gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Merhaba bende bu ay yani bugün test yaptım 2 gün gecikti çift çizgi çıktı hemen eşimi aradım doktora gittik kese gorunmedi kan tahlili istedi 1 saat sonra kan sonucu 1783 çıktı Dr. Buda görünmez ultransonda henüz dedi cuma günü çağırdı. Çıkcak mj bilmiyorum ama bende 6 ay önce düşük yaptim yine bu gibi durum yaşayan var mi lütfen cevap verin

Kizlarr bende bugun ogrendim hamile.oldugumu rabbime binlerce sukurler olsun hala inanamıyorum bu duygulari hic yasayamayacagim diye artik umitsizlesmeye başlamıştim ki rabbim nasip etti ustelik 5 haftalikmis allah hepimizin bebeklerini kucagina almayi nasip etsin saglicakla ins bilgi paylasalim malum doktorlar fazla ilgili olmuyor insanlik icin kucuk bizim icin buyuk bir olay hamilelik:21::rolleyes:

Allah bağışlasin şimdiden kucağına almayi nasip etsin canım ultrasonda gördünüzu kan değeri ciktimi

Allah bağışlasin şimdiden kucağına almayi nasip etsin canım ultrasonda gördünüzu kan değeri ciktimi
Kan degerine bakmadi ben gebe kalamiyorum diye muayeneye gittim direk vajinal ultrasondan bakti keseyi gordu bilgisayardanda 5 haftlik dedi o an sevincten sok dan hicbirsey soramadim benim uc gundur kahverengi akintim.var o yuzden ilac verdi dusuk ihtimaline haftaya da yine kontrol dedi ins hayirlisi ile gecer bu surec yaa

Merhaba bende bu ay yani bugün test yaptım 2 gün gecikti çift çizgi çıktı hemen eşimi aradım doktora gittik kese gorunmedi kan tahlili istedi 1 saat sonra kan sonucu 1783 çıktı Dr. Buda görünmez ultransonda henüz dedi cuma günü çağırdı. Çıkcak mj bilmiyorum ama bende 6 ay önce düşük yaptim yine bu gibi durum yaşayan var mi lütfen cevap verin
Kotu dusunme canim ins gorunur kesede hersey cuma gunune bagli degerinde guzel.bence dua et hayirlisi ile olumlu olsun sonuc

Çok sukur bugün kesemizi vajinal ultrasonla gördük.2 hafta sonrada inşallah hayırlısı ile kalp atışını duyacağız boncugumun

Selam kızlar ay şu iki hafta geçmedi bana bir türlü hala da geçmiyor bebeği görmeye gidiyimm.. hem özledim hemde merak ediyorum hissedemiyoruz ya şimdi nasıl iyi mi acaba diye sürekli aklımda şüpheler. çok ilginç bir haber aldım bugün , arkadaşım şu an 5 aylık hamile erkek dediler iki ay önce falan ama bugün detaylı ultrasona girdi kız çıktı o kadar da alışveriş yapmıştı kizcagiz :KK70:

Selam kızlar ay şu iki hafta geçmedi bana bir türlü hala da geçmiyor bebeği görmeye gidiyimm.. hem özledim hemde merak ediyorum hissedemiyoruz ya şimdi nasıl iyi mi acaba diye sürekli aklımda şüpheler. çok ilginç bir haber aldım bugün , arkadaşım şu an 5 aylık hamile erkek dediler iki ay önce falan ama bugün detaylı ultrasona girdi kız çıktı o kadar da alışveriş yapmıştı kizcagiz :KK70:
Yaa işte sırf bu yüzden alışveriş olayını 6. 7.ayda yapmayı düşünüyorum :KK70: 12. Ve 13. Haftada cinsiyet belli olanlarda mutlaka bir yanılma oluyor.

valla bize de 13. haftada %100 erkek dedi biz de bissürü alışveriş yaptık, şimdi 10 gün sonra 17. haftadaki muayenede kız çıkarsa bi de enchante enchante :KK70:

Merhabalar,
Sat 17 Eylül
21 Ekimde bhcg 2300 çıktı kese vajinal ultrason ile görünmüştü. 10 gün sonra gel kalp atışını duyalım dedi.
Gittik, bhcg 23900 fakat yine kese vajinal ultrasondan göründü.
Kalp atışını yine göremedik.
Bu cumartesi tekrar çağırdı inşallah kalp atışını duyarız bu sefer.
Sat'a göre 8 haftalık ultrasondaki kese boyutuna göre 6 haftalıkmış, olabilir mi?

Merhabalar,
Sat 17 Eylül
21 Ekimde bhcg 2300 çıktı kese vajinal ultrason ile görünmüştü. 10 gün sonra gel kalp atışını duyalım dedi.
Gittik, bhcg 23900 fakat yine kese vajinal ultrasondan göründü.
Kalp atışını yine göremedik.
Bu cumartesi tekrar çağırdı inşallah kalp atışını duyarız bu sefer.
Sat'a göre 8 haftalık ultrasondaki kese boyutuna göre 6 haftalıkmış, olabilir mi?
Olabiliyor sıkma canını benimde Sata göre 11 haftalik ultrason da 10 haftalik çıkıyor. Bugün yarın duyarsın kalp atışını içini ferah tut.. :)

Lekelenme sebebiyle acile gittim :-( ve bebeğimin kalp atışını gördüm. Boş boş dinlen dedi doktor. Kalbinin attığını gördüğüm andan beri hala ağlıyorum. Resmen anne merak etme ben iyiyim der gibi...
Gözün aydın ne güzel bir haber :) tam olarak kaç haftalıksın suan ve keseni kac haftalıkken gördün canım?

X