultrasyondan gostermedı bıle dırek resmını verdi 10 gun icinde gel dedi sinir oldum doktora 6 hafta atıyorum mesala 6+2 felan demedi dire 6 hafta dedi sinir oldum ankarya gitmeme 9 10 gun var beklmek ıstemıyorum bu doktoruda sewmedım ılgılenmedı hıc napcam bılemedm ??

Cnm tam 7 haftalık bugün. Utrasonda çok derinden duyuluyor tam anlaşılmıyodu. Alttan bakınca net duydukdaha yeni anladım biliyomusun hamile olduğumu. Kimseye söylemiyodum ama artık gizlemiycem.rabbim izin verirse zaten devam eder
benmde az kaldı 6+2 felan olmam lazım suan bende tam 7ncı haftamızda gıdecem ınsllah duyarım :)

Inş arkadaşım. Sabır diyorum.başka bi dr bana daha erken gelebilirdin dedi 6 haftalik ken vajinal yoldanda duyulabiloyomus.

Başka doktor yok mu hastanede cnm
Bnm gittiğim özel hastane tam 1 saat 15 dk uzaklıkta
Benimkide çok kısa bakıyo
Ankarada çok daha iyi doktor bulursun eminim ama beklemek istemiyorsan başka doktor araştır

Başka doktor yok mu hastanede cnm
Bnm gittiğim özel hastane tam 1 saat 15 dk uzaklıkta
Benimkide çok kısa bakıyo
Ankarada çok daha iyi doktor bulursun eminim ama beklemek istemiyorsan başka doktor araştır
ya morelim bozuldu cidden ona hıc gıtmek ıstemıyorum ankarada 15 tlye muane oludugum polikinlikteki dr tırnagı olamaz bu kadın sınır oldm ama bekleyemem ankaraya gıtmemı merak edıyorum halıyle 10 gun ıcınde kontorulun var dedı o hastanede baska doktor secsem nasıl olur kı acaba

Inş arkadaşım. Sabır diyorum.başka bi dr bana daha erken gelebilirdin dedi 6 haftalik ken vajinal yoldanda duyulabiloyomus.
yaa canım dıyorum ya hırsımdan aglıycam esımıde sokmadı ultrasyona ee kalp atısını o duyamıyacak mı dengesiz yaa yazık gunah o kadar para döküyoruz ayıp yaptıkları ters ters bakmalar felan dedım duyuluyor mu kalbi dedm yok artık dedi direk

ya morelim bozuldu cidden ona hıc gıtmek ıstemıyorum ankarada 15 tlye muane oludugum polikinlikteki dr tırnagı olamaz bu kadın sınır oldm ama bekleyemem ankaraya gıtmemı merak edıyorum halıyle 10 gun ıcınde kontorulun var dedı o hastanede baska doktor secsem nasıl olur kı acaba

Ankarasa mısın canım özele mi gidiyosun

Ankarasa mısın canım özele mi gidiyosun
yok canm suan yozgatyım esımın ısı ıcın geldım ayın 9nda yada 10nda gıdecem ankaraya ewım ankarada anakaraya gıdeene kadar sabır edemem sorrgun güven hastanesine gittim ben ankarada bır polikinlige gittim 15tlye muane oldum cook fazla ılgılendı buraya bır muaneye 85 lıra odedm ılgılenmedı hıcbır sekılde

yok canm suan yozgatyım esımın ısı ıcın geldım ayın 9nda yada 10nda gıdecem ankaraya ewım ankarada anakaraya gıdeene kadar sabır edemem sorrgun güven hastanesine gittim ben ankarada bır polikinlige gittim 15tlye muane oldum cook fazla ılgılendı buraya bır muaneye 85 lıra odedm ılgılenmedı hıcbır sekılde

Muhabbetin başını kaçırmışım canım sonra anladım.. bende ankaradayım da ondan sormuştum :)

X