Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Benim kullandığım artımed gebelik testi 20 HCG sonrasına göre çıkıyormuş. Hangisiymis o 5 HCG hesaplayan :)

Benim yarın 3 gün kalıyor sanırım yarın bı yaparım çıkmazsa adet günümü beklicem gecikirse tekrar yaparım. Ama sanırım bu ay benim tutmadı . İlk denememizdi zaten 😁

Valla benim çıkmadı belki de bende bebek yoktur. 6 gün kala kan negatif. Bugün tekrar idrar denicem. Bir sürü param gitti testlere 😂 sabırsızlığımızdannn

Canim 31aralik adet günün mu. seninde öyleyse aynı günu bekliyoruz:) benim yumurtlama haftam bittiğinde göğüslerim aşırı sizlayio ağrıyordu uçları da,ama şuan adete 1 hafta kaldı hiç bı belirti yok sadece adet sancilari beli ağrısı kaşık batması var umudum yok gibi bide bu ay yumurta geliştirici kullanmışım
Merhaba benimde göğüs ağrısı hassayiyeti çok fazla ve dün kaşık ağrısından zor uydum bu sabah test yaptim çok inanılmaz silik ama yarın belli olir bakalim hayirlsii olsun inşallah sizinde olur

Adetinize ne kadar var.. inşallah bebiş vardır 🤲🏻🤲🏻
30 aralık 6 gunum kaldi sabah fotograf paylaştım ama telefonum eski belli olmadi hatta kuruyunca daha çok belirginlesti ama bilmiyorum o kadar silikki yanlista olabilir aama umudum yarı yarıya çünkü ayakta bile duramıyorum belim ağrıyor hemen ve kasigimda bisiler hissediyorum

30 aralık 6 gunum kaldi sabah fotograf paylaştım ama telefonum eski belli olmadi hatta kuruyunca daha çok belirginlesti ama bilmiyorum o kadar silikki yanlista olabilir aama umudum yarı yarıya çünkü ayakta bile duramıyorum belim ağrıyor hemen ve kasigimda bisiler hissediyorum
2 gün önce kanda negatifti şimdi idrarda bakmama gerek var mı sence 😁

Kızlar bir şey dicem ben iki saat önce lavaboya gittim sarı bir akıntı oldu iki gün önce yine olmuştu ama az yani afedersiniz sümük gibi kusura bakmayın gerçekten az geldi iç çamaşirimda değmiyor acaba sizin öyle oluyormu merak etim normalde benden sürekli iltihap akar ama buay böyle değilim kusura bakmayın

Merhaba arkadaşlar
Adetim çok düzensiz 35-40 gün arası oluyorum bazen daha uzun da olabiliyor. Şuan 37. Gündeyim. Kaset test yaptım. Kan vermeyede gittim az önce. Fakat bir kaç kere daha böyle olmuştu. Bunu yaşayan var mı?

Eklentiler

• FF3CAFC1-4EB2-46D4-9442-96B107BDDD13.jpeg
    FF3CAFC1-4EB2-46D4-9442-96B107BDDD13.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 156
  • 39AA71FC-5DC7-4F64-BF87-1BA434962DBA.jpeg
    39AA71FC-5DC7-4F64-BF87-1BA434962DBA.jpeg
    84,6 KB · Görüntüleme: 154
X