gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kizlar yaaa benim de suanda 4 . haftam haftaya kese belli ocak insallah..ama benim sorunum disimde sorun var cekilmesi gerekiyomus kadin doguma da sorulcakta korkuyorum iste birsey olur mu diye...cekilmesede ayri derttt off offf

Canim ben 8+5teyim bugün dahaa.. evet adacayini duydum onu kesinlikle icemiyormusuz , maydanoz yiyemiyorz ne kadar ilginç. Sağlıklı olan şeyler bebeğimize zarar veriyor
Ben maydonoz yedim canim tabi oyle sade degil ama yemeklerde yiyorum biseyde olmuyo sukur tek dayanamadigim iskembe corbasi allahim canim gidiyo 2-3 kasik yedim tek oyle azicik ama acaip istiyorum acaba asiyi oldktan sonra yesem bi zarari olurmu bilemiyorum bende tek adacayi degil ne otlar var hastalik icin cabukta iyilestirio annem sagolsun ama kullanamiyorum :)

kızlar merhaba beni de alın aranıza :) bende geçen hafta öğrendim hamile olduğumu. çarşamba günü sans eseri verdiğim kan testinde 5,73 çıkmıştı değerim hamile olabilirsin 2 gün sonra tekrar baktır dediler cuma günü yine kan verdim 24,1 olmuştu, ve dün yine baktık 73,2 olmuş sizce değerler nasıllll tecrübelerinize ihtiyacım var :) sat 1 ekimdi bat 29 ekimdi.

Günaydın kızlarr.. 12. haftada cinsiyeti %80 kız olarak tahmin etti doktor.. var mı böyle erken tahmini doğru çıkan.. Merak ediyorum ya
Canim ne sanslisin :) benimki 13. haftada yok daha belli olmaz dedi gecistirdi ben trdeyken yazin gorumcem 12 haftalikti doktor onada %80 kiz dedi halada öyle :) yani kesin kiz su an son anda erkek cikmazsa :)

7 kilo muuuuuu naptin sen öyle yaa. 3. trimesterde daha fazla kilo alımı oluyor. Dikkatli ol. Ben 4. ayın içindeyim 2 kilo anca aldım.
Canim bakiyorumda cok saskinsin bende aldim 7 kilo 3.5 ayligiz. Ben butun gun sigara kahve icen bi insandim, 3 gün yesem 4 gün ac gezerdim kilo almamak icin, normal yemek yemezdim hic hep cok hafif seyler salata corba gibi butun gun, ekmek yemezdim, kahvaltida yapmazdim hic yani 4 sene once bi diyete baslayip iki ay gibi bir surede 12.5 kilo vermistim ve o kiloyu koruyodum hal böYle az bile kilo aldim :) zaten sigarayi birakmak direk +7 kilo, dengesiz beslenmeden sonra normal yemek yemeye baslamak zaten dikkat etmezsen ne kadar kilo verdiysen arti o kadari bide ben 3 kilomu tatilde 15 gunde otur ye yat modunda almistim. Sigara ve kahve icen, kati yemek yemeyen insan afedersin cok lavaboya cikar simdi ise kabizlik, siskinlik, normal yemek ama ben o 4 senenin acisini cikariyorum cokta rahat valla can bogazdan gelir

Canim bende o 7 kilo aldim 3.5 ayda arkadastada öyle olmus ilk 6 ayda kilo aldi son 3 ayda kendisi degil bebek aldi. Hayirlisi olsun hakkimizda ama benim umrumda bile degil bebegim saglikli olsunda yoksa ac kalmam lazim yemesemde sisiyorum :)

Doktor bana şuan onu allahtan başka kimse göremez dedi

merhaba dikkatimi çekti tahmini doğum tarihlerimiz çok yakın :) beta hcg ye değerlerine baktırdın mı canım ne durumda değerlerin benim kafam çok karıştı belki ışık olursun banaaaa

Doktor bana şuan onu allahtan başka kimse göremez dedi

merhaba dikkatimi çekti tahmini doğum tarihlerimiz çok yakın :) beta hcg ye değerlerine baktırdın mı canım ne durumda değerlerin benim kafam çok karıştı belki ışık olursun banaaaa

Valla canimmm bilemedim dojtora sorsaydin ya benim de sat 3 ekim di bat 27 ekimdi 3 gun sonra gittigimde hcg 287 ydi 2 gun sonra gittim 787 olmus belki senin gec dollenmedir

Hiç aram olmadı İşkembe çorbası ile yıldızlarimiz barismiyor :) peki Bebe asprini kullanıyor musun doktorun verdi mi sana ? 3. aydan sonra doğuma iki hafta kalaya kadar kullanılması gerekiyorMuş öyle duymuştum.

Arkadaşlar yeni üye oldum lutfen yardim eder misiniz bilenlerin tecrubelerine cok ihtiyacim var Adetime 13 gün var ve iki gundur kahverengi lekem var yerlesme kanamasi olabilir mi ? Ve kan testi yaptirsam çıkar mi beklemelimiyim?

Arkadaşlar yeni üye oldum lutfen yardim eder misiniz bilenlerin tecrubelerine cok ihtiyacim var Adetime 13 gün var ve iki gundur kahverengi lekem var yerlesme kanamasi olabilir mi ? Ve kan testi yaptirsam çıkar mi beklemelimiyim?
Can'ım yumurtlama kanamasıysa olabilir ben üç ay yaşadım

canim bana oyle bisey vermedi duymadimda bide ben isvicrede yasiyorum trde degilim. Hamile kalmadan iki ay önce folikasite baslamistim 13. haftaya kadar devam ettim gittigimde bana onu birak vitaminli olani kullan dedi yani folikasit arti vitamin bi hap bide d vitamini verdi tr de demir veriyolarmis ayni seydir diye dusunuyorum.

Valla maşallah o zaman ne diyim bünye meselesi ben yiyip yiyip kilo alamayanlardanim

Anladım canım bende folik asit kullanıyorum şu an evet ben hamileligim ile birlikte başladım ona. ben yengemden duydum sezaryen olan doğumlar için gerekli olabiliyomus pıhtı atmasın diye onu doktoruma sorayım bende ama daha gitmeme iki hafta var. minigimide çok özledim. aara ara onu hissediyormusum gibi geliyor. gerçi daha çok küçük ama pskolojikmi acaba ☺☺☺

Kizlar yaaa benim de suanda 4 . haftam haftaya kese belli ocak insallah..ama benim sorunum disimde sorun var cekilmesi gerekiyomus kadin doguma da sorulcakta korkuyorum iste birsey olur mu diye...cekilmesede ayri derttt off offf

canım bende dişlerimi yaptırıyorum, antibiyotik kullanmaman ve diş için film çektirmemen kaydıyla bir sorun olmuyor, aksine çektirmezsen oluşabilecek sorunlar dolayısıyla iltihaplanma başlayacak ve antibiyotik kullanmaya mecbur kalacaksın. Bence ilerlemeden bir an once yaptırmalısın.

canım hoşgeldin aramıza, artışlar gayet iyi görünüyor ama uzun bir yolun var. Kese görünecek once, sonrasında da kalp atışı. Rabbim hepsini sağlıkla mutlulukla yaşatmayı nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…