gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Canim senin muhtemel dogum tarihi 2 haziran diyor ya,ama sen 7+1yazmissin.ileride mi gidiyor acaba bebegin,benim de ayni gun gorunuyor ama bugun 6+5im
aslında hamilelik takvimim 30/05/2017 ben değiştirdim 2 haziran diye. çünkü ultrason kağıdındada muhtemel doğum tarihine 02/06/2017 diyor. 22 ağustos-26 ağustos arası sat. telefonumdaki adet takvimi uygulamamda da 7+2 yim. bilmem ki hangisi doğru

Alya_naz sanırım adet zamanına göre arada çok fark yok sanırım. son regl olduğum döngü 22 ağustosta başladı. doğum zamanı 29-30 mayıs 2017 muhtemel tarih oluyor o zaman. ultrasonda dün 7+1 idi ve muhtemel doğum tarihi 2 haziran 2017. 3 günlük zaman dilimi çok ta farklı değil canım :)

Aynen oyle canım... zaten hemen hemen aynı tarihlere denk geliyor. Ne güzel yaz bebegi olacak annesi

Aynen oyle canım... zaten hemen hemen aynı tarihlere denk geliyor. Ne güzel yaz bebegi olacak annesi

Evet canım yaz bebişi, sabırbızlıkla sağlıklı bi şekilde dünyaya gelmesini bekliyorum. Benim olduğum yer serin bi şehir. ilk 3 ayını sıcak aylarda atlatacak, şanslıyız

Gözün aydın canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah tek kese görüldü, doktor değerin yüksek ama şimdilik tek bebeğin var dedi.gebeliğin gidişatı da sağlıklı olduğu için çok şükür yüksek değerlere anlam veremedim bende. Alya_naz bilir belki. bilmemki 7. haftadan sonra eğer varsa ikincisi gözükür mü acaba bilemiyorum. Allah hayırlısını nasip etsin önce hepimize canım.

Kız Allah bilir orasini ... Ayy Belki ikincisi gec dollenmistir diyecegim ama 7. haftada belli olurdu diye dusunuyorum. Cunku benim 5+3'te ikinci kese kararti seklinde de olsa görünmüstü ultrasonda... 8. Haftada ikisinin de kalp atısını duyduk. Haftaya kontrolum var, özledim kuzularımı

Evet canım yaz bebişi, sabırbızlıkla sağlıklı bi şekilde dünyaya gelmesini bekliyorum. Benim olduğum yer serin bi şehir. ilk 3 ayını sıcak aylarda atlatacak, şanslıyız
Ohhh sanslısın tatlım o zaman... Benim tam gününe kadar giderse Mayısın ortasına denk geliyor ama ikizlerde erken dogum olayı var... Belki Nisan ayında gerceklesir. Kısmet bakalım, heyecanli günler geride daha

Evett 2 yıldır migren aagrilarimdan eser yoktu ama birde nöbetli migren benimki once gözlerime vuruyo resmen 2kere vurdu sabah sabah başım çatlıyor çatlıyor

Darısı başımıza inşallah rabbim sağlıkla kucağına almayı hayırlı bir evlat yetiştirmeni nasip etsin inşallah

Benimde bugün 6+1 aynı günlerde doktor randevumuz hadi görürüz inşallah duyarız kalplerini

Son düzenleme:
Evett 2 yıldır migren aagrilarimdan eser yoktu ama birde nöbetli migren benimki once gözlerime vuruyo resmen 2kere vurdu sabah sabah başım çatlıyor çatlıyor
Bende migren yok ama ara ara aynı baş ağrıları bana da giriyor öncr gözden bir başlayıp sol tarafımda bütün gün hissediyorum ama doktorum normal dedi.

Bencede ikiz olsa gözükürdü heralde. tek kese içinde olurmu ikincisi Allah bilir. ben dedimki canım tek kesede ikincisi hangi haftadan sonra gözükebilir belki bilirsin doktor bilgi vermiştir ikiz annesi olduğun için

Ohhh sanslısın tatlım o zaman... Benim tam gününe kadar giderse Mayısın ortasına denk geliyor ama ikizlerde erken dogum olayı var... Belki Nisan ayında gerceklesir. Kısmet bakalım, heyecanli günler geride daha

seninkiler boğa burcu benimkiler ikizler burcu olcak canım

canım bende de migren var çok şükür 2 aydır şiddetli ağrımadı. bugün biraz ağrıyor şiddetlenmesinden korkuyorum. hissettiğin an parol at kesiyor benimkini erkenden

Herseyin hayırlısı olsun canım ya... Hamile kaldim mi kalabilir miyim telası bitti ama simdi de yavruların gelisimi iyi mi diye kendimizi yiyoruz. Kadın olmak ne zormus yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…