gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kızlar saçma gelecek belki ama bacak bacak üstüne atıp oturmak zararlımıdır? Yatakda da çok ani dönüşlerim oluyor doktor sorun olmaz dedi rahat ol dedi.ama bunu sormaya çekindim ilk hamilelik olunca insan pimpirikli oluyor :)

Kizlar 1.degerim ( asilamanin 14.gunu) 29.1
2. degerim ( adetimi 1 gun gecince ) 87.73
3.degerim (2.degerimden 2 gun sonra) 272.5

Morenam Morenam selam canım nasılsın ? doktordan geldim senin de dediğin gibi kocaman olmuş bebiş kolunu hareket ettiriyordu çok güzel bir duygu ya Rabbim herkese yaşatsın inşallah haftaya cuma ikili test için gidicem bakalım inşallah güzel bir şekilde devam eder hamileliklerimiz :KK68:

Bende 1 ay once falan grip olmustum her otuda icemiyosun malesef, balli süt limonlu cayla atlattim. Normalde 12 hafta 5 günlük ama ultrasonda bi hafta büyük cikti dogum tarihide 1 hafta öne geldi 13hafta 5 günlügüz hayirlisiyla. Sen kacinci haftandasin?
Canim ben 8+5teyim bugün dahaa.. evet adacayini duydum onu kesinlikle icemiyormusuz , maydanoz yiyemiyorz ne kadar ilginç. Sağlıklı olan şeyler bebeğimize zarar veriyor

Kızlar şuan 7 haftalık hamileyim 12. haftada doktora gidicem cinsiyetini öğrenebilir miyiz acaba bilen var mı

7 kilo muuuuuu :KK57: naptin sen öyle yaa. 3. trimesterde daha fazla kilo alımı oluyor. Dikkatli ol. Ben 4. ayın içindeyim 2 kilo anca aldım.
malesef öyle oldu ama napabilirim bilemiyorum belki bünye meselesi. kolay kilo alıp kolay kilo veriyorum. perhizim yok. tek yapabildiğim abur cubur yememek, ekmeği azaltmak, şekerli asitli içecek içmemek, geç saatte yemememek bol su içmek buna rağmen kilo aldım :KK12: hayırlısı :oops:

Morenam Morenam selam canım nasılsın ? doktordan geldim senin de dediğin gibi kocaman olmuş bebiş kolunu hareket ettiriyordu çok güzel bir duygu ya Rabbim herkese yaşatsın inşallah haftaya cuma ikili test için gidicem bakalım inşallah güzel bir şekilde devam eder hamileliklerimiz :KK68:

meraba canım. gözümüz aydın çok sevindim dedim sana kocaman olmuşlar diye :emir_bebek: inşallah sağlıkla güzellikle kucağımıza alırız. tombik kafaları minicik ayakları tatlılaşıyor gittikçe maşallah.
senin bebişin kaç cm canım? bi de benim ultrasonda dün 10+3 çıktı bebiş. halbuki daha bugün 10+0 olmamız lazımdı. :nazar:

meraba canım. gözümüz aydın çok sevindim dedim sana kocaman olmuşlar diye :emir_bebek: inşallah sağlıkla güzellikle kucağımıza alırız. tombik kafaları minicik ayakları tatlılaşıyor gittikçe maşallah.
senin bebişin kaç cm canım? bi de benim ultrasonda dün 10+3 çıktı bebiş. halbuki daha bugün 10+0 olmamız lazımdı. :nazar:
canım inanır mısın benimde 10+0 olması gerekirken 10+3 çıktı ultrasonda boyu 3.54 cm

benimde

maşallah benim bebeğimde 35.2 mm çıktı canım :nazar: belki de büyüklüğüne göre mi öyle diyo. ultrasonu çözemedim ben :KK49:
sizede maşallah canım benim yerim ben onların boylarınıda kendilerinide :KK68: olabilir tatlım gelişimine göre günü de değişiyo demekki

Aynen heveslenip.neler yapmadiki ilk oglu vardi zaten bunuda kiz bekliyodu gece elbisesi bile diktirdi minicik bebege. erkek olunca oyuncak bebege giydirdi

sağol canım.:KK200: gelişme olursa haberdar et olur mu. biz 12. haftada ikili test için gidicez. inşallah iyi çıkar sonuçlarımız :anneadayı:
tabiki tatlım sen de haberdar et bizde haftaya cuma gidicez ikili için Rabbim güzel sonuçlarla dönmeyi nasip etsin inşallah hepimize :emir_bebek:

şişkinlikten dolayı biraz iniyor canım evet ama 3 aylık gibi karnım birden çıktı :anneadayı: ben pek şikayetçi değilim ama etrafımdakiler garipsiyor. 7 kilo aldım 2 aydır. gaz, kabızlık ve mide yanmalarımın çoğu geçti çok şükür. sağlıklı beslenmeye çalışıyorum, abur cubur yemiyorum ona rağmen birden şiştim :oops:

Oyyy canım ya dikkat et ilk aylar için çok fazla almışsın. İleri aylarda sıkıntı olur :/

X