gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

merhaba hos geldin canm aramıza rabbim saglıklı bır hamılelık kolay bır doğum nasip etsin insallah:) keseyı gormek ıcın mı gıdeceksın ??

Pazartesiden beri Mayıs Anneleri 2017 grubunda yazıyordum. Geçen cumartesi evde test yaptım, çift çizgiyi görünce kan testi de yaptırdım, çalıştığım için doktora gitmeye fırsatım olmadı, ancak bu cumartesiye randevu aldım. Ultrasonla üstten görünür mü acaba? 5+3 günlük olacağım cumartesiye.

Hamilelik belirtileri başladı mı sizlerde bulantı aşerme falan? Bende henüz belirti yok.

canm wallaha yuzde 50 görülebilir benm tam 6ncı haftamda gördüm insallh görürsün ultrasyona gırmeden önce bol bol suu iç idrara sıkısık bir sekilde gir göre ihtimaln 100 70 artar :)

Hamilelik belirtileri başladı mı sizlerde bulantı aşerme falan? Bende henüz belirti yok.

valla dun canım keş istedi bilirmisiniz bilmem ama sert tuzlu peynırdır kaya gıbı ; aldım kemırdım durdum dün :)

yemeklerden konustukca bence asermıycemız varsada aserıcez :) unututnnnn yemeklerı unutunnnnnnn

ay yerim seni ya masallah :) sen alıp yemişsin ben kaldım aşurede aşure yaaa gözümde canlanıyor resmen deli olacam

ayy solesene esıne kuzum ya bazı pastahanelerde olabılıyor kücük kaselerde teklı satıolar

Bazı pastanelerde satılıyor, ama onlar da güzel olmuyor, ev yapımı olacak.
aynen ev yapımı olacak bırde kucuk ılcedeyım pastanelerde olmaz kı oldu diyelim bir iki kaseyle doymam mümkünnn degilllllll inan bana degil ankaraya evime gittigimde esımın yengesıyle aynı bınadaym dedım ya ona kocaa bır kazan yaptıracamm ayın 10nda felan gidecem ankaraya nasıl dayanacam bilemıyorumm sabır sabır

Ben de 1.62 kilom 58 di 2 ay önce, bikaç hafta içinde 61 oluvermişim tatil falan derken, sabit kaldım 61 de ilk aylar kilo almasak bari :)

Yapıp sana kargoya versin acilen :)

Sen kesin aşeriyosun belli :) 1-2 kaseyle doymam dediğine göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…