gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

erken değil mi hissetmek için..? hissettiğiniz şey bağırsak hareketi de olabilir.
Cok arastrdim 16 20 hissedilirmis bizimde az kaldi 16.haftamzi bitryrz bagrsak da olabilir ama sadece yattgmda oluyo ve surekli hissetmiyorum dun yuzustu yatmisim seyirme gibi bişey hissettm hemen duzelttm kendimi

Canim ne sanslisin :) benimki 13. haftada yok daha belli olmaz dedi gecistirdi ben trdeyken yazin gorumcem 12 haftalikti doktor onada %80 kiz dedi halada öyle :) yani kesin kiz su an son anda erkek cikmazsa :)
northkid kızlar doktor bana 13. haftada %100 erkek dedi, şimdi 15. haftadayım ve muayenem 17. haftada olacak. bakalım bir değişiklik olacak mı

Cok arastrdim 16 20 hissedilirmis bizimde az kaldi 16.haftamzi bitryrz bagrsak da olabilir ama sadece yattgmda oluyo ve surekli hissetmiyorum dun yuzustu yatmisim seyirme gibi bişey hissettm hemen duzelttm kendimi
enchante ben de arada sırada seyirme hissediyorum yatarken, ama dün akşam yemeğinde ayıptır söylemesi balık yerken çok net bir şekilde ard arda seyirmeler hissettim. ya balığa bayıldı benimki, ya da hiç sevmedi isyan etti

Kızlar ben yaptırıyorum valla , baska türlü bu kadar uzun süreli bir cozum gelmiyor aklıma dogrusu... Arastirmistim daha once son aylarda sakıncalı olabilirmis rahim agzından dolayi ama suan icin bir riski yok diyorlar.
Süper o zaman bende doktoruma sorucam sorucam doktora gidiyorum bebeği görüyorum unutuyorum herseyi heyecandan

Kızlar ben yaptırıyorum valla , baska türlü bu kadar uzun süreli bir cozum gelmiyor aklıma dogrusu... Arastirmistim daha once son aylarda sakıncalı olabilirmis rahim agzından dolayi ama suan icin bir riski yok diyorlar.

ben kendim yapıyorum sir ağda ile zor oluyo canım. karnım iyice şişince daha da zorlaşıcak heralde 3. ayım tamamlansın yinede sonrasında yaparım

ben kendim yapıyorum sir ağda ile zor oluyo canım. karnım iyice şişince daha da zorlaşıcak heralde 3. ayım tamamlansın yinede sonrasında yaparım
Ben genc kızlıgımdan beri aynı kuaförüme gidiyorum... Abla sagolsun halden anliyor, yavas yavas hallediyoruz Son aylarda dedigin gibi daha zor olacak bizim icin... Neyse bi o günlere gelelim de

Merhaba kızlar arada kasiklarima ciz ciz ağrı girip çıkıyor sizdede oluyor mu normal bir durum mu

Kızlar ilk bthcg değerim 38.25 ti 4 gün sonra 444.15 2 gün sonra 1950 . Doktor herşey güzel dedi ama yine keseye bakmadı ya 2 hafa sonra gel yine dedi ozmn bakalım dedi

Bende okumustum ic karin buyuk olunca göbek erken cikarmis hamilelikte diye. Canim arkadasimda böyle birden kilo aldi sonradan durdu bazi insanlar basta aliyomus kiloyu görcez zamanla tabiki ama sonucta normal yiyerekte olsa aliyoruz yapilabilecek birsey yok su an bebegim benden besleniyo mecburum yemeye. Rabbim hayirlisiyla saglikli bebek saglikli dogum nasip etsin insallah

northkid kızlar doktor bana 13. haftada %100 erkek dedi, şimdi 15. haftadayım ve muayenem 17. haftada olacak. bakalım bir değişiklik olacak mı
O kadar kesin konustuysa erkektir bence canim gorumceme doktor kiz dediginde ama bellide olmaz degisebilir dedi organlar yeni yeni olustugu icin :) hayirlisi olsun insallah benim 25 günüm var iple cekiyorum

Ya kızlar kese ne zaman gözüküyo 5. Haftamın içindeyim ilk kez gözükcem doktora daha gitmedim. Öğrendiğimden beri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…