gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

gece gündüz buna bakıyorum benn her mazemeden bir kılo alıp yaptıracam o derece gozum dönuyo resmen :KK43:

Eklentiler

• fft64_mf1786472.Jpeg
    fft64_mf1786472.Jpeg
    152,3 KB · Görüntüleme: 39
kız kendılıgınde aklına gelır benım bılgım allah senı ne etmesn yapmasını bılmıyorum yazık olur mazemeye bılsem yapacamda :) ben sigaradan dolayı cok zayıfım kızlar gunde bir yemekle duruyordum kı hala öyleyim :)

kız kendılıgınde aklına gelır benım bılgım allah senı ne etmesn yapmasını bılmıyorum yazık olur mazemeye bılsem yapacamda :) ben sigaradan dolayı cok zayıfım kızlar gunde bir yemekle duruyordum kı hala öyleyim :)

Süt ürünlerine ve çiğ kuruyemişlere ağırlık ver

Süt ürünlerine ve çiğ kuruyemişlere ağırlık ver
sütü hıc sewmem eşim dün ayran almıs ıcmedım yogurt felan yiyemem ancA MANTININ ustunde felan olackta yiyecem baska turlu aklıma gelmez sütten tiksinirim resmen yazık kıymam esım ılk ögrendıgı gun hamıle oldugumu 3 kılo cıg kuruyemıs almıstı

bende uyuym bıraz aklıma geldı gitmiyor uyursam gecer sanki hadi canlar size kolay gelsın :)

kızlar canlar ; çiğ etten uzak durun aman dıyım cok pısmemıs etten salamdan sucuktan dondurulmus gıdalardan uzak durun. helekı sokak kedılerıne elınızı dahı surmeyın. meyva sebzelerı ck cok cok ıyı temızleyın ; toksoplazma dıye bır bakterı ; çiğ etten bıze bızden de bebıste kalıcı hasarlara sebep olabılıyormus ALLAH korusun. ıyı kaynatılmamıs inek sütü faan ıcmeyın.et kestıgınız tahtada meyva sebze kesmeyın ellesenızde elerınızı cok ıyı dezenfekte edın benden demesı canlar.

en tombiş hamile kalma konusunda bayrağı senden devralıyorum bebişim :) boyum 174, kilom da 74 ve şu an 74 - 76 arası gidip geliyorum :spor:

kuzum hosgeldın ; 1,80 e yol alsaydın ne kalmıs surda :) boyuna gore ıyısın ıyı ben senen daha top gıbıyımdır emın ol )

şu kilo alma olayını ben çözemedim geçen hafta 55.5 iken dün tartıldığımda 57 çıktım nasıl olurda 1.5 kilo hemencik alınır anlamadım bu gidişle ben yuvarlana yuvarlana hamileliği tamamlarım...bu arada benim bebişde yeni daha keseyi yeni gördük

şu kilo alma olayını ben çözemedim geçen hafta 55.5 iken dün tartıldığımda 57 çıktım nasıl olurda 1.5 kilo hemencik alınır anlamadım bu gidişle ben yuvarlana yuvarlana hamileliği tamamlarım...bu arada benim bebişde yeni daha keseyi yeni gördük

canım hosgeldın :) emın ol 9 ay sonunda yuvarlanıcaz sanırım :) olsun bebıslere deger yeterkı ıyı olsunlar ; da bu arada kac haftalık gorundu snınkı canım karından mı yoksa vajınal mı

canım hosgeldın :) emın ol 9 ay sonunda yuvarlanıcaz sanırım :) olsun bebıslere deger yeterkı ıyı olsunlar ; da bu arada kac haftalık gorundu snınkı canım karından mı yoksa vajınal mı
4+3 ken göründü vajinal muayenede o da karartı gibiydi canım şimdi 5+0 olduk haftaya salı gidicem doktora

4+3 ken göründü vajinal muayenede o da karartı gibiydi canım şimdi 5+0 olduk haftaya salı gidicem doktora

aynı benımkı gıbı desene canım 4+4 te bende vajınadan ufacık karartı gorundu ; doktor dedı ben bıle zor secıorum suan dedı :) bende 5+3 um suan . 5 eylulde randevum var 6+0 olcaz İNSALLAH ; hepsını bır arada gorsem keske kalbı kendısı mınıcık atısları

X