Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Kızlar bir şey dicem ben iki saat önce lavaboya gittim sarı bir akıntı oldu iki gün önce yine olmuştu ama az yani afedersiniz sümük gibi kusura bakmayın gerçekten az geldi iç çamaşirimda değmiyor acaba sizin öyle oluyormu merak etim normalde benden sürekli iltihap akar ama buay böyle değilim kusura bakmayın
Bu sarı akıntıyı duymuştum. Gebelik belirtisi diyorlar ama hiç başıma gelmedi 🙈

Merhaba arkadaşlar
Adetim çok düzensiz 35-40 gün arası oluyorum bazen daha uzun da olabiliyor. Şuan 37. Gündeyim. Kaset test yaptım. Kan vermeyede gittim az önce. Fakat bir kaç kere daha böyle olmuştu. Bunu yaşayan var mı?
Silik çizgi var 🤗 bebiş olabilir. Kan sonucu da yazar mısın pozitiftir inş

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 169
Kızlar yalnız acayipp hasta oldum öyle böyle değil. Kesin enfeksiyon oluştu kanımda dedim. Heryerime iğne batıyor sırtım bacaklarım tüm vücut ağrıyor dokununca bile ağrıyor düşünün. Grip cabası. Basım çok ağrıyor dış etlerim sızlıyor daha ne olsun 😞 ilaç kullanmıyorum her ihtimale karşı
Canm bende inanılmaz hasta oldum her yerim ağrıyor grip vücut ağrısı kulak ağrısı. Bat tarihimiz aynı sanırım. 😌🙏 30 u kan tahlili 31 i regli günü... Zaman geçmiyor yüreğim ağzımda beklemek çok zor. Otrivallenin etkisine bakmak için test yaptım geçen. Negatif gördüm yüreğim kaldiramiyor resmen 🥲🥲 umarım pozitifdir ...

X