Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

iyi akşamlar arkadaşlar..bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum güzel paylaşımlar var.umarım hoşça vakit geçiririz hep birlikte.benimde adet tarihim 21 kasım eklerseniz sevinirim.

selam canim,bende buralardayim...
naber nasilsin??
ben bugün regl olmadim canim,haber vereyim dedim

aaaa süperr inşallah olmazsın bende olmadım ama karnım ağrıyor her an bekliyorum sende belirtiler varmı?

aaaa süperr inşallah olmazsın bende olmadım ama karnım ağrıyor her an bekliyorum sende belirtiler varmı?

ay canim,bende pcos var belki biliosundur,sitede duymayan yok sayemde :roflol:
o yüzden benimki gayet normal yani :çok üzgünüm:
düsünsene agustostan beri olmadim :çok üzgünüm:
hakkimizda hayirlisi olsun canim ya a.s.

benı de keleyın lısteye 22 kasımmmm ayy olmayız ınsallahh cümlemiz hamiş kalalım ..

irtanem ya inşalaaaaaaaaaaaaaaaaaaah.ağzından bal damlıyor vallahi inşallah ikiz doğurursun canım meslektaşım benima.s.

merhaba kızlar beni deeklermisiniz. 1 aralık. bend e 1 yıl oldu uğraşalı ama mayısta bir düşük yaşadım ama hala tık yok.

betty cim pardon liste yanlış olmuş acele iş yaparsan byle olur işte....
hafta içi eczaneden test alıcamm.en kısa zamanda haber veririm..herkese iyi geceler

Son düzenleme:
aysbar cnm senin adet tarihin 14 kasım bugün ayın 16 sı oldu ya ne beklemesi...... hafta içiyi falan bekleme zaten 2 gün geçti ben çok merak ederimmm bugün git test al yap bizede haber verrr....

bu arada ben idrar testi yaptım tek çizgi......negatif.....ama üzülmedim çünkü doktora başladım bu ay umutlanıyo insan doktora gidince tek başına baş etmek daha zor en azından doktor rahatlatıyo.....hala adet olmadım bakalım ne zaman gelecek???

betty0 cim ben aranızda yeni sayılırım birbuçuk yıldır bekliyorum benide arnıza alırmısınız benim adet günüm 24 kasım benide eklermisin

Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim çikolata kistim var 3 mm hamileyim lütfen bu illetle mücadele edenlere söyleyin ben nereye yazacağımı bilemedim tamamen normal yollarla ve ilk denemede olmaz demişti doktorum

betty cim inşallah sende hamilesindir.Bugün pazar olduğu için eczaneler kapalı.büyük şehirlerde eczane aramak zor oluyor.acaba büyük marketlerde bulabilir miyi ki nedersin

aysbar bende çok merak ettim cnm umarım hamişsndir iyi haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…