Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Herkese merhaba ben yeni üye oldum ve sizlerle bir şey paylaşmak istiyorum biraz erken olabilir ama insan paylaşmadan duramıyor heleki farklı şeyler hissediyorsa ben 2 Aralık regl oldum 16 Aralık yumurlama gunumdu asla yumurlama gününu takip edip değerlendirmem bu sefer tamamen denk mi sansmi bilemedim her neyse regl on gün falan var ben ikigundur sağ kasıkta batma ağrı sancı yaşıyorum ama regl ağrısı değil göğüslerim biraz hassasiyetleşti iki gündür ben regl yakın sancı çekerim karnım top gibi olur ama bu sefer kendimi çok değişik hisediyorum ben beş ay önce boş gebelikten kürtaj oldum bu ay çocuk istiyoruz herkese yorumları için şimdiden teşekkürler

Herkese merhaba ben yeni üye oldum ve sizlerle bir şey paylaşmak istiyorum biraz erken olabilir ama insan paylaşmadan duramıyor heleki farklı şeyler hissediyorsa ben 2 Aralık regl oldum 16 Aralık yumurlama gunumdu asla yumurlama gününu takip edip değerlendirmem bu sefer tamamen denk mi sansmi bilemedim her neyse regl on gün falan var ben ikigundur sağ kasıkta batma ağrı sancı yaşıyorum ama regl ağrısı değil göğüslerim biraz hassasiyetleşti iki gündür ben regl yakın sancı çekerim karnım top gibi olur ama bu sefer kendimi çok değişik hisediyorum ben beş ay önce boş gebelikten kürtaj oldum bu ay çocuk istiyoruz herkese yorumları için şimdiden teşekkürler
Canım hhersey olabilir ınslalah nasip olur benimde 10 gün var senin gibi hissediyorum ama emin de olamiyorum ınsallah hamileyizdir

Canım hhersey olabilir ınslalah nasip olur benimde 10 gün var senin gibi hissediyorum ama emin de olamiyorum ınsallah hamileyizdir
İnşallah canım hamileyizdir bende pek emin olamıyorum ya artık vücudumu taniyamiyorum kızımda aynı böyle şeyler yaşadım ikici gebeligimde hiç bir şey hissetmedim sadece sancidan başka inşallah bu sefer güzel şeyler olur hepimiz için 🤲

Merhaba daha test yaptinmiii konu sahibi
Canim dün yaptım hatta üstlere çıkarsan okursun malesef negatif çıktı adetime bugün 6 gün kaldı. Belki erken yaptığım için negatiftir diye düşünerek olumlu bakıyorum:) regl günümü bekliyorum. Sanırım en sağlıklısı böyle

Kızlar bugün çok hastalandım heryerim dökülüyor kesin okuldan virüs kaptım diye düşündüm vücudumun heryerine bıçak saplanir gibi sızılar giriyor bacaklarım ve kalçalarım özellikle. Gribim bide zaten. Acile gittim kanıma baktı gitmisken betada istedim kanıma baktılar. Negatif çıktı. Değerlerim iyi çıktı üşütme ve grip dedi. Hayatımda ilk kez böylesi grip oldum ya heryerim dökülüyo. Doktor daha çok erken test için reglin gecikirse evde idrar testi yap dedi. Her ihtimale karşı da antibiotik yazmadı.

Canim dün yaptım hatta üstlere çıkarsan okursun malesef negatif çıktı adetime bugün 6 gün kaldı. Belki erken yaptığım için negatiftir diye düşünerek olumlu bakıyorum:) regl günümü bekliyorum. Sanırım en sağlıklısı böyle

Tabi insan heyecan yapıyor bende kaset test yaptim belki belli olur diyede negatif
Bence canım en iyi regl gecmesini beklemek böyle önden testler kanlar falan insanın moralini bozuyor bende dokuz gün var bekliyorum Allah herkesin gönlünden geçeni versin

X