Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

aaa devlet karşılamıyomu bu iğnelerii

hayır canım kistim yok ama yumurtalarım olgunlaşmıyor

evet ama eskiden tamamını karşılıyormuş şimdi ise bir kısmını 530 lira ödedik biz

amin senacım inşallah tez vakitte hepimize allah hepimizin yardımcısı olsun canım

evet ama eskiden tamamını karşılıyormuş şimdi ise bir kısmını 530 lira ödedik biz

ay inanmıyorum canım ya ne bu böyle ne hoş ya diyecek bişey bulamıyorum valla ya zor valla işimiz çok şaşırdım gerçekten bide senin ödediğin kısım o para hay allah ve 1 aylık...

Son düzenleme:
ya öyle canım ya vallahi.ne bileyim bir akıl bu ay adet olursan ara ver doktora biraz kendi haline bırak diyor bir akıl tedaviyi kesersen başa dönersin diyor ne yapacağımı şaşırdım.üstelik sol tüpüm kapalı.bu arada birtanem aldığım ilaç 2 ay yetti bir değil yani..............aman ne farklı dimi??????????

Son düzenleme:
canım benim ya sen doktorunun sözünden çıkma istiyosan başak bi doktora daha görün ara ver derse verirsin canım kendi kafana göre bişiy yapma güzelim

sağol birtanem bu ay da tutturamazsam doktorumu değiştirebilirim.aslında çok başarılı bir doktor yılın doktoru seçildi burada ama çok yoğun olduğu için yeterince ilgilenemediğini düşünüyorum yani aramızdaki hasta doktor ilişkisi okadara zayıf ki çünkü muayenehanesi hastane gibi dolu

anlıyorum canım haliyle yoğunluk ilgilenme süresini de kısaltıyodur hayırlısı olsun canım hakkımızda

betty cim sen pcoslumuydun ne kadardır korunmasız bebeginiz olmuyor?

tatlım yok ben pcos lu değilim 1 sene 2 ay oldu korunmuyoruz tahlillerim temiz çıkmıştı 1 ay klomen kullandım ama şehir değiştirdiğim için yarım kaldı şimdi burada tekrar doktora gidiyorum adetimin 3. günü tahlillerimi yaptırıcam....

betty benim göğsümdeki ağrı azaldı bugün ya............8 günden sonra ne demek şimdi bu yaaaaaaaa.test yapmamak için kendimi zor tutuyorum.negatif görmeye cesaretim yok ovitrelleyi vuralı 12 gün oldu bugün
cnm yaaa....bence yap tahlilini biliyorum negatifi görmek zor ama napalım ben de yaptım tek çizgi çıktı bende bıktım tek çizgiyi görmekten ama biz varız burada birbirimize yardımcı olup atlatıcaz ve buradan hamile habrlerimizi vericez inanıyorum ben buna......

cnm ya sen çok erken başlamışsın üzülmeye şimdiden böyle yaparsan sonra çok üzülürsün doktorlar 1 seneye kadar olmazsa ciddiye almıyolar bile çoğu arkadaşımı geri gönderdiler 1 sene olsun sonra gel dediler....
hiç üzülme bak görürsün hepimiz hamiş listesine yazılıcaz.....

kızlar şimdi test yaptım.çift çizgi çıktı hamileyimmmmmmmmm hamile çok mutluyum.darısı tüm isteyenlerin başına

canım çok sevindim allah analı babalı büyütsün kolay bi hamilelik geçirirsin inş bebeğinide sağlıkla kucağına alırsın darısı başımıza:Saruboceq: bu ay farklı bişi yaptınmı

canım çok sevindim allah analı babalı büyütsün kolay bi hamilelik geçirirsin inş bebeğinide sağlıkla kucağına alırsın darısı başımıza:Saruboceq: bu ay farklı bişi yaptınmı

allah analı babalı büyütsün inşallah bizde böyle güzel bir haberi burada paylaşırız:CüvCüv:

kızlar şimdi test yaptım.çift çizgi çıktı hamileyimmmmmmmmm hamile çok mutluyum.darısı tüm isteyenlerin başına

çk güzel bi hbr allah analı babalı büyütsün darısı tüm isteyenlerin başına rabbim kucağına almayı nasip etsin tebriklerrrrrrrrrrrrrrrr

arkadaşım çok tebrik ederim darısı başımıza bize dua et emi hihoyyyt hihoyyyt :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

kızlar bakın size ne diyeceğim ben 3 aydır tedavi oluyorum bu ayki doktor kontrolümde ilaçlarımı kullandıktan sonraki kontrolümde doktora gittim doktor evde bir problemmi var dedi bende hayır dedim bana ya sende problem var dedi yada bu tedavi olayını kafana çok takıyosun dedi evet tedavi olayını kafama çok takıyorum dedim ve bana söylediği ilaç kullandığım halde sol yumurtalığın hiç olgunlaşmamış bi dahaki gelişine beynini boşaltda gel dedi yani size şunu söylemek istiyorum bence relax olmamızda çok fayda var birbirimizin sorunlarını dinleyelim ama bence çokta kafamıza takmayalım

aysbar tebrikler darısı başımıza liste hepimize uğurlu gelecek inşallah

kesinlikle katılıyorum drum da bana stres en büyük etken rahat olmalısın demişti bu ay çok sakin bekliyorum bakalım ne olacak hepimiz için hayırlısı olur inş

kızlar ya ben hala adet olamadım 15 inde olmam lazımdı dün gece çok az bi leke gibi geldi adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor anlamadım....

betty cim sen idrar testi yaptın sadece dimi?kan testti yaptırsana............

kızlar ya ben hala adet olamadım 15 inde olmam lazımdı dün gece çok az bi leke gibi geldi adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor anlamadım....

canım benim sen bence tekrar bi twst yap çıkmazsa bikaç güne kadar olmazsan da kanda baktırırsın canım inşallah bebişin seninledir

senacım sen ne yaptın yaptınmı test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…