gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Merhaba kizlar , adetim 2 gun gecti , kan testi yaptirdim , 139,8 cikti , cuma gunu bir daha kan testi yaptircam.. deger sizce nasil umarim artis gosterir.. :dua::emir_bebek:

Kızlar dayanamayıp doktora gittim. Eski doktorumun 10 haftalık dediği bebeğime şimdi gittiğim doktor 12 haftalık dedi. Resmimden anlayan varsa yardimci olabilir mi lütfen

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    41,1 KB · Görüntüleme: 78
Kızlar dayanamayıp doktora gittim. Eski doktorumun 10 haftalık dediği bebeğime şimdi gittiğim doktor 12 haftalık dedi. Resmimden anlayan varsa yardimci olabilir mi lütfen
10 haftadan büyük görünüyor evet. 12 haftalık olabilir. Adet döngüne göre kaç haftalık oluyor ki ?

10 haftadan büyük görünüyor evet. 12 haftalık olabilir. Adet döngüne göre kaç haftalık oluyor ki ?
Canımmm ilk doktora gittiğimde sat tarihim 21 temmuzdu ilerleyen haftalarda doktor 28 temmuz 1 hafta geriden geliyor dedi. 7 haftalıktı en son gittiğimde ben 10+3 diye saymaya devam ettim 28 temmuz üzerinden. Bugun 10+3 biliyordum başka doktora gittim 12 haftalık dedi

Canim ayni ultrasonda farkli ciksa anlarim diger doktor hatali diyebilirim ama gorumcemdede onun hesabina gore 13 haftalikti ultrasonlarin birinde 13 digerinde 14 hafta cikti degisiyo her ultrasonda. Benimde kendi doktorumdaki ultrasona göre bebegim iki gün büyük arada baska doktora gittim tam gününde dedi bakalim bidahakine nasil gorunucek. Sen en iyisi ilk adet gununden kendinde hesapla. Doktorlar sonucta ilk adet gunu baz alip dogum tarihini belirliyo.

Canim ayni ultrasonda farkli ciksa anlarim diger doktor hatali diyebilirim ama gorumcemdede onun hesabina gore 13 haftalikti ultrasonlarin birinde 13 digerinde 14 hafta cikti degisiyo her ultrasonda. Benimde kendi doktorumdaki ultrasona göre bebegim iki gün büyük arada baska doktora gittim tam gününde dedi bakalim bidahakine nasil gorunucek. Sen en iyisi ilk adet gununden kendinde hesapla. Doktorlar sonucta ilk adet gunu baz alip dogum tarihini belirliyo.
Cok teşekkür ederim canımm birazda olda içim rahatladı. :)

kızlar meraba :) 7+1 olduk bebişimi gördüm bugün kalbini de dinledim çok şükür bir ay sonra ikili test için gidicez. Allah bekleyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah :)

Ben de bugün bebişimi ve atan kalbini ultrasonda gördüm. Görünce mutluluktan o kadar çok güldüm ki ultrasonda kaymalar oldu zıplayan karnımdan dolayı :KK70: Allah yavrularımıza kavuşmayı da nasip eder inşallah

Kızlar merhaba benim hamilelegim çok yeni daha 4 haftalık mis doktor oyle dedi kan degerim 5888 çıktı kesem gözüktu ama bebek gozukmedi sizce normal mi bebegimi ne zaman görürüm

Masallah degerin yuksekmis 4.haftaya gore canim artislarin nasildi baktinmi.bende 4+4 gunluk bhgc 2200 du gozukmedi.ama bende bhcg artisi cok fazla oldu.once 3kat artti sonra 4kat artti.buda korkuttu biraz bizi.

Bu arada kizlar degeri 3 kat 4 kat artan varmi aranizda.ilk degerim 210du 2.iki gun sonra 670 3.2 gun sonra 2400.

kızlar meraba :) 7+1 olduk bebişimi gördüm bugün kalbini de dinledim çok şükür bir ay sonra ikili test için gidicez. Allah bekleyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah :)

Canim senin muhtemel dogum tarihi 2 haziran diyor ya,ama sen 7+1yazmissin.ileride mi gidiyor acaba bebegin,benim de ayni gun gorunuyor ama bugun 6+5im

Merhaba.Kızlar 5+3 olucam yarın. Sabah randevu var keseye bakacak Dr. Sizce görünme ihtimali nedir ? ( Pazartesi beta hcg 1358 di )

Ay kızlar bende çok heyecanlıyım , 7 ekim se gittim doktora ultrasana göre 5+1dim. Katından Bakti keseyi gördü şu an 6+0 dayım.. 17 ekimde tekrar kontrolüm var kalp atışı ve bebis için umarım hayırlı haberleri alırız hep beraber çok tedirgin,heyecanlıyim çok değişik duygularmis bunlar

X