gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

bence endişelenme. doktor kan gelmedikçe korkma demişti bana. hala kusuyormusun canım bende kusmazdım ama migrenim çıktığı günler dişlerimi fırçaladıktan sonra 3 kere filan sabah kustum.
ayy canım benim çok kötü oluyor ya birden fazla kusmak dikkat et kendine bir daha ağrımaz inşallah benim iki gündür falan bulantı şeklinde geçiyor tatlım çok şükür inşallah böyle de devam eder akşamları daha çok zorluyor bulantı ama kusmamaya çalışıyorum biraz uzanınca rahatlıyorum

dikkat etsemde çalışıyorum canım malesef ondanda ağrıyor çalıştığım için. hayattan koptum zaten çay, çikolata,kahve, turşu yiyip içmiyorum, nadiren . ilaç kullanamadığım için hep yatıyorum evde kocamın yüzünü yemekte görüyorum bi. telefon, tv yasak zaten ama bebeğim sağlıklı olsunda önemli değil.

aynen canım onlar için katlanıyoruz herşeye yeterki sağlıklı sıhhatli doğsunlar çekilen sıkıntılar unutulur mutlaka

Benim bebişimde 6 gün geride son adet tarihime göre.doktora sordum bir sorun var mı? O da bebek büyüdükçe ölçüleri daha netleşiyor ondan demişti

Sup3risi canım merhaba :) Nasıl gidiyor hamilelik ? Bende hemileyiiimmm :) bu cmtesi keseyi görücez inşallah
Selam canimmm hosgeldin aramiza sende :) rabbim saglikla hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insallah. Benim iyi gidiyor sanirim normalde biraz ayakta dursam otururken egilsem falan kasik agrim olurdu bu gun olmadi biraz korkutuyo beni garip geldi

Benim bebişimde 6 gün geride son adet tarihime göre.doktora sordum bir sorun var mı? O da bebek büyüdükçe ölçüleri daha netleşiyor ondan demişti
evet tatlım benim doktorumda böyle oynamalar olabilir sonradan düzeliyor dedi

Cuma kontrolüm var bakalım çok özledim yavrumu ya kokusunu alınca kimbilir nasıl özlenir.seninde çok saçın dökülüyor mu canım ya
ben dün gördüm bebişimi uyuyordu doktor biraz rahatsız edince uyandı yavrum ya hiç sorma canım her banyoda avuç avuç saçım gidiyor doktora sordum normal dedi gebelikte dökülen saçlar sonra geri geliyor dedi

He iyi geri geliyorsa sorun yok :) ne yaptığını görmek çok güzel ya ben 9+5 olucam doktora gittğimde acaba ellerini ayaklarını görebilir miyim artık ?

He iyi geri geliyorsa sorun yok :) ne yaptığını görmek çok güzel ya ben 9+5 olucam doktora gittğimde acaba ellerini ayaklarını görebilir miyim artık ?
öyleymiş canım doktorun yalancısıyım inşallah geri geliyordur benim zaten çok saçım yok geri gelmezse yandım :) görünür canım tam net olmasada kol ve bacak çıkıntılarını görürsün

öyleymiş canım doktorun yalancısıyım inşallah geri geliyordur benim zaten çok saçım yok geri gelmezse yandım :) görünür canım tam net olmasada kol ve bacak çıkıntılarını görürsün
Valla benimde saçlarım cok zayıf gelmezse kel kaldık yani.inşallah görürüm

Ben yine gördüm kuzumu bugun doopler oncesi son muayenemizi yaptrdik 4lu testimizi yapti doktor hersey yolunda elleri ayaklari kipir kipir en güzelide boyutlu olarak acmasi ultrasonu herseyi net anliyorum eli ayagi durmuyor sipacigin kiz hazirliklarina başlayabilirsin dedi artik kimse beni tutamaz

Bende bugün gördüm keseyi 15 gün sonra da kalp atışlarını görcez Allahın izniyle Rabbime şükürler olsun

Kizlarr bende bugun ogrendim hamile.oldugumu rabbime binlerce sukurler olsun hala inanamıyorum bu duygulari hic yasayamayacagim diye artik umitsizlesmeye başlamıştim ki rabbim nasip etti ustelik 5 haftalikmis allah hepimizin bebeklerini kucagina almayi nasip etsin saglicakla ins bilgi paylasalim malum doktorlar fazla ilgili olmuyor insanlik icin kucuk bizim icin buyuk bir olay hamilelik

Birde su meshurrr takvimi.nasil ekleyip takip edecem bi soyleyiverin bana altindaki linki tikladim acilmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…