Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

kızlar ya ben hala adet olmadım testte yaptım negatif ama neden adet olmuyorum ya stresmi yaptım nedir?

cucupete cnm sen adet oldunmu dündü seninkide....

kızlar ya ben hala adet olmadım testte yaptım negatif ama neden adet olmuyorum ya stresmi yaptım nedir?

cucupete cnm sen adet oldunmu dündü seninkide....

canim hava degisimleri,stress,herseyin etkisi var aslinda.fazla düsünme canim,düsündükce gecikiyo a.s
bende olmadim bitanem,acikcasi hafif kasik agrisindan baskada bi belirtim yok suan.
ama demistim ya bende cok normal gecikmesi :çok üzgünüm:
listeyi yapan canim arkadasim,ne olacak benim durum sence??:uhm:

ya inşallah kızlar allah emeklerimizi boşa çıkarmasın....1 sene 2 aydır bekliyorum bakalım ne zaman gelecek bebişlerimiz...

cucupete cnm sende pcos vardı dimi normalde de düzensiz galiba düzenleyici falan verdimi doktor sana?

bettycim sen bu süre içinde doktora gittini hiç ne dedi bekle mi diyo sana da

yok tatlım ben doktora gittim 1 ay klomen kullandım çatlatma iğnemi oldum fakat şehir değiştirdiğim için devam edemedim tedaviye şimdi 3 gün önce tekrar başladım doktora hormon tahlilleri istedi adetimin 3. günü yaptırcam bide eşimin sperm testini istedi adet olmayı bekliyorum adetin 5. günü tekrar klomene başlıyorum....

hormon sonuçlarına göremi verdi peki canım klomeni .umarım adet olmazsın hamişsindir de teste meste gerek kalmaz güzelim

adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor bi türlü olamadım heran gelebilir yani pek hamile gibi değilim...

evet tatlım hormon sonuçlarına göre verecek klomeni...senin durumun ne sen beklemedesin galiba kaç ay olmuştu senin?

bende geçen ay tutturamadım bu ay bakalım tuttumu kızlar benide ekleyin 24 kasım...

ben sana göre yeni sayılırım canım 4. ayımda hüsranla sonuçlandı adetlerimde düzensizlikler başladı hormonlarıma bakıldı lh biraz yüksek çıkmış 21. günümde prog. testi yapılacak bakalım o zaman ne diyecek doktor
bugün moralim epey bozuk ayrıca benim kızkardeşimle konuşurken bebiş sordu bi sevinçle yok dedim yok demek o kadar kötü ki artık bende var demek istiyorum canım o yüzden çok sıkkın bugün umarım böyle gitmez ağlamak geliyo içimden ama isyankar gibi hissedip kendimi ağlayamıyorum da çok kötüyüm bugün allahım duy sesimizi

betty benim göğsümdeki ağrı azaldı bugün ya............8 günden sonra ne demek şimdi bu yaaaaaaaa.test yapmamak için kendimi zor tutuyorum.negatif görmeye cesaretim yok ovitrelleyi vuralı 12 gün oldu bugün

betty benim göğsümdeki ağrı azaldı bugün ya............8 günden sonra ne demek şimdi bu yaaaaaaaa.test yapmamak için kendimi zor tutuyorum.negatif görmeye cesaretim yok ovitrelleyi vuralı 12 gün oldu bugün

senacım senin yerinde olsam çoktan yapmıştım testi canım inşallah hamişsindir güzelim

2 aydır yumurta uyarıcı iğne oluyorum ilk ay büyümedi bu ay ilacım bitti ama büyüdü neyseki doktor çatlatma iğnesini vur dedi.işte 12 gün oldu vuralı ve gün aşırı ilişki.8-10 gündür göğüslerim felaket acıyordu ama bugün çok azaldı ben de heveslenmiştim oysa.bu ay tutturamazsak bir daha iğne der herhalde çok da pahalı meretler.

birtanem ya inan çok istiyorum ama crsaretim yok.11.ayımız bu.bıktım olumsuz sonuç almaktan.

anlıyorum canım seni o kadar iyi anlıyorum ki bizi bizden başka kimse daha iyi anlayamaz herhalde fıstığım kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman yap canım benim ama sonuçta olacak allahın izniyle eninde sonunda olacak bizde o günü bekleyecez sen iğne oldum demişsin ne iğnesiydi bu canım ne içindi

adetin 2. günü başladığım iğne gonal f bu yumurta sayısını arttırıp yumurtaları geliştiriyor yeterli olgunluğa gelince yani 18mm falan olunca ovitrelle yani olgunlaşan yumurtayı çatlatan iğneyi oluyosun.bende yumurtalık tembelliği var.desdteğin için sağol canım allah tez zamanda sana da bir evlat nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…